X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozpisałyście :) To czekanie na testowanie mnie wykończy, jeszcze 10 dni :) Dziewczyny, czekam na masę dobrych wiadomości w 3 Króli :)

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedobrze, do zbicia, ale może teraz wiadomo co jest nie tak i zaraz się uda :-)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Magda jak mąż?

    Ja dla córki mam dużo imion min. Iga, Nina, Mela a dla syna dziura... Karol lub Michał ale Michały to łobuzy a przynajmniej wszyscy których znam ja :) podoba mi się jeszcze Olaf ale mam dość oryginalne nazwisko i nie wszystkie imiona możemy nadać potomkowi więc liczę na 2 córkę :P

    KAL, lepiej nie mówić i lepiej nie pytać, ja się zaraz wypisuje z tego testowania, nie ma co, niesądze, żeby plemniki przedchorobowe aż tyle przetrwały!

    Ja zawsze jak myślałam o dzieciach, to chciałam córkę, a teraz mam tak, że chcę syna.
    Imiona konkretnie mamy takie;
    Chłopak: Jan, Karol, Julian, Szymon
    Dziewczynka: Kaja, Laura, Melania (po babci) Maja, Natalia (po babci), Róża, Zuzanna, Nastka.

    Także jak zawsze KAL mamy wspólne typy :D
    Co do Michałów, to ja znowu odwrotnie, wszytkie znane mi Michałki, to ultra grzeczni chłopcy, nawet dorośli!

    Adam też mi się podoba, ale mamy w rodzinie i wśród bliskich znajomych: Adama, Mikołaja, Hanię, Inkę (Ina) i Linę (mieszka za granicą, stąd takie) i Julię więc te u mnie odpadają.
    Xxboo wrote:
    ten wozek Joolz Day 2 lady chociaz jak dla mnie gondola strasznie kanciasta i nie moja polka cenowa.
    Mnie oprocz Stelli podoba sie jeszcze Anex sport

    Ja bardziej skłaniam się ku Cybexowi Mios, jest super lekki i poręczny. Dobrze nam się nada na zagraniczne wyjazdy. Ja chcę w ogóle czarny wózek ew. granatowy, niezależnie od płci dziecka i raczej mocno miejski.
    Do tego chciałabym, żeby spacerówka miała siedzisko kubełkowe.
    Fotelik na pewno RWF, czyli tyłem do kierunku jazdy :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 17:40

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Tusia91 Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, potrzebuję Waszej dobrej i mądrej rady :) nie ma mnie na liście testujących, ale dziś byłam na badaniu beta hcg i wynik 2,94. Wszystkie poprzednie wyniki bety były poniżej 1... czy jest szansa, że to wczesna ciąża? 22.12 miałam inseminację, prawdopodobnie 23.12 miałam owulację (23.12 rano lekarz potwierdził, że do owulacji doszło). A więc dziś przypada 12 lub 11 dpo. Będę wdzięczna za Waszą opinię na temat tego wyniku, bo ja już świruję i boję się, że niepotrzebnie się nakręcam, że mogło się udać...

    JennyXS lubi tę wiadomość

  • Tusia91 Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, pomyliłam się w datach - 21.12 inseminacja, 22.12 owulacja

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia91 wrote:
    Przepraszam, pomyliłam się w datach - 21.12 inseminacja, 22.12 owulacja
    Jakie masz normy laboratoryjne?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Tusia91 Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norma laboratoryjna powyżej 5...wiem, że się nie łapię, ale dziwi mnie, że jest wyższa niż ostatnie 5 razy..

  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Dziewczyny, taki wynik tsh to chyba niedobrze
    TSH 5,2957 µIU/ml przedział 0,350- 4,940
    Za dużo, TSH powinno być <= 2,5 dla staraczek/kobiet w ciąży. Ale nie martw się, endokrynolog powinien Ci coś przepisać na zbicie :)

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinaaaa wrote:
    Za dużo, TSH powinno być <= 2,5 dla staraczek/kobiet w ciąży. Ale nie martw się, endokrynolog powinien Ci coś przepisać na zbicie :)
    raczej 1,5 maks ;)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinaaaa wrote:
    Za dużo, TSH powinno być <= 2,5 dla staraczek/kobiet w ciąży. Ale nie martw się, endokrynolog powinien Ci coś przepisać na zbicie :)
    Ciągle coś jest nie tak. Długo się zbija ten wynik?

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia91 wrote:
    Norma laboratoryjna powyżej 5...wiem, że się nie łapię, ale dziwi mnie, że jest wyższa niż ostatnie 5 razy..
    to może powtórz za 2 dni :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Tusia91 Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż też jest za tym, żeby powtórzyć, tylko nie chcę robić sobie nadziei...

  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja bardziej skłaniam się ku Cybexowi Mios, jest super lekki i poręczny. Dobrze nam się nada na zagraniczne wyjazdy. Ja chcę w ogóle czarny wózek ew. granatowy, niezależnie od płci dziecka i raczej mocno miejski.
    Do tego chciałabym, żeby spacerówka miała siedzisko kubełkowe.
    Fotelik na pewno RWF, czyli tyłem do kierunku jazdy :)
    ten Cybex jest super!!!!!!! Ale no dla mnie jednak za drogi nie chce wydawac tyle na wozek chociaz jakbym sie uparla to bym kupila ;D
    A czemu kubelkowe siedzisko? Czytalam same zle opinie na jego temat ale sie nie znam wiec moze same brednie to byly;D

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia91 wrote:
    Mąż też jest za tym, żeby powtórzyć, tylko nie chcę robić sobie nadziei...
    Powtarzaj, a my będziemy trzymać kciukasy! &&

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    raczej 1,5 maks ;)
    na moich wynikach i wszędzie, gdzie czytałam podana była taka norma, aczkolwiek wynik jaki podajesz, jest oczywiście bardziej pożądany niż górna granica normy :)

    nie wiem ile czasu się zbija, bo nie miałam problemów z TSH, ale jest tu na pewno trochę staraczek, które zbijały, więc może ktoś się podzieli swoimi doświadczeniami :)

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xxboo wrote:
    ten Cybex jest super!!!!!!! Ale no dla mnie jednak za drogi nie chce wydawac tyle na wozek chociaz jakbym sie uparla to bym kupila ;D
    A czemu kubelkowe siedzisko? Czytalam same zle opinie na jego temat ale sie nie znam wiec moze same brednie to byly;D

    Ja mam zamiar potem sprzedać, więc częściowo pewnie się zwróci. Suknię ślubną sprzedałam dwa dni po weselu więc jestem dobra w takich sprawach, haha :DD
    Zresztą wiadomka, że ten wózek, to też cacuszko dla mnie :P Ja mam jeszcze psa więc potrzebuje wózka, który spokojnie da się prowadzić jedną ręką, w razie "W".

    Jeśli chodzi o siedzisko kubełkowe, to moja przyjaciółka, której kuzyn jest jakimś fizjo-masterem nakazał właśnie kubełkowe - ona ma wózek stokke, nad któym zresztą też myślałam, ale one niestety mi się nie podobają. Więc będę szła w kierunku tego polecanego siedziska, ale stokke odpada :P

    Jedyny fajny bajer stokke, to wkładka ze skóry owczej na zimę - https://katalog.parenting.pl/p/1944,skora-owcza-do-wozka-stokke-xplory

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 18:13

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyjaciółka ma wózek roan bass soft i strasznie mi się te wózki podobają. U mnie już parę lat temu mama mi obiecała, że jak będę miała dziecko to ona kupuje wózek :D

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia91 wrote:
    Mąż też jest za tym, żeby powtórzyć, tylko nie chcę robić sobie nadziei...

    A miałaś podany zastrzyk na pęknięcie? On też podwyższa hcg. Na tym etapie powinno byc już znacznie wiecej bhcg chyba ze późno sie zagniezdzilo. Musisz poczekać i powtórzyć lub zrobić test.

    Tsh im mniej dla starających tym lepiej.

    Mi się ostatnio wozek Maxi Cosi Adorra spodobał. Tez sie zastanawiam nad kubelkowym siedzeniem, moze dziecko tak sie nie zsuwa jak w zwykłym zimą.

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak będę miała bliźniaki, to sobie kupię Boogaboo Donkey dla bliźniaków i nie wiem jak ja to będę pchała :DD

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    A miałaś podany zastrzyk na pęknięcie? On też podwyższa hcg. Na tym etapie powinno byc już znacznie wiecej bhcg chyba ze późno sie zagniezdzilo. Musisz poczekać i powtórzyć lub zrobić test.

    Tsh im mniej dla starających tym lepiej.

    Mi się ostatnio wozek Maxi Cosi Adorra spodobał. Tez sie zastanawiam nad kubelkowym siedzeniem, moze dziecko tak sie nie zsuwa jak w zwykłym zimą.

    Fajny design ma ten Adorra, taki prosty, lubię takie bardzo! :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ