X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, już dzwoniłam do opieki medycznej, niech mnie umawiają do tego endokrynologa. Nie sądziłam, że to będzie takie problematyczne.

    edwarda20, Ewelinaaaa, Aleksa87 lubią tę wiadomość

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ciężki był ten dzisiejszy powrót do pracy:/ powiem Wam szczerze, ze te ostatnie dni zatrucia dały mi niezle popalić. Dzis jeszcze mam wstręt do jedzenia, choć śmieje się, ze pewnie, gdyby przytrafiłoby mi się to bliżej terminu @ to biegłabym po sto testów ciążowych myśląc, ze to pierwszy symptom, wtedy cierpienie byłoby łatwiejsze. A tak dosyć, ze nic nie mogę jeść, to już prawdopodobnie po owulce i pozostało czekanie do czasu testowania....

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Ja mam hashimoto i nie trwało to u mnie dłuzej niż 3 msc mianowice po 6 tyg z TSH 5 spadło mi do 2,5 przy dawce 50mg euthyroxu a po zwiększeniu dawki tyle że letrox 75g w ciągu kolejnych 6 tyg zeszło do 1,00 więc idealnie :) więc Megi myślę ze dobra dawka i za dwa msc będzie pożądane TSH :)

    Wszystko zalezy jak hashi jest zaawansowane. Niektore kobiety maja tak zjedzona tarczyce, że prawie nie reaguja na leki...

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Marilyn Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zapisuje sie na Styczeń . 27 grudnia przyszła @ , wyjątkowo skąpa :/ trwała dosłownie jeden dzien, a pózniej tylko plamienia. W najbliższy piątek ide do gine , zobaczymy czy znowu wzrost prolaktyny ...

    6 cykl starań
    Od października - Ovarin
    Od września- cyclodynon
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl powinnas sie cieszyc, ze znalazlas przyczyne twoich niepowidzen! Rachu ciachu, podleczysz i bedzie juz wszystko ok.
    Jesteś dopiero w 2 cs jak widzę, nie zycze ci tego żebyś musiala się starac 2 lata jak niektórzy albo i więcej. Jestes na poczatku drogi starań i juz wiesz chociaz co leczyc, niektórzy bladza na oślep kilka lat. Badania ft kosztuja w okolicach 20 zl to nie majatek. A chcac mieć dziecko nie z takimi wydatkami będziesz miec do czynienia ;)

    Sung lubi tę wiadomość

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    MeggiGirl powinnas sie cieszyc, ze znalazlas przyczyne twoich niepowidzen! Rachu ciachu, podleczysz i bedzie juz wszystko ok.
    Jesteś dopiero w 2 cs jak widzę, nie zycze ci tego żebyś musiala się starac 2 lata jak niektórzy albo i więcej. Jestes na poczatku drogi starań i juz wiesz chociaz co leczyc, niektórzy bladza na oślep kilka lat. Badania ft kosztuja w okolicach 20 zl to nie majatek. A chcac mieć dziecko nie z takimi wydatkami będziesz miec do czynienia ;)


    91 zł mi dziś pani powiedziała za wszystkie zlecone badania do TSH. Nie jest to też tak malutko, zważając na to, że inni się wcale nie badają i mają. Cieszyłabym się jakby wszystko było ok, a tu i owulki nie ma i TSH *ujowe. Jest mi źle i już.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS - fakt, staram się 2 cykl, ale nie zabezpieczam się ponad rok.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Ja akurat pisze prace na temat imion i to temat rzeka. Najzabawniejsze że każdemu się wydaje, że imię które daje swojemu dziecku jest takie oryginalne i wyjątkowe. Np. Natan, Kajetan, Tymon - rodzicom zazwyczaj się wydaje, że to oryginalne imiona a są już dość popularne. Temat naprawdę obszerny, długo można by o tym mówić :D A mi nie przeszkadza jak ktoś nazywa psa tak jak człowieka - pies to najlepszy przyjaciel, więc to moim zdaniem mile. A i moja przyjaciółka jak usłyszała o Oskarze to mi powiedziała, że jej pies się tak nazywał i był niegrzeczny haha. A D. To imię przez sen wygadał.

    O podziel się :) uwielbiam kwestię imion. Moje dziecko ma rzadkie. Na tyle rzadkie, że jest jedyna w szkole, była jedyna w przedszkolu i na każdych zajęciach, na które uczestniczy i uczestniczyła ;) Często słyszy "o, jakie rzadkie imię". Także się da ;)

    Laura podoba mi się bardzo, ale już jest zbyt popularne dla mnie, a to dopiero początek jego popularności.

    A moje 3 koty mają ludzkie imiona, jeden nie. Ukochany, zmarły też miał ludzkie. Dla mnie zwierzęta to są członkowie rodziny.

    Magda mbc, właśnie ja też fotelik tyłem do oporu chcę :D

    Aleksa, jak to wysoki progesteron nie pozwolił na trasfer zarodka?? Co to znaczy?

    Meggi, przy niedoczynności często są niedobory. Kup selen, witaminę D i K2, i zbadaj przy okazji ferrytynę.
    I daj wyniki jak będziesz miała :)

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    O podziel się :) uwielbiam kwestię imion. Moje dziecko ma rzadkie. Na tyle rzadkie, że jest jedyna w szkole, była jedyna w przedszkolu i na każdych zajęciach, na które uczestniczy i uczestniczyła ;) Często słyszy "o, jakie rzadkie imię". Także się da ;)

    Laura podoba mi się bardzo, ale już jest zbyt popularne dla mnie, a to dopiero początek jego popularności.

    A moje 3 koty mają ludzkie imiona, jeden nie. Ukochany, zmarły też miał ludzkie. Dla mnie zwierzęta to są członkowie rodziny.

    Magda mbc, właśnie ja też fotelik tyłem do oporu chcę :D

    Aleksa, jak to wysoki progesteron nie pozwolił na trasfer zarodka?? Co to znaczy?

    Meggi, przy niedoczynności często są niedobory. Kup selen, witaminę D i K2, i zbadaj przy okazji ferrytynę.
    I daj wyniki jak będziesz miała :)


    O wszystkim będę informować na bieżąco! Witamina D już brana, w resztę się zaopatrzę, jutro rano kolejne badania.


    A co do pracy - powinnam ją do czerwca skończyć (magisterko napisz się sama), ale to nie takie proste. Muszę się wziąć ostro za to.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    91 zł mi dziś pani powiedziała za wszystkie zlecone badania do TSH. Nie jest to też tak malutko, zważając na to, że inni się wcale nie badają i mają. Cieszyłabym się jakby wszystko było ok, a tu i owulki nie ma i TSH *ujowe. Jest mi źle i już.
    Wierz mi ze ja na poczatku mojej drogi tez tak myślałam ... a teraz tyle kasy już wydalam na badania (w grudniu ponad 1000 zl z wizytami w klinice niepłodności) teraz czeka mnie sono hsg za 500 zlcw tym miesiacu, ide tez do endokrynologa ( prywatnie bo nie chce czekac) wiec kolejne 200 zl. Tez kiedys bylam zla na to ze inni nic nie robia i maja. Po 24 cs ja tylko modle sie zeby kiedykolwiek sie udalo mi byc w ciąży ... postrzeganie świata sie zmienia

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • Agatek_gagatek Przyjaciółka
    Postów: 78 65

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to ja następna- DWIE jednakowo grube kreski dzisiaj wyszły! :) 35 dc

    To moja druga ciąża (pierwsza zakończyła się w sierpniu 2017 w 10t łyżeczkowaniem pustego jaja płodowego). Na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że od stycznia możemy wznowić działania, ale już w grudniu trochę "nie uważaliśmy" i taki mamy efekt. Nie spodziewaliśmy się takiego szybkiego rezultatu ;)

    To która następna? Mam nadzieję, że zarażę :)

    Ewelinaaaa, Madame_butterly, Majaaa, Szimi, karolkaa22, Magda - mbc, SylwiaLu, pumka1990, MiSia :), Sung, NiecierpliwaOna, Eve25, Aleksa87 lubią tę wiadomość

    2017r. - puste jajo płodowe (10tc)
    2018r. - narodziny zdrowego bobaska
    2019r. - ciąża od 4.09.19r. wg OM, zakończona poronieniem w 11+1 tc
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatek_gagatek wrote:
    Dziewczyny, to ja następna- DWIE jednakowo grube kreski dzisiaj wyszły! :) 35 dc

    To moja druga ciąża (pierwsza zakończyła się w sierpniu 2017 w 10t łyżeczkowaniem pustego jaja płodowego). Na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że od stycznia możemy wznowić działania, ale już w grudniu trochę "nie uważaliśmy" i taki mamy efekt. Nie spodziewaliśmy się takiego szybkiego rezultatu ;)

    To która następna? Mam nadzieję, że zarażę :)



    No pięknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gratulacje!! :* :* Rośnij duża!

    Agatek_gagatek lubi tę wiadomość

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatek super wieści! Gratuluję! Spokojnej i zdrowej ciąży :-) Ja chętnie się zarażę :D

    Agatek_gagatek lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatek_gagatek wrote:
    Dziewczyny, to ja następna- DWIE jednakowo grube kreski dzisiaj wyszły! :) 35 dc

    To moja druga ciąża (pierwsza zakończyła się w sierpniu 2017 w 10t łyżeczkowaniem pustego jaja płodowego). Na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że od stycznia możemy wznowić działania, ale już w grudniu trochę "nie uważaliśmy" i taki mamy efekt. Nie spodziewaliśmy się takiego szybkiego rezultatu ;)

    To która następna? Mam nadzieję, że zarażę :)
    Cudowna wiadomość! Gratulacje :)

    Agatek_gagatek lubi tę wiadomość

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung i chyba nie ma już w dzisiejszych czasach tak, że z dzieci się śmieją, gdy mają rzadkie imiona, nie?
    Takie mam właśnie odczucia, że teraz dużo ciekawych, rzadszych imion się pojawia i budzi to coraz mniejsze kontrowersje, a nawet bardziej zainteresowanie i sympatię :-)

    Szkoda, że nie możesz zdradzić imienia, ja lubię takie rzadkie poznawać. Zresztą osoby, które znam z rzadkimi imionami (np. Dagna, Czcibor) są bardzo barwnymi postaciami, niebanalnymi.

    Sama mogłabym mieć mniej popularne imię :p

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura jest już popularne? O niee...

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • karolkaa22 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatek gratulacje!!! :-)

    Agatek_gagatek lubi tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Sung i chyba nie ma już w dzisiejszych czasach tak, że z dzieci się śmieją, gdy mają rzadkie imiona, nie?
    Takie mam właśnie odczucia, że teraz dużo ciekawych, rzadszych imion się pojawia i budzi to coraz mniejsze kontrowersje, a nawet bardziej zainteresowanie i sympatię :-)

    Szkoda, że nie możesz zdradzić imienia, ja lubię takie rzadkie poznawać. Zresztą osoby, które znam z rzadkimi imionami (np. Dagna, Czcibor) są bardzo barwnymi postaciami, niebanalnymi.

    Sama mogłabym mieć mniej popularne imię :p

    Z orginalnych i ładnych imion znam właśnie Dagnę, Ksenię, Orianę i Halszkę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 06:20

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka:) długo się nie udzielałam ale wvzoraj byłam u nowego ginekologa. Niezłe opinie więc stwierdziłam że co mi szkodzi. Trochę mnie zasmucił bo wczoraj był 14dc i pęcherzyk 26mm. Stwierdził że już powinien pęknąć i że troszkę wygląda na przerośnięty i endometrium życzył by sobie, aby było grubsze (mam cykle średniow 30dniowe a owu tak 17-18dc). Trochę się zmartwiłam że to był 14dc a nie dość że pęcherzyk już taki kolos to jeszcze nic strzelił. Mówił że może jeszcze pęknie. Zalecił jeszcze przez 3 miesiące badać w 21dc progesteron i żeby mąż zrobił badanie nasienia. Wtedy będzie miał już jakiś pbraz sytuacji. Mówił też żebym nie robiła badań hormonalnych w pierwszych dniach cyklu bo jak widać jest pęcherzyk dominujący i wszystko wygląda dobrze.

    A tak generalnie to nasz 7cs. Przez święta i sylwestra mało było serduszek więc raczej nie wiąże z tym cyklem nadzieji. Gratuluje wszystkim i życze powodzenia:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 06:40

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Marilyn Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 dobrze, ze w ten sposób podszedł do sprawy, bo mój gine doradził zrobienie badania nasienia po 12 miesiącach starań , s wydaje mi sie ze im szybciej tym lepiej.
    Pocieszające jest to, ze koleżanka, ktora miała wariacje hormonalne- dosłownie! :D czasami 3miesiace nie miała @, miała zacząć przyjmować leki od następnego cyklu , takze spisała teraźniejszy na straty , nagle na teście ujrzała 2kreski , takze cuda sie zdarzają :) .

    Dziewczyny , mam do Was pytanie . W piątek ide do gine (5 stycznia) , natomiast wg kalendarzyka owu przypada na wtorek (9 stycznia) , czy gine tak wcześnie bedzje w stanie sprawdzić czy bedzie owulacja ? Nigdy nie przywiązywałam do tego uwagi i nie myslalam monitoringach , ale chyba musze zacząć...

    6 cykl starań
    Od października - Ovarin
    Od września- cyclodynon
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ