X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatek gratulacje !

    Dziewczyny uwierzcie cuda sie spelniaja ! Moja znajoma jest rozwodka - nie miala dzieci z pierwszego zwiazku. Obecnie od kilku lat jest z innym parternerem. Zdecydowali sie na dziecko a sytacje maja dosc skomplikowana bo sa po 40stce. Badania, drogie wizyty u lekarzy, dwa invitro... poddali sie. Na swieta oglosili radosna nowine. Zdarzyl sie cud. Zaszla sama bez niczego. To naprawde cud !
    Wierze ze kazdej z was sie uda. Oczywiscie oby jak najpredzej. Nadzieja i wiara czynia cuda.

    Majaaa, Aleksa87, MiSia :) lubią tę wiadomość

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatek gratulacje :*

    Mi tempka skoczyła w górę, oczywiście nadzieja jest ale mam taki skok 1 czy 2 przed @ a potem spada...
    Ale tak bym chciała, że czasem aż mnie w środku ściska

    LISTA STARACZEK

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie glupoty snily. Same wykresy, testy ;p co chwila sie budzilam. Ale czuje sie jakos slabo. Mam mega spadek tempki... nigdy tak niskiej nie mialam.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Mi sie glupoty snily. Same wykresy, testy ;p co chwila sie budzilam. Ale czuje sie jakos slabo. Mam mega spadek tempki... nigdy tak niskiej nie mialam.
    U mnie taka temperatura to jedna z wyższych :D

    LISTA STARACZEK

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli może jakaś osłabiona jestes?

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi u Ciebie pięknie, kiedy testujesz ? :)

    LISTA STARACZEK

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oczywiście bardzo chciałam dzisiaj testowac ale stwierdziłam że poczekam do soboty. @ ma być w sobotę. Ale może nie będzie:)

    Aleksa87 lubi tę wiadomość

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    No oczywiście bardzo chciałam dzisiaj testowac ale stwierdziłam że poczekam do soboty. @ ma być w sobotę. Ale może nie będzie:)
    Trzymam kciuki :*

    Szimi lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie im bliżej do @ tym się gorzej czuje psychicznie...myślę prawie cały czas o tym, jak bardzo już bym chciała być w ciąży, wkręcam sobie że może być coś nie tak, wypominam sobie że w tym cyklu tak zawaliłam a mogło się udać. Siostra w ciąży, koleżanka urodziła niedawno i wstawia zdjęcia, druga teraz będzie rodzić...
    Teraz dopiero widzę jak te miesiące szybko mijają, od @ do @ w oczekiwaniu, sprawdzaniu, mierzeniu..

    LISTA STARACZEK

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatem Gagatek gratuluje serdecznie i dużo zdrówka dla was zycze! :) takie nowiny są nadzieja dla innych:)

    Szimi ja się musiałam wczoraj mocno powstrzymywać żeby nie lecieć po test do apteki bo wiadomo ze dzis bym nie wytrzymała i testowała już dzis :D ale trzymajmy się, obyśmy w sobote mogły pochwalić się dobrymi nowinami;)

    Szimi lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    U mnie im bliżej do @ tym się gorzej czuje psychicznie...myślę prawie cały czas o tym, jak bardzo już bym chciała być w ciąży, wkręcam sobie że może być coś nie tak, wypominam sobie że w tym cyklu tak zawaliłam a mogło się udać. Siostra w ciąży, koleżanka urodziła niedawno i wstawia zdjęcia, druga teraz będzie rodzić...
    Teraz dopiero widzę jak te miesiące szybko mijają, od @ do @ w oczekiwaniu, sprawdzaniu, mierzeniu..

    Znam ten bol, to takie nie fair ze na cały miesiac jest zaledwie kilka dni na poczęcie... i jeszcze ten czas przed @ taaaak się dłuży:( ale bądźmy dobrej myśli, ze warto czekac:*

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam za was wszystkie kciuki! Nie znam się na wykresach, więc nie podpowiadam, ale do 6go już tylko 3 dni! :-)

    Ja wczoraj czytałam o pierwszych objawach ciąży na forum, chyba z godzinę. Nie polecam, mam ponad połowę z nich, mimo,że nie miałam chyba owu :p

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Dziewczyny, trzymam za was wszystkie kciuki! Nie znam się na wykresach, więc nie podpowiadam, ale do 6go już tylko 3 dni! :-)

    Ja wczoraj czytałam o pierwszych objawach ciąży na forum, chyba z godzinę. Nie polecam, mam ponad połowę z nich, mimo,że nie miałam chyba owu :p

    Haha, to podobnie spędziliśmy wczorajszy dzien:D staram się tym nie sugerować bo każda z nas jest inna ale wiadomo jak jest, zawsze coś tam z tylu głowy zostaje! A kiedy Tobie wypada @?

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Dziewczyny, trzymam za was wszystkie kciuki! Nie znam się na wykresach, więc nie podpowiadam, ale do 6go już tylko 3 dni! :-)

    Ja wczoraj czytałam o pierwszych objawach ciąży na forum, chyba z godzinę. Nie polecam, mam ponad połowę z nich, mimo,że nie miałam chyba owu :p
    Też już nie czytam, w tamtym miesiącu też miałam większość objawów, tyle ile się na necie naczytalam o wszystkim to szkoda gadać..

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Znam ten bol, to takie nie fair ze na cały miesiac jest zaledwie kilka dni na poczęcie... i jeszcze ten czas przed @ taaaak się dłuży:( ale bądźmy dobrej myśli, ze warto czekac:*
    Napewno warto czekać :* tylko czasem już ciężko być dobrej myśli... Jakoś to wszystko przytłacza..

    LISTA STARACZEK

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wiem o czym mówisz...bardzo to jest ciężkie, A najbardziej mnie denerwuje jak dziewczyny które są w ciąży mówią "Nie możesz o tym myśleć bo nigdy nie zajdziesz" ale jak tu nie myslec czy sie udało jak tylko na to się czeka? Trzymaj się:*

    Natalia ja dzisiaj przez 10 minut krecilam się po łazience zanim podjęłam decyzję że dzisiaj nie testuje... Ale nie wiem czy jutro też będę taka twarda.

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak ;p czuje sie zle.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Napewno warto czekać :* tylko czasem już ciężko być dobrej myśli... Jakoś to wszystko przytłacza..

    No właśnie wiem i wtedy niestety zamiast się cieszyć tymi staraniami to człowiek się dołuje:( najlepiej to się czymś zająć i nie myslec chociaż to tez wymaga sporego wysiłku:/ oby nam styczniowe testowanie wynagrodziło te nerwy;)

    A propo objawów to Agatek Ty miałaś jakies objawy zwiastujące @? Czy może jakies inne dolegliwości się pojawiły?

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    SMag wiem o czym mówisz...bardzo to jest ciężkie, A najbardziej mnie denerwuje jak dziewczyny które są w ciąży mówią "Nie możesz o tym myśleć bo nigdy nie zajdziesz" ale jak tu nie myslec czy sie udało jak tylko na to się czeka? Trzymaj się:*

    Natalia ja dzisiaj przez 10 minut krecilam się po łazience zanim podjęłam decyzję że dzisiaj nie testuje... Ale nie wiem czy jutro też będę taka twarda.
    Dzięki :*
    No to ja dziś analizowałam aż dwa moje poprzednie wykresy z racji tego że dziś mi temperatura podskoczyła ;) i człowiek siedzi i czeka na jutrzejszy pomiar..czy wzrośnie czy spadnie na @... No nie głupie .. ?

    LISTA STARACZEK

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91 ja powinnam mieć @ 29.12. Ale miałam w połowie cyklu HSG i gin powiedziała, że owulacji pęcherzyka nie było i raczej nie spodziewać się owulacji. Jeżeli spóźni mi się 2 tyg to przyjść zakończyć cykl do niej. W sensie będziemy wywoływać bo szkoda czasu.

    Ja natomiast czuję się dziś fatalnie. Bóle na @ mam od 27.12, więc dziwię się, że jeszcze się nie zaczęło. Mam bolące piersi, ale niestety nie są tak nabrzmiałe jak zawsze przed @.

    Niestety śluz pojawił się rozciągliwy 31.12 co u mnie zwiastuje @ (chociaż było go zaskakująco bardzo dużo), ale zniknął. Szyjki już nie badam, b mi się to zmienia codziennie, więc trochę łudziłam się, że ta owu przyszła jednak,tylko z opóźnieniem :p

    Ale chyba nie ma co się łudzić dalej. Piersi bolą mnie też od 27.12, więc nawet jeżeli owu była w tym czasie to nie bylo <3 ze względu na badania.

    No to się wygadałam Wam z rana :D

    Moja siostra, kuzynka, ale z którą jesteśmy mega blisko, dzisiaj napisała mi, że jest w ciąży, żona mojego przyjaciela z dzieciństwa, z którymi ostatnio znowu się zbliżyliśmy też i to już w 3 miesiącu ale nie chcieli wcześniej mówić, bo były problemy. Cieszę się, ale kiedy ja ogłoszę takie wieści?

    PS. Ta moja kuznka, mówi, ze jest bardzo zdziwiona, bo nie miała żadnych objawów, nawet na @. Oni już 3 dziecko, więc może inaczej przy tym wyniku, ale robiła test 1 dzień po terminie @ i bardzo blada kreska, teraz dopiero zrobiła betę to mi napisała.

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ