X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo też się bardzo stresuje poranną temperaturą. Do tego stopnia że budzę się między 3 a 4 i sprawdzam czy już mogę mierzyć.

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania, nadzieja umiera ostatnia! Może się powtórzę ale póki @ nie ma to jest szansa! Nie raz tu dziewczyny piszą o cudach i zaskoczeniach związanych z ciąża... nawet jak teraz się nie uda to może przy następnym cyklu! Ja tez już mam wszystkie objawy na @, która powinna być w sobote ale zawsze tak wcześnie mi się zaczynaja wiec trochę się podlamuje ale mimo wszystko jakiś cień nadzieji jest:)

    Wy tu piszecie o mierzeniu temperatury, badaniu szyjki, śluzach a ja dopiero ostatnio w ogole się dowiedziałam co to jest monitoring, dobrze ze wiedziałam co to badanie beta bo pewnie bym się do dzis nie odważyła tutaj napisac:D ale jak lekarze na usg poowulacji wspomniał o bardzo grubym endometrium to już nie wiedziałam o co chodzi :D

    _Hania lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia na początku starań też byłam zielona. Ale życzę Ci, żebyś nie musiała się dowiadywać takich szczegółów, bo zaraz będziesz w ciąży i będziesz miała inne sprawy na głowie :))

    Właśnie u mnie absurdlanie, od info, że nie mam owulacji zamiast maleć moja nadzieja, to ona rośnie i zaczynam się niepotrzebnie łudzić,że jednak. No nic ćwiczę cierpliwość!

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też dopiero jak zaczęłam mierzyć temperaturę i zapisywać to wszystko najpierw w aplikacjach a potem tu na OF to nie wiedziałam aż tyle. Wstyd się przyznać ale się zabezpieczaliśmy 5 lat a wystarczyło trochę kalkulacji, obserwacji własnego ciała i spokojnie można było serduszkowac bez stresu . A teraz seeduszkuje że stresem żeby się udało ;) ehh życie :D

    W dodatku cały czas bym coś jadła.. to chyba się nazywa głód emocjonalny..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 09:38

    LISTA STARACZEK

  • Karolcia667 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam na imie Karolina mam 27 lat i od 19 grudnia zaczeliśmy się starać o 2 dziecko :)

    Majaaa, MiSia :) lubią tę wiadomość

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Natalia na początku starań też byłam zielona. Ale życzę Ci, żebyś nie musiała się dowiadywać takich szczegółów, bo zaraz będziesz w ciąży i będziesz miała inne sprawy na głowie :))

    Właśnie u mnie absurdlanie, od info, że nie mam owulacji zamiast maleć moja nadzieja, to ona rośnie i zaczynam się niepotrzebnie łudzić,że jednak. No nic ćwiczę cierpliwość!


    Ja tak miałam w zeszłym cyklu... Po monitoringu okazało się że brak owulacji no ale temp ładnie wysoko to się łudziłam hehe no ale @ przyszła terminowo więc mam nadzieję że teraz fasolka się zadomawia we mnie :)

    _Hania lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia667 wrote:
    Hej mam na imie Karolina mam 27 lat i od 19 grudnia zaczeliśmy się starać o 2 dziecko :)

    Hej Karolina! Witaj na forum i powodzenia w staraniach! :)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • serena1989 Autorytet
    Postów: 497 532

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jakoś tak się dłuży ten cykl... Dziś temperatura zaczyna szybować do góry. Objawy takie jak i w ciążowym i ostatnich nie-ciążowych cyklach, więc już się nie nastawiam.
    Za tydzień już będę wiedzieć czy się udało...

    97d3b331eae30845be2d173298021307.png

    f2w3yx8dpvozw3pf.png
    I c - 2 cs - <3 Aleks ur. 03.07.2015 <3
    II c - 1 cs - Aniołek [*] 25.09.2017 (8 tc)
    III c - 4 cs - Danielek [*] 17.02.2018 (10 tc)
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serena1989 wrote:
    Mi jakoś tak się dłuży ten cykl... Dziś temperatura zaczyna szybować do góry. Objawy takie jak i w ciążowym i ostatnich nie-ciążowych cyklach, więc już się nie nastawiam.
    Za tydzień już będę wiedzieć czy się udało...

    97d3b331eae30845be2d173298021307.png

    Tymi objawami chyba nie ma co się kierować bo można od nich tylko zwariować! Ja wczoraj i przedwczoraj miałam wszystkie jak na @ a dzis już tylko lekkie kłóćcie w prawym jajniku... zreszta w necie dziewczyny piszą tak przeróżne objawy jakie ponoć miały ze już nawet nie wiadomo jak to interpretować...

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh u mnie dzisiaj kryzys:/ mam dola, wiem, ze trzeba myśleć pozytywnie, ale jakoś mam wątpliwości i przeczucia, ze nie bez przyczyny nie mogę zajść w ciążę od kilku miesięcy. Trzy lata temu nie było aż takiego problemu, to co się popierdzieliło teraz?:(

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Szczególnie na początku starań, gdzie wcześniej nie obserwujemy swoich ciał, dużo rzeczy wydaje nam się nowych i od razu pierwsze skojarzenie -> udało się!

    Ja już przechodziłam przez plamienie w 8dpo (myślałam, że zagnieżdżenie), żyłki na piersiach, różne bóle brzucha, różne śluzy, zmęczenie, odrzucenie od kawy etc i nigdy nie było to związane z ciążą niestety.

    Trzeba czekać, wy chociaż wiecie do kiedy :p a ja wielka niewiadoma.

    W ogóle po Waszych wczorajszych rozmowach zaczęłam zastanawiać się nad kosztem wyprawki etc. Tyle już wydane na badania (w tysiącach złotych!) czas chyba zacząć odkładać i na to :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zlapalam właśnie doła. Dostałam kolejne zdjęcie dzidziuszka. Cieszę się strasznie, ale jak widzę takie zdjęcia to sobie myślę że moje maleństwo powinno być już w 24 tygodniu...

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    A ja zlapalam właśnie doła. Dostałam kolejne zdjęcie dzidziuszka. Cieszę się strasznie, ale jak widzę takie zdjęcia to sobie myślę że moje maleństwo powinno być już w 24 tygodniu...

    Nie mam pojęcia co czujesz i mam nadzieję, że nigdy nie będę miała, ale na tyle na ile pozwala mi wyobraźnia domyślam się, że to musi być bardzo ciężkie :-(

    Ale Szimi, zobaczysz - już niedługo się uda. Będziesz szczęśliwą Mamą! :*

    Ja też dziś 2 wiadomości o ciążach. Jeszcze kolega do mnie zadzwonił i mówi, że chyba już też moglibyśmy zacząć się starać, bo jestem starsza :/ Nic nie odpowiedziałam, ale skąd miał wiedzieć, że staramy się już tyle czasu, bezskutecznie.

    Czuję, jednak że ten styczeń będzie dobry dla wielu z WAS!! Przez co też niecierpliwie czekam na wasze teściki :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo to ciężkie:(

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Ehh u mnie dzisiaj kryzys:/ mam dola, wiem, ze trzeba myśleć pozytywnie, ale jakoś mam wątpliwości i przeczucia, ze nie bez przyczyny nie mogę zajść w ciążę od kilku miesięcy. Trzy lata temu nie było aż takiego problemu, to co się popierdzieliło teraz?:(
    Łącze się w smutku bo też mam dziwne przeczucia, a raczej sobie wkręcam bo nie staramy się długo... Ale nakręcanie się takie jeszcze pogarsza sprawę ..

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    A ja zlapalam właśnie doła. Dostałam kolejne zdjęcie dzidziuszka. Cieszę się strasznie, ale jak widzę takie zdjęcia to sobie myślę że moje maleństwo powinno być już w 24 tygodniu...
    Bardzo Ci współczuję :* mogę sobie tylko wyobrazić co czułaś i czujesz ale tak jak pisze Hania będziesz szczęśliwa mamusią ;* wszystkie będziemy !

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania, też odkładam, póki co mało bo mało ale zawsze coś ;) mamy też trochę pieniędzy odłożonych , miało być na remont ale mam nadzieję że te pieniądze spożytkuje na dzieciątko ;*

    LISTA STARACZEK

  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)
    Jestem tutaj nowa.
    Mam 25lat, 6letnią córkę i od 5miesięcy staram się o drugie dziecko z marnym skutkiem.
    Obecnie mam 20 dzień cyklu, za 7-10dni powinna być miesiączka, póki co nie bolą mnie piersi natomiast okropnie bolą mnie brodawki tak to innych objawów zbliżającej miesiączki nie mam.

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • karoolens Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :) ja 16dc i 11dni do okresu, którego nie chce :P jak to znieść by już wiedzieć :P trzymam za Was kciuki by każdej się udało :)

  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania witaj w klubie, ja ciągle słyszę, że już czas na dziecko tylko nikt nie wie że my sie już staramy i nic z tego nie wychodzi :(

    Czy w ogóle przyznajecie się komuś do tego, że się staracie?

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ