X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Jakie bierzesz witaminki? Bo ja tylko folik narazie przyjmuje od dwóch miesięcy.
    Kwas foliowy, Witaminę D, olej rybi, a+e, ashwaghande na płodność podobno dobra ;), cynk i od czasu do czasu Wit z grupy B i magnez, pije też pokrzywę, teraz liść maliny, czasami czystek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 18:15

    LISTA STARACZEK

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokrzywę też piję na zatrzymywanie się wody (mam z tym duży problem), a+e biorę, b6 chyba i jeszcze jedną b (przepisane od dermatologa), więc muszę o D się uzbroić :)

    Dużo soków piję, koktajli, zup warzywnych, sałatek, orzechów, więc mam nadzieję, że taka dieta też mi sporo dostarcza :)

    Zróbcie juź 16, zasypiam normalnie. Gdybym położyła głowę na biurku - 3 minuty i mnie nie ma :p

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Witaminę D, olej rybi, a+e, ashwaghande na płodność podobno dobra ;), cynk i od czasu do czasu Wit z grupy B i magnez, pije też pokrzywę, teraz liść maliny, czasami czystek.

    ojej sporo tego :D
    to ja zdecydowałam się w tym cyklu na olej z wiesiołka poprawia płodność i śluz, tak mi dziewczyny radziły, że po tym w szybkim tempie zaszły w ciąże hehe więc liczę że i mnie to szczęście spotka.

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zauważyłam poprawy śluzu po wiesolku.. pije od dwóch cykli do owulacji.

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Pokrzywę też piję na zatrzymywanie się wody (mam z tym duży problem), a+e biorę, b6 chyba i jeszcze jedną b (przepisane od dermatologa), więc muszę o D się uzbroić :)

    Dużo soków piję, koktajli, zup warzywnych, sałatek, orzechów, więc mam nadzieję, że taka dieta też mi sporo dostarcza :)

    Zróbcie juź 16, zasypiam normalnie. Gdybym położyła głowę na biurku - 3 minuty i mnie nie ma :p
    No pewnie, najważniejsze naturalne składniki :)
    Też się staram jeść sałatki, kaszę , owoce, warzywa, orzechy nerkowca i migdały :)

    LISTA STARACZEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę w cholerę rzeczy, ale jak widać w podpisie mam na co ;)
    Poza tym nie mogę zbiorczych więc muszę osobno :/
    Witaminy z grupy b, jod, d+k, E, kwasy omega, selen (raz na tydzień, bo mi rośnie szybko), wit C, cynk, magnez, probiotyk, Q10. Piję zioła. Przed owu biorę macę i inozytol, a Q10 podówjnie.
    I co, k.., z tego :/

  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Ja nie zauważyłam poprawy śluzu po wiesolku.. pije od dwóch cykli do owulacji.
    U mnie to może efekt placebo ale było go znacznie więcej, poprawia tez jakość śluzu, wiara czyni cuda więc wierzę, że może zadziała korzystnie :) Jem też duzo bananów no i 2 litry wody :)

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A gdzie kupić ten olej z wiesiołka i w jakiej postaci? Przyjmuje się go tylko do owulacji? Sorrka ze tak dopytuje ale jak już uprzedzałam jestem jeszcze zielona w temacie starań a już pare razy dziewczyny o nim pisały wiec może i ja spróbuje :)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    A gdzie kupić ten olej z wiesiołka i w jakiej postaci? Przyjmuje się go tylko do owulacji? Sorrka ze tak dopytuje ale jak już uprzedzałam jestem jeszcze zielona w temacie starań a już pare razy dziewczyny o nim pisały wiec może i ja spróbuje :)
    Ja kupiłam w aptece, bierze się go od pierwszego dnia cyklu do owulacji, po owulacji może utrudniać zagnieżdżenia się zarodka.

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że nagle dostałam mega @, a to śluz, dokładnie taki jak płodny, ale tyle, że założylam wkładkę. Myślicie, że to preludium @, czy mój organizm wariuje :-( Na pewno to nie objaw ciąży, bo śluz powinien być wtedy jak niepłodny.

    To mój 35 dc więc owulacja też odpada :(

    Strasznie mi źle, ta niewiadoma co się ze mną dzieje jest gorsza, już wolę nawet@ ale zeby było wiadomo cokolwiek.

    Czy mogło się tak mi pochrzanić od zwykłego HSG?:(

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Myślałam, że nagle dostałam mega @, a to śluz, dokładnie taki jak płodny, ale tyle, że założylam wkładkę. Myślicie, że to preludium @, czy mój organizm wariuje :-( Na pewno to nie objaw ciąży, bo śluz powinien być wtedy jak niepłodny.

    To mój 35 dc więc owulacja też odpada :(

    Strasznie mi źle, ta niewiadoma co się ze mną dzieje jest gorsza, już wolę nawet@ ale zeby było wiadomo cokolwiek.

    Czy mogło się tak mi pochrzanić od zwykłego HSG?:(

    Nie wiem... Choć wydaje mi się, że nie powinno ale się nie znam.
    Kontrolujesz to u gina?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, tsh za wysokie Ft3 i ft4 w normie. Co to znaczy? Mówcie mi tu szybko, pierwszy kontakt przedlekarski. Haha

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A anty TPO ? Bo ja miałam wszystko w normie, wypośrodkowane pięknie a anty TPO miałam podwyższone i Hashimoto ;P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anty tpo poniżej 1, więc chyba ok.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkim Wam życzę w nowym Roku 2018 samych dobrych wieści i dużo fasolek:-) Proszę o wpisanie na testowanie na 26.01.2018. Dziekuje

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Anty tpo poniżej 1, więc chyba ok.

    no ok :) więc musisz tam zobaczyć u endokrynologa, zrobi Ci pewnie usg tarczycy.
    Jak same tsh podwyższone to pół biedy, dostaniesz tabletki i szybko zejdzie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    no ok :) więc musisz tam zobaczyć u endokrynologa, zrobi Ci pewnie usg tarczycy.
    Jak same tsh podwyższone to pół biedy, dostaniesz tabletki i szybko zejdzie.
    Oby, niestety endokrynolog jest dopiero na 15 umówiony. Wcześniej ginekolog.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i tak nieźle, ja się wcisnęłam bo wizyta prywatnie dwa miesiące czekania :P Ale facet świetny.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung nie miałam na myśli chlania tylko normalne korzystanie z życia bez zakazów wyrzeczeń bo one wprowadzają presję. No przynajmniej mnie sie tak wydaje ale wiadomo ze każdy sam decyduje.

    Oczywiście należy żyć w miarę zdrowo i tak samo sie odżywiać, zazywac kwas foliowy jakies witaminy ruch itd wszystko jasne. Ale całkiem zmieniac swoje życie bo starania to trochę niepotrzebnie. W ciąży i tak bedziecie musialy przewrocic życie do gory nogami a juz napewno po urodzenia dziecka, wiec czas odmawiania dopiero zacznie sie na dobre :P

    Kwas foliowy należy brac conajmniej 3 mies przed zajsciem. Lepiej tego pilnować. Wit d i żelazo tez ważne. A wiesiolek u mnie nic nie zdzialal, mialam wrazenie ze podniosl mi cholesterol tylko.

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja niestety wpadłam sie pożęgnac.dzis w nocy dostałam @ ale to żaden problem bo na nic nie liczyłam.byłam dzis u lekarki córki z wynikami na tarczyce tsh ok ft3 ok ft4 ok anty tg ok a anty tpo przeszło 350 przy normie do 34.badanie ogólne plus wywiad i wynik anty tpo wskazują że jednak mam niedoczynnosc tarczycy o której wiedziałam i na 99,9 hashimoto (podejrzewałam bo objawy sie zgadzały plus to anty tpo( mam zaburzenia pracy nerek i watroby.dostałam liste leków na pkolo 13 pozycji po kilka sztuk tabletek.liste badan do zrobienia w tym witamine d3,kał na pasożyty,badanie z włosa na metale ciężkie,usg brzucha,usg tarczycy,liste zalecen dietetycznych i oczywiście dieta bezglutenowa i bezmleczna.diagnoza jest dla mnie jak wyrok bo nie wiem czy kiedykolwiek bede miec szanse dac męzowi 2 dziecko a córce rodzenstwo.z winikami powrót do lekarki spowrotem i zobaczymy co dalej.martwie się tym okropnie ale pozostaje mi walczyc.zostawiam swój los w rękach losu
    a wam życze powodzenia

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ