X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    no niestety najwyżej moje prawko na które chciałam zbierac zaczeka jeszcze z 2 lata.ale nie poddam sie będe walczyc o swoje szczęscie

    Ja w tamtym miesiącu za badania tarczycy, amh, inhibiny b, ogólnie też morfologii, wizyty lekarskie, leki wydałam 1500 zł...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    no niestety najwyżej moje prawko na które chciałam zbierac zaczeka jeszcze z 2 lata.ale nie poddam sie będe walczyc o swoje szczęscie

    To mi się podoba, silna kobieta z Ciebie :) Dasz radę

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klitra wrote:
    To mi się podoba, silna kobieta z Ciebie :) Dasz radę
    nie jestem silna jestem poprostu uparta i zawsze dąże do celu miewajac przez to kłopoty

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja w tamtym miesiącu za badania tarczycy, amh, inhibiny b, ogólnie też morfologii, wizyty lekarskie, leki wydałam 1500 zł...
    ile kosztuje amh bo mysłałam o tym badaniu,co to inhibiny

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jestem dziewczyny, z pierwszą @ w tym roku. Jak dobrze pójdzie to jeszcze będę sikać na testy w tym miesiącu.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    ile kosztuje amh bo mysłałam o tym badaniu,co to inhibiny

    150 albo 120 bo robiłam razem z inhibiną b i któreś tyle kosztowało.

    Sama rezerwa to słabe badanie, nie daje poglądu, inhibina b pokazuje zdolność jajników, a rezerwa same pęcherzyki.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim staraczkom:) trochę mnie tu nie było (czyt. z 2 dni:P) ale zajęłam się pracą, widzę, że tu dużo koleżanek nauczycielek, więc same wiecie, że półrocze się zbliża, więc zaczyna się papierologia:P U mnie od 3 dni kłucie jajnika oczywiście prawego, a dzisiaj ból jakby miesiączkowy, tempa się nie rusza, śluz hmm lepki, wodnisty, dzisiaj zauważyłam, mówiąc brzydko takiego "gluta" rozciągającego się - czy to może być płodny? Mam nieregularne cykle, więc już sama nie wiem:P chociaż ostatnio gdzieś na necie przeczytałam coś ciekawego, powiedzcie co myślicie? Jak rano odnotuje się skok tempki, to można jeszcze działać, bo być może nie będzie jeszcze za późno:P mówiłam już mojemu A. że jak tylko rano tempka skoczy to go od razu budzę przed pracą:P Oprócz tego, odebrałam dzisiaj wyniki badań i chyba wszystko spoko, co myślicie?

    Glukoza 5,0 mmol/L
    insulina 5,5 uU/ml
    Z tego obliczyłam wskaźnik HOMA i wyszedł 1,22 - z tego co patrzyłam to Ok.
    Toskoplazmoza ujemna
    Cytomegalia ujemna

    f1c0a9c499b0ce9973f22522c05428ed.png

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Hej wszystkim staraczkom:) trochę mnie tu nie było (czyt. z 2 dni:P) ale zajęłam się pracą, widzę, że tu dużo koleżanek nauczycielek, więc same wiecie, że półrocze się zbliża, więc zaczyna się papierologia:P U mnie od 3 dni kłucie jajnika oczywiście prawego, a dzisiaj ból jakby miesiączkowy, tempa się nie rusza, śluz hmm lepki, wodnisty, dzisiaj zauważyłam, mówiąc brzydko takiego "gluta" rozciągającego się - czy to może być płodny? Mam nieregularne cykle, więc już sama nie wiem:P chociaż ostatnio gdzieś na necie przeczytałam coś ciekawego, powiedzcie co myślicie? Jak rano odnotuje się skok tempki, to można jeszcze działać, bo być może nie będzie jeszcze za późno:P mówiłam już mojemu A. że jak tylko rano tempka skoczy to go od razu budzę przed pracą:P Oprócz tego, odebrałam dzisiaj wyniki badań i chyba wszystko spoko, co myślicie?

    Glukoza 5,0 mmol/L
    insulina 5,5 uU/ml
    Z tego obliczyłam wskaźnik HOMA i wyszedł 1,22 - z tego co patrzyłam to Ok.
    Toskoplazmoza ujemna
    Cytomegalia ujemna

    f1c0a9c499b0ce9973f22522c05428ed.png


    Ja akurat (na szczęście) nie mam wychowawstwa, ale wystawianie ocen semestralnych mnie przytłacza. Dziś rozmawiałam z koleżanką, że nie będzie mnie za tydzień, bo mam wizytę u gin...a ona już "czy coś tam rośnie?". Ehh..chciałabym inaczej odpowiadać, a tu gucio.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Ja akurat (na szczęście) nie mam wychowawstwa, ale wystawianie ocen semestralnych mnie przytłacza. Dziś rozmawiałam z koleżanką, że nie będzie mnie za tydzień, bo mam wizytę u gin...a ona już "czy coś tam rośnie?". Ehh..chciałabym inaczej odpowiadać, a tu gucio.


    Ja mam radę we wtorek, muszę sprawozdania pisać ehhhhhh :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Hej wszystkim staraczkom:) trochę mnie tu nie było (czyt. z 2 dni:P) ale zajęłam się pracą, widzę, że tu dużo koleżanek nauczycielek, więc same wiecie, że półrocze się zbliża, więc zaczyna się papierologia:P U mnie od 3 dni kłucie jajnika oczywiście prawego, a dzisiaj ból jakby miesiączkowy, tempa się nie rusza, śluz hmm lepki, wodnisty, dzisiaj zauważyłam, mówiąc brzydko takiego "gluta" rozciągającego się - czy to może być płodny? Mam nieregularne cykle, więc już sama nie wiem:P chociaż ostatnio gdzieś na necie przeczytałam coś ciekawego, powiedzcie co myślicie? Jak rano odnotuje się skok tempki, to można jeszcze działać, bo być może nie będzie jeszcze za późno:P mówiłam już mojemu A. że jak tylko rano tempka skoczy to go od razu budzę przed pracą:P Oprócz tego, odebrałam dzisiaj wyniki badań i chyba wszystko spoko, co myślicie?

    Glukoza 5,0 mmol/L
    insulina 5,5 uU/ml
    Z tego obliczyłam wskaźnik HOMA i wyszedł 1,22 - z tego co patrzyłam to Ok.
    Toskoplazmoza ujemna
    Cytomegalia ujemna
    Zastanawiałam się gdzie się podziewasz :) Pamiętałam, ze robiłaś insuline wskaźnik Homa oki :)) super
    f1c0a9c499b0ce9973f22522c05428ed.png

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja mam radę we wtorek, muszę sprawozdania pisać ehhhhhh :P


    Ja też mam wtedy radę...a w środę dzień otwarty. Najgorzej.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, u mnie też już wszyscy "na mnie liczą" :P heh Ale w pracy mam super koleżanki z którymi mogę pogadać o wszystkim i o dupie marynie więc atmosfera jest luźna. Ja mam wychowawstwo (już żegnam w tym roku moje dzieciaki, bo idą do IV kl), angielski u siebie w klasie i zajęcia korekcyjno - kompensacyjne, także cztery dzienniki na mnie czekają do wypełnienia, nie mówiąc o niezliczonej ilości opinii, sprawozdań + awans zawodowy. Ale ogólnie nie narzekam, lubię tę pracę i to zamieszanie i ciężko będzie mi rozstać się z moimi dzieciakami pod koniec roku. Czytam, że wstrętna małpa do Ciebie przyszła, ale głowa do góry, szybko minie i zaczynasz nowy cykl:) z TSH musisz koniecznie coś zrobić, bo masz za wysokie, mi po bromku też spadła prl, aż mam poniżej normy teraz, więc zamiast 1/2 tabletki biorę 1/4 tabletki.

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OMG kobitki to strasznie wcześnie:P u mnie ferie dopiero w połowie lutego, mamy na końcu, więc rada i wywiadówki pewnie też dopiero jakoś pod koniec stycznia, ale już zaczynam powoli to wszystko ogarniać - w mojej szkole papierologia musi się zgadzać:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 20:51

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, ja mam ferie już od 15, ale znajomy załatwił mi pracę na całe dwa tygodnie. Z jednej strony się cieszę, bo dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą, ale z drugiej strony zaczynam się bać, żę nie napiszę w końcu magisterki.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczko jestem, jestem:) zwerbowałam moją siostrę też do badań, ale niestety kiepsko jej powychodziły, wskaźnik Homa też nieciekawy:( ja robiłam jeszcze całą tarczycę, ale nie wiem czy na naszym forum styczniowych staraczek któraś orientuje się w wynikach?:)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oszzz Ty farciaro:) ale za to drugie półrocze macie dłuższe:P hehe ja w ferie mam plan nie robienia dosłownie niczego, chociaż znając siebie będzie całkiem na odwrót:P

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas nie ma dni otwartych :) ale też od 15 wolne dwa tygodnie :) I trzynastka 18.01 :D to mnie pociesza :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie, a od czego zależy kiedy wypłacają trzynastkę? To będzie moja pierwsza w życiu! :D

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja druga :D a nie wiem od czego :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Ineczko jestem, jestem:) zwerbowałam moją siostrę też do badań, ale niestety kiepsko jej powychodziły, wskaźnik Homa też nieciekawy:( ja robiłam jeszcze całą tarczycę, ale nie wiem czy na naszym forum styczniowych staraczek któraś orientuje się w wynikach?:)

    Ja sie orientuje, dajesz :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ