X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • karmelówka Znajoma
    Postów: 19 17

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Jestem tu nowa, ale na wstępie chciałabym Wam wszystkim życzyć na styczeń upragnionych 2 kresek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 14:05

    Sung lubi tę wiadomość

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mamy rozłam co do wyboru imion, tyle że z chłopcem właśnie w ogóle nie mamy pomysłu, też nam się kojarzą :p

    A Wy jakie macie już wybrane, albo jakie rozważacie? ;)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelówka wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Jestem tu nowa, ale na wstępie chciałabym Wam wszystkim życzyć na styczeń upragnionych 2 kresek

    Cześć, cześć! Ja tez jestem na forum od niedawna ale mimo to witam w naszym gronie:)
    Powodzenia w testowaniu!

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • karmelówka Znajoma
    Postów: 19 17

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Cześć, cześć! Ja tez jestem na forum od niedawna ale mimo to witam w naszym gronie:)
    Powodzenia w testowaniu!

    Dziękuję:)
    Ja mam zaplanowane testowanie na 9.01, o ile wytrzymam…. Nie znoszę tego oczekiwania;/
    Ktoś jeszcze tego dnia testuje?:)

  • karmelówka Znajoma
    Postów: 19 17

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    My też mamy rozłam co do wyboru imion, tyle że z chłopcem właśnie w ogóle nie mamy pomysłu, też nam się kojarzą :p

    A Wy jakie macie już wybrane, albo jakie rozważacie? ;)


    Mam tak samo:P
    Ostatnio z mężem mieliśmy dyskusje, dla dziewczynki podoba nam się Pola, chociaż jest teraz mocno popularne. A dla chłopca masakra:/

    A wy jakie rozważacie? Chyba, że nie chcecie zdradzać ;)

  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelówka wrote:
    Dziękuję:)
    Ja mam zaplanowane testowanie na 9.01, o ile wytrzymam…. Nie znoszę tego oczekiwania;/
    Ktoś jeszcze tego dnia testuje?:)
    ja testuje 9 stycznia!! :)

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeggiGirl wrote:
    Haha my mamy kłótnie o imiona i o ile dla chłopca to jesteśmy zgodni, ale praktycznie każde imię dziewczynki mi się z kimś źle kojarzy :D
    ja tak mam z meskimi imionami wlasnie...
    dla dziewczynek podoba mi sie mnostwo imion, a dla chlopcow tylko dwa w tym jedno nosi moj facet a drugie moj brat haha.
    A dla chlopca jakie? Pochwal sie

    i pokaz co to za wozki wybralas :) ja ost bylm w maxicosi i sie zakochalam w Stelli

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • karmelówka Znajoma
    Postów: 19 17

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xxboo wrote:
    ja testuje 9 stycznia!! :)

    :) To co, damy radę wytrzymać do 9.01?;)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    OF wyznaczył owu 21 DC więc @ wypadnie koło 35 ? Masakra.. to byłby pierwszy tak długi cykl od ponad roku :D jak nie mierzyłam, nie sprawdzałam to wszystko było jak w zegarku a teraz takie jaja się mogą dziać ;)
    No chyba że będę mieć krótka fazę lutealna..
    Ale jak mam czekać do 35 dc to chyba oszaleje..


    Niekoniecznie, ja miałam 21dc i dostałam 30 dc :) moższ mieć krótką fazę.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprodukowałyście się :P

    Czy też macie taki ciężki dzień? Mnie głowa boli, jakoś mega zmęczona jestem...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelówka wrote:
    :) To co, damy radę wytrzymać do 9.01?;)
    no wlasnie nie wiem jak to bedzie hehe, ja 5 stycznia po pracy jade na wies do swojego kuzynostwa i pewnie bedziemy siedziec i saczyc jakies winka i tak strasznie mnie korci zeby zrobic 5 stycznia ale to bedzie 24dc .....


    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadna tajemnica jakie planujemy, przecież nasze dzieci mogą mieć na imię tak samo, a może się zainspiruje ktoś :D

    Pola w sensie Pola, czy Apolonia? Zresztą mi obie opcje się bardzo podobają!

    Ja bym chciała Marię (Marysię) po mojej Babci, ewentualnie Mariannę po Babci męża :p Ale on nie chce. Mi się jeszcze podoba Lena i Kornelia, Laura. Też mu średnio pasują. On chciałby Łucję albo Alicję.

    Dla chłopca nie mamy pomysłu. Help! :D

    Moje siostry mają łącznie 5 dzieci, rodzeństwo męża drugie tyle i dużo fajnych imion zabrali :) Oczywiście nikt nie ma nic przeciwko takiemu samemu imieniu, ale dość blisko jesteśmy i wolelibyśmy mieć "nasze".

    Seli, ja czuję się dzisiaj jakbym miała kaca, może to kac, po wczorajszym kacu :)) Ale praca trochę pozwala zapomnieć.

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Żadna tajemnica jakie planujemy, przecież nasze dzieci mogą mieć na imię tak samo, a może się zainspiruje ktoś :D

    Pola w sensie Pola, czy Apolonia? Zresztą mi obie opcje się bardzo podobają!

    Ja bym chciała Marię (Marysię) po mojej Babci, ewentualnie Mariannę po Babci męża :p Ale on nie chce. Mi się jeszcze podoba Lena i Kornelia, Laura. Też mu średnio pasują. On chciałby Łucję albo Alicję.

    Dla chłopca nie mamy pomysłu. Help! :D

    Moje siostry mają łącznie 5 dzieci, rodzeństwo męża drugie tyle i dużo fajnych imion zabrali :) Oczywiście nikt nie ma nic przeciwko takiemu samemu imieniu, ale dość blisko jesteśmy i wolelibyśmy mieć "nasze".

    Seli, ja czuję się dzisiaj jakbym miała kaca, może to kac, po wczorajszym kacu :)) Ale praca trochę pozwala zapomnieć.


    Ja skończyłam pracę o 13.20 :D ale ciężko było :)

    Ja chcę dla dziewczynki Anastazja, Amelka :) oba nam się bardzo podobają. Choć ostatnio i Matylda mi się podoba :P

    Dla chłopca... Mieliśmy problem, bo ja chciałabym Gabriel albo Janek ale mąż z mamą mnie zgadali :P Ale spodobało nam się Bruno :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas synek będzie Jan na 100% a dla córeczki chyba się zdecydujemy na Zuzę :) Mi się jeszcze podoba Iza, ale to odpadło na wstępie :D
    A jakby był drugi syn to chyba Franek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 14:58

    LISTA STARACZEK

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franek też mi się podoba ale też odrzucili :P Bruno co prawda nie podoba się mojej mamie ale a nam tak i nie ma nic do gadania :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziś boli podbrzusze... Czuje że zbilza się @...

    LISTA STARACZEK

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie boli jak na owulację... Ale wydaje mi się, że jeśli miała być to już była :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, u nas też chyba Janek. Mnie się podoba jeszcze Karol :)
    W każdym razie dla dziewczynek mamy więcej opcji niż dla chłopców.

    A wózek wybrałam już dawno, hahaha. Znaczy zastanawiam się między dwoma Cybex Mios lub Joolz Day 2 :)

    Ale na razie to muszę brać się za robotę, a potem będę wybierać a wybierać :D

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda <3

    Niestety u mnie nie przejdzie. Anastazja i Amelka są już u nas w rodzinie ;-)

    Liczę, że jak doczekamy się maleństwa to dziewczynki, jak będzie chłopiec to będzie zagwozdka.

    Jan super, ale jest też u nas Jaś, po moim tacie zresztą, mój chrześniak więc też chyba nie weźmiemy pod uwagę.

    Ja kończę pracę o 16 i dzisiaj chyba wezmę się za coś, po tych ostatnich leniwych dniach. Może czas wrócić do ruchu jakiegoś? :)



    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Mnie boli jak na owulację... Ale wydaje mi się, że jeśli miała być to już była :P
    Seli o której masz lekarza ? Daj znać po wizycie :)

    LISTA STARACZEK

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ