X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa potrafisz podnieść na duchu;) Ale ja już chyba nie chce się nakrecac, ten cykl chyba zbyt wiele nerwów mnie kosztował. Muszę wyluzować.

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Cukierwoka trzymam kciuki :-)

    Magda moj na antybiotyku 10 dni, mega angina mu sie przyplatala:-/! Ale dobrze ze to nie byl cykl stymulowany bo poszedlby na straty

    A ja walcze ze soba zeby termometru nie ruszac, bo tak mnie ciekawi jaka tempka jest :D to jest takie okrutne, caky moesiac mam luza a jak nadchodzi ostatni tydzien przed @, pomimo faktu ze zobaczenie II kresek w tym cyklu jest bliskie zeru to ja sobie wkrecac zaczynam hahaah
    No mój też angina, ale antybiotyk dostał dopiero w czwartek.
    No zobaczymy, ja mam narazie pełen luz. Termin @ mam na 15.01 takze jeszcze troche :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    Cukierkowa potrafisz podnieść na duchu;) Ale ja już chyba nie chce się nakrecac, ten cykl chyba zbyt wiele nerwów mnie kosztował. Muszę wyluzować.

    No i świetnie! Wyluzuj się i miej nastawienie, że jak nie w tym cyklu, to w kolejenym ;) Ja powoli też staram się to czynić. Jak nie teraz, to trudno. Nie mamy 40lat ;)

    Magda - mbc, Szimi lubią tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi na razie zniknęły objawy @, co mnie trochę martwi, bo juz liczyłam na zakończenie tego cyklu.
    Dopiero 8 dzień spóźnienia, po 14 mogę zgłosić się na wywołanie i znając życie to wywołanie też np. 5 dni brania luteiny + odstawienie to zrobi się hardkor. Ale jak już tak boli brzuch to chyba nie każe mi @ na siebie czekać jeszcze 2 tygodnie!

    Ja dzisiaj posprzatalam dom (ach moglam wczoraj zamiast sie lenic) i juz mysle o kolacji, dzisiaj meza chyba oddeleguje do gotowania :p

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alomnd, a Ty kiedy masz termin @?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    No i świetnie! Wyluzuj się i miej nastawienie, że jak nie w tym cyklu, to w kolejenym ;) Ja powoli też staram się to czynić. Jak nie teraz, to trudno. Nie mamy 40lat ;)
    Też mam trochę takie podjeście, że jak nie ten cykl to kolejny. Mam czas, chce miec jedna dzidzie wiec w koncu sie uda!
    Chociaz maz dzis do mnie wywali: „no kiedy Ty juz bedziesz w tej ciazy” takze
    chyba jego to troche meczy :P hahaha

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi ja trzymam kciuki za Ciebie :* zawsze trzeba mieć nadzieję ;)
    U nas dziś burrito w tortilla hiszpańska zapieczone z serem :D i chill .. odpalimy watahę ;)

    _Hania, Magda - mbc, Szimi, Almond lubią tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Też mam trochę takie podjeście, że jak nie ten cykl to kolejny. Mam czas, chce miec jedna dzidzie wiec w koncu sie uda!
    Chociaz maz dzis do mnie wywali: „no kiedy Ty juz bedziesz w tej ciazy” takze
    chyba jego to troche meczy :P hahaha
    Mój jest teraz dobry bo jak mu się chce to mówi do mnie "czuje, że to dziś jest ten dzień, dziś się uda " :D kij z tym, że w większości to dni bezpłodne np po owulacji lub po @ :D

    _Hania, Szimi, NiecierpliwaKarolina lubią tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Mój jest teraz dobry bo jak mu się chce to mówi do mnie "czuje, że to dziś jest ten dzień, dziś się uda " :D kij z tym, że w większości to dni bezpłodne np po owulacji lub po @ :D

    haha, ja nie mialam nigdy monitoringu wiec my od poprzedniego cyklu lecimy co 2 dni :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też jakiś serial chyba odpalimy, chociaż mają wpaść znajomi prawdopodobnie, a nie chce mi się zupełnie siedzieć :p Zakopałabym się pod koc <3 mmm
    Już męża zasypałam waszymi propozycjami dobrych seriali, może do końca ciąży jak szybko zajdę, nam starczy :)

    A ja co zażyczyc mam sobie na kolacje? Najchętniej zjadłabym jeszcze kotleta z obiadu :p Ale chyba coś lżejszego, może jakaś pizza haha :-)

    Ojej sama sobie smaka narobiłam na pizze :p

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasi faceci potrafią być pocieszni :)

    My też jak nie ma badań to <3 regularnie, samo z siebie wychodzi, ale był okrs , że miałam bzika na punkcie tej regularnosci co 2 dni i mój mąż się wkurzał. Teraz jest OK :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez staram się już nie nakręcać i myslec ze przecie jest jeszcze czas, nie ten cykl to inny ;) także wielkich nadzieji sobie nie robie co do jutra. już nawet bardziej chce zrobić ten test żeby nie myslec o ciazy i dostac @ bo u mnie tak to działa- negatywny test = okres w ciągu jednego dnia :D a okres tez ma swoje plusy bo rozpoczyna nowy cykl i daje nowe szanse :)
    Mój maz wziął zasnął po obiedzie i nawet do ciasta nie doczekał wiec chyba sama odpalę sobie serial ;)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Też mam trochę takie podjeście, że jak nie ten cykl to kolejny. Mam czas, chce miec jedna dzidzie wiec w koncu sie uda!
    Chociaz maz dzis do mnie wywali: „no kiedy Ty juz bedziesz w tej ciazy” takze
    chyba jego to troche meczy :P hahaha
    Uda się mieć i dwie dzidzie pewnie. Jak się odpuści po pierwszej, to pewnie "wpadnie się" z drugim. O ilu ja już takich przypadkach słyszałam! Że pierwsze dziecko wyczekane, a drugie - totalna niespodzianka ;)

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    Uda się mieć i dwie dzidzie pewnie. Jak się odpuści po pierwszej, to pewnie "wpadnie się" z drugim. O ilu ja już takich przypadkach słyszałam! Że pierwsze dziecko wyczekane, a drugie - totalna niespodzianka ;)
    No jak bedzie niespodzianka to okej, ale starac sie nie bedziemy, bo chcemy jedno :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    No jak bedzie niespodzianka to okej, ale starac sie nie bedziemy, bo chcemy jedno :)
    Ja chcę trójkę. Ale coś średnio mi idzie! :D LOL

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było na odwrót: 1 to niespodzianka,2-wyczekane.A 3 zobaczymy będzie co ma być.

    ignite
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszystkim :-) u mnie dzisiaj 4dpo, mierze tempkę jeszcze jutro lub w poniedzialek i wrzucam na luz:-) w 7dpo jeszcze pójdę na progesteron i zobaczymy :-) wszystkim miłego wieczoru :-*

    Cukierkowa, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze planowałam mieć dwójkę. Kiedy skończyłam 29 lat i brałam ślub, nadal nie byłam gotowa na dziecko. NIe czułam, żeby to miało być już - jeszcze sie nie "wyszalałam" :) przestaliśmy się zabezpieczać, bo miałam mieć problemy z zajściem w ciążę (3 niezależnych lekarzy uprzedzało mnie, że musze sie uzbroić w cierpliwośc, jeśli w ogóle mi sie uda) I bach, Wojtuś powstał od złotego strzału, a jak już się pojawił na świecie, to się okazało, że uwielbiam być mamą :) i tak poszłooooo :)

    Magda - mbc, NiecierpliwaKarolina lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    ja zawsze planowałam mieć dwójkę. Kiedy skończyłam 29 lat i brałam ślub, nadal nie byłam gotowa na dziecko. NIe czułam, żeby to miało być już - jeszcze sie nie "wyszalałam" :) przestaliśmy się zabezpieczać, bo miałam mieć problemy z zajściem w ciążę (3 niezależnych lekarzy uprzedzało mnie, że musze sie uzbroić w cierpliwośc, jeśli w ogóle mi sie uda) I bach, Wojtuś powstał od złotego strzału, a jak już się pojawił na świecie, to się okazało, że uwielbiam być mamą :) i tak poszłooooo :)
    Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę ;) "od złotego strzału"... ech...

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byśmy chcieli dwójkę... najlepiej parkę :) Jasia i Zuzię :) zobaczymy co Bóg da :*

    ignite lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ