X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    wpisz Unabomber, o kolesiu, ktory w US wysylal listy z bombami przez 17 lat i nie mogli go zlapac, zrobili to wlasnie po 17 latach dzieki pojawieniu sie instytucji profilera :)

    Mój mąż oglądał Dark, ja nie chciałam :P
    My mamy Netflixa i HBO GO więc oglądamy główniete seriale, które tam są, o tym Gomorre nie słyszałam, o czym to?
    Dziewczyny, z Netflixa to polecam wam "Good place" - lekkie, miłe i przyjemne :) a z takich poważniejszych seriali to ja jestem oczarowana "The crown" :)

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    SMAg a w ktorym dniu po owulacji zrobiłaś ten test?

    Dziewczyny, ja zaczynam wariować. Chyba siada mi na psychikę. Szyjkę sprawdziłam, znowu mega wysoko i ten śluz dziwny, ale taki ma kolor kremowy dziś, więc nie wiem, czy zaraz nie zmieni się w kawę z mlekiem.

    Na piersiach zawsze miałam żyłki przed okresem ale to co mam teraz wygląda okropnie, jakbym miała papieową skórę, nawet na sutkach prześwitują mi żyłki.

    A z drugiej strony ten ból brzucha, migrena, brak <3, pogorszone wyniki męża i niby cykl bezowulacyjny.

    Oszaleję, chyba zrobię jutro ten test, żeby już wiedzieć :( Zaczynam świrować jak na początku starań.

    Help!
    12 dpo

    Hania ! Może jakiś mały cud się zdarzy i się uda ;* albo rzeczywiście się nakrecasz strasznie tak jak ja ... Wiem że łatwo powiedzieć żeby wyluzować i odpuścić ale potem jeszcze większe rozczarowanie.
    No ale może u Ciebie będzie szczęśliwe zakończenie :*

    A co do obiadu to sprawdź sobie stronę qchenne inspiracje, tam są fajne przepisy na obiady :)
    Mój mąż na szczęście sam stwierdzil że za duzo mięsa jemy i teraz mam pyszne sałatki do pracy bo sam robi :D

    NiecierpliwaKarolina lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja po wizycie ale z komórki dużo pisania :) na przerwie w pracy napiszę ok:)

    Akceptacja!
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal czekamy na wieści!! Ale dobrze widzieć Cię z usmiechem ;-)

    SMag mądralo, 12 dpo to za wcześnie! Cukierkowa (potwierdź proszę) w ciągu 2 dni miała z bieli vizira po mocną krechę! Wszystko możliwe.

    Tak, ja się nakreciłam bardzo, dlatego,że jestem już tym cyklem i czekaniem wycieńczona psychicznie. Od "nie ma szans bo nie było owulacji, do to już 10 dni opóźnienia i może jednak owulacja była!". Ja już po prostu chcę tylko wiedzieć. Najgorsza prawda, ale prawda! :p

    SMag testujemy razem 11.01 jak nie przyjdzie @ do żadnej z nas?

    SMag lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Kal czekamy na wieści!! Ale dobrze widzieć Cię z usmiechem ;-)

    SMag mądralo, 12 dpo to za wcześnie! Cukierkowa (potwierdź proszę) w ciągu 2 dni miała z bieli vizira po mocną krechę! Wszystko możliwe.

    Tak, ja się nakreciłam bardzo, dlatego,że jestem już tym cyklem i czekaniem wycieńczona psychicznie. Od "nie ma szans bo nie było owulacji, do to już 10 dni opóźnienia i może jednak owulacja była!". Ja już po prostu chcę tylko wiedzieć. Najgorsza prawda, ale prawda! :p

    SMag testujemy razem 11.01 jak nie przyjdzie @ do żadnej z nas?

    Mi tempka spadła to już raczej szans nie mam, ale jak @ nie przyjdzie do jutra wieczor to testujemy :) razem raźniej !

    Wiem że jesteś zmęczona, mam to samo . Musimy myśleć pozytywnie :*

    LISTA STARACZEK

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania, SMag trzymam za was mocno kciuki! Negatywny test już nie raz oszukał dziewczyny wiec dopóki @ nie ma szanse są ;) także trzymam za was mocno kciuki! A nawet jak nie teraz i przyjdzie @ to przynajmniej rozpoczyna się nowy cykl przyjemnej roboty ;)

    SMag byłaś już u lekarza co do hormonów, które masz wykonać? Bo ja idę dopiero jutro a badania robiłabym w czwartek i to będzie 4 dc- mam zamiar podpytać lekarza czy to nie za pozno na hormony....

    SMag lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Hania, SMag trzymam za was mocno kciuki! Negatywny test już nie raz oszukał dziewczyny wiec dopóki @ nie ma szanse są ;) także trzymam za was mocno kciuki! A nawet jak nie teraz i przyjdzie @ to przynajmniej rozpoczyna się nowy cykl przyjemnej roboty ;)

    SMag byłaś już u lekarza co do hormonów, które masz wykonać? Bo ja idę dopiero jutro a badania robiłabym w czwartek i to będzie 4 dc- mam zamiar podpytać lekarza czy to nie za pozno na hormony....
    Dzięki ;* zobaczymy :)
    Ja nie byłam jeszcze u gina. Chce na własną rękę zrobić prolaktyne, FSH, LH i estradiol. Póki co nie mam @ badania planuje na piątek, sobotę lub niedzielę w zależności kiedy przyjdzie (jeśli przyjdzie) ;)

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mnie zamiast brzucha boli głowa... I jakaś taka zmulona jestem..jakbym miała gule w gardle..

    LISTA STARACZEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Sung testowałam kilka dni temu, 3 dni temu, bie wizira. Nawet cienia, cienia nie. A potem weszłam w okres tych dni bez <3, więc jak @ nie przyjdzie do 11.01 to zatestuję. Bo 2 tyg przed 11.01 zaczęliśmy znowu działać :-)

    Ale zajść w ciążę przy 40-43 dniowym cyklu? Nie wiem czy jeżeli owulacja byla w 28 dc to dobrze, bo ktoś pisał na jakimś wątku, żeby lepiej z późnej owu nie zafasolkować.

    Brzuch już mnie tak rwie :( Chyba @ będzie jednak pierwsza niż test :(

    Jakieś głupoty ktoś napisał. Moje pierwsze dziecko poczelismy gdzieś przed 40 dc. Testuj!

    SMag, _Hania lubią tę wiadomość

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoniłam do męża, już taka na granicy nawet nie wiem na granicy czego, chyba sfiksowania :p

    Uspokoił mnie, powiedział, że jak jestem w ciąży, to ona na pewno nie zniknie, żebyśmy dali sobie jeszcze dwa dni. Cwaniaczek dopiero co kilka dni temu latał sam po testy bo chciał wiedzieć :p

    Mówi, że wykupiliśmy już pół apteki na następny cykl, na stymulacje, dla mnie, dla niego, witaminy, więc jak się nie uda, to przynajmniej nasz arsenał farmakologiczny nie pójdzie na marne a z nim na pewno już zajdziemy :-)

    I że zawsze chciał bliźniaki ( w jego rodzinie są ) więc liczył na to po stymulacji, bo lekarz mu powiedział, że czasami zdarza się mnoga ciąża :p

    W tym całym wariactwie znalazłam jakieś pozytywy. I to mój stary takie mądrości :p W każdym razie czekam na @ spokojniejsza :-) A jak nie to zatestuję, ale najlepiej z porannego moczu skoro nawet nie wiem kiedy miałam owulacje. (Śluz płodny mam zaznaczony na Sylwestra, ale to przecież 31 lub 32 dc a bol piersi i brzucha od 26.12).

    Sung dzięki za informację, dobrze to słyszeć bo powiem Ci, że wizja bycia w ciąży z późnej owulacji, jeszcze przy tych bolach brzucha co mam wydawała mi się przerażająca.

    W ogóle dzięki dziewczyny za wsparcie ;-)

    A SMag, oglądałaś wykresy ciążowe w galerii? Tam sporo jest testów pozytywnych po spadku temp, ale nie wiem jak duży był u Ciebie. Nie chcę Cię nakręcać, ale raczej dać wiarę :-)

    SMag lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania mądrego masz Męża :) dobrze, że potrafią nas czasami sprowadzić na ziemię i uspokoić. Mój też jak fiksuje mówi że wszystko będzie dobrze, że jeszcze aż tak długo się nie staramy żeby panikować. Ufam mu i wierzę, że będzie dobrze.
    I Wy też jesteście dużym wsparciem :*
    Zlukaj mój wykres, jest w stopce
    .. ogólnie słabo to widzę, ale wiadomo, że nie każda ma książkowo i zachodzi ładnie w ciążę :) bardziej się przychylam że @ zawita do dwóch dni jednak ale wtedy i mój arsenał dziś zamowiony nie pójdzie na marne ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2018, 11:26

    _Hania lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag jak długie masz cykle?,widzę że u Ciebie ovu wyznaczył Ci na 21 dnia cyklu a test owulacyjny masz dodatni,pytam bo u mnie 20 dzień cyklu,temp.stoi praktycznie w miejscu,a cykle mam 31 dniowe.Możliwe że jeszcze nie miałam ovu? Dodam jeszcze że śluz płodny miałam od 17 do 19

    ignite
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa gratuluje!
    KAL dawaj znaki!

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    SMag jak długie masz cykle?,widzę że u Ciebie ovu wyznaczył Ci na 21 dnia cyklu a test owulacyjny masz dodatni,pytam bo u mnie 20 dzień cyklu,temp.stoi praktycznie w miejscu,a cykle mam 31 dniowe.Możliwe że jeszcze nie miałam ovu? Dodam jeszcze że śluz płodny miałam od 17 do 19
    Cykl mi się tak wydłużył po nieszczęsnym niepokalanku chyba :/ normalnie miałam około 27 cykl a teraz się wlecze i wlecze przez tą pozna owulację chyba.
    Jak stoi w miejscu to moglas jeszcze nie mieć owu . Powinno być chyba 6 niższych temperatur i trzy wyższe. W dniu szczytu śluzu połączonym z pierwszą wyższa temperatura powinna być owu. Poczytaj dokładnie bo też nie wszystko jeszcze ogarniam

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    Majaaa gratuluje!
    KAL dawaj znaki!
    Kiedy robiłaś pierwszy test , w którym dpo ? Bo Hania mi tu nadzieję daje ;)
    a nie dogrzebe się chyba do Twojej wiadomości na forum :)

    LISTA STARACZEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Jakieś głupoty ktoś napisał. Moje pierwsze dziecko poczelismy gdzieś przed 40 dc. Testuj!

    Dokładnie. Ja mam dwie córki z późnych owulacji gdzie cykle miałam ponad 50 dniowe!

    _Hania, SMag, MiSia :) lubią tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    SMAg a w ktorym dniu po owulacji zrobiłaś ten test?

    Dziewczyny, ja zaczynam wariować. Chyba siada mi na psychikę. Szyjkę sprawdziłam, znowu mega wysoko i ten śluz dziwny, ale taki ma kolor kremowy dziś, więc nie wiem, czy zaraz nie zmieni się w kawę z mlekiem.

    Na piersiach zawsze miałam żyłki przed okresem ale to co mam teraz wygląda okropnie, jakbym miała papieową skórę, nawet na sutkach prześwitują mi żyłki.

    A z drugiej strony ten ból brzucha, migrena, brak <3, pogorszone wyniki męża i niby cykl bezowulacyjny.

    Oszaleję, chyba zrobię jutro ten test, żeby już wiedzieć :( Zaczynam świrować jak na początku starań.

    Help!


    Hania rób sikanca nawet dzis!! Najlepiej o czułości 10.. Ja niby jutro mam miec termin @ ( chociaz trudno stwierdzic bo poprzedni @ dostalam w 25dc).
    Co do sluzu to masakra , uczucie mokrości ale itakiego scisku <??> nie wiem jak to nazwac. Biały gesty jest.

    Nie stresuj sie czy była ovu czy nie. Ja tez obstawialam ze nie było. Trzymam kciuki <3


    KAL sciskam mocno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2018, 12:00

    _Hania lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii, w którym dniu cylu wyszły Ci 2 kreski?
    Teraz nie zrobię, dopiero mogłabym wieczorem, t ojuz chyba lepej poczekać do rana. Ale tak mnie brzuch boli typowo na @, że żadna ciąża by tego nie przetrwała :p Zaleje mnie jak nic po tych 40 dniach.

    Enii lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • serena1989 Autorytet
    Postów: 497 532

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL - Czekamy na wieści!
    NiecierpliwaKarolina - tak, od razu pójdę na betę, ale dziś chyba nie zdążę. Ewentualnie kupię jeszcze sikany i zrobię rano. Jaki jest najbardziej polecany? BoboTest? Teraz miałam Pink.

    Na razie naprawdę się nie nastawiam, ale liczę, że może się udało... na wkładce czyściutko i wygląda jakby @ miał nie przyjść... Trzymajcie kciuki!!!

    _Hania, SMag, karolkaa22, Magda - mbc, Enii lubią tę wiadomość

    f2w3yx8dpvozw3pf.png
    I c - 2 cs - <3 Aleks ur. 03.07.2015 <3
    II c - 1 cs - Aniołek [*] 25.09.2017 (8 tc)
    III c - 4 cs - Danielek [*] 17.02.2018 (10 tc)
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Hej. Ja po wizycie ale z komórki dużo pisania :) na przerwie w pracy napiszę ok:)
    KAL, koniecznie napisz wszystko! :*

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ