X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny skąd zamawiacie testy owulacyjne,że ciązowe dostajecie gratis? Albo gdzie można zaopatrzeć się w Interncie taniej?

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że u mnie to pierwszy cykl, w którym nie doszukuje się objawów i jakoś mi tak dziwnie :D ale z drugiej strony dobrze.
    Mam tę moc i cierpliwość by czekać, w sumie to już niedługo.
    Nie ukrywam, że moja wczorajsza wizyta u gina też mi dała dużo spokoju. Nawet jeśli w hormonach wyjdą nieprawidłowości, to mam owulacje, ładne jajniki i resztę tych spraw :)

    SMag lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Dziewczyny skąd zamawiacie testy owulacyjne,że ciązowe dostajecie gratis? Albo gdzie można zaopatrzeć się w Interncie taniej?
    chyba na allegro tak jest :)

    Ja też tak kiedyś zamawiałam, że 5 testów dostałam gratis.
    Teraz kupuję sobie bobotesty w Rossmannie :D
    bo to taka moda z ovufriend, bo one wychodzą :DD

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Enii, w którym dniu cylu wyszły Ci 2 kreski?
    Teraz nie zrobię, dopiero mogłabym wieczorem, t ojuz chyba lepej poczekać do rana. Ale tak mnie brzuch boli typowo na @, że żadna ciąża by tego nie przetrwała :p Zaleje mnie jak nic po tych 40 dniach.


    W 23 dc. Z tym ze ja mam cykle 22-28 ( ostatni 25) 25 wyszla tak blada ze mój stwierdzil ze mam zwidy, natomiast 10 widoczna

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Kiedy robiłaś pierwszy test , w którym dpo ? Bo Hania mi tu nadzieję daje ;)
    a nie dogrzebe się chyba do Twojej wiadomości na forum :)
    Pierwzy test o czulosci 10 zrobilam 27dc (moje cykle są 28dniowe) i NIC tam nie było. Dwa dni później na testach o czulosci 25 byly dwie kreski, dzien pozniej beta wynosiła ponad 800 ;)
    A co do bólu... Mnie ciągle boli jak na okres. Ale jego nie mam ;)

    SMag, SylwiaLu lubią tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A... i wszystkie testy były z porannego moczu.

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Dziewczyny skąd zamawiacie testy owulacyjne,że ciązowe dostajecie gratis? Albo gdzie można zaopatrzeć się w Interncie taniej?

    Ja teraz zamówiłam w aptece Gemini jakieś tanie testy owu i tam do 10 testów są dwa testy ciążowe i chyba 17 zł.

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby nie patrzec mam jeszcze szanse bo zrobiłam dwa dni przed planowaną według OF @.

    LISTA STARACZEK

  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Jakby nie patrzec mam jeszcze szanse bo zrobiłam dwa dni przed planowaną według OF @.
    Pewnie, że tak! Mnie na @ w ogóle to boli od ponad tygodnia. Byłam PEWNA, że okres sie zbliża. Zresztą...ciągle w majtki patrze, czy @ tam nie ma ;) z lęku oczywiście...

    SMag lubi tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :-) W takim razie poszukam. Tym z allegro (owulacyjne) nie ufam, dużo czytalam, że są niskiej czułości i pokazują średnią kreskę jak jest owulacja, a mi się nei chce już rozkminiać która jest średnia, a która mocniejsza :p


    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    Pewnie, że tak! Mnie na @ w ogóle to boli od ponad tygodnia. Byłam PEWNA, że okres sie zbliża. Zresztą...ciągle w majtki patrze, czy @ tam nie ma ;) z lęku oczywiście...
    Nie dziwię się że sprawdzasz , ale betę masz piękna więc rosnijcie zdrowo ;*

    Hania ja chyba zastuje jednak w piątek bo w czwartek może jeszcze mnie dopaść...

    LISTA STARACZEK

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa mnie też boli już od dawna i codziennie mowie, "to dziś!" a @ nie nadchodzi. Ale dziś to już mnie tak dość mocno boli, rozważam wzięcie nospy. Musiałabym skoczyć do apteki na przerwie.

    Moja koleżanka z pracy przed @ zwijała się w bólu, mówiła ze w koncu okres (nie planowała ciąży, bo spotykała się z tym facetem ze 2 miesiące), a tutaj za 2 dni dwie kreski.

    Wszystko jest możliwe, ale lepiej się nie nakręcać :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag, jak masz testować w piątek, to może od razu beta, bo chyba miałaś robić hormony?

    Jaka ja jestem inteligentna! Dobrze, że jeszcze nie zamowiłam tych testów. Przecież ja będę mieć stymulacje, to chyba mi będą monitorować owulacje i po kij mi te testy :p

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    Pewnie, że tak! Mnie na @ w ogóle to boli od ponad tygodnia. Byłam PEWNA, że okres sie zbliża. Zresztą...ciągle w majtki patrze, czy @ tam nie ma ;) z lęku oczywiście...


    Ja tez co chwile patrze


    Hania Ty nie po Nospe a po sikanca 10

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2018, 13:01

    _Hania lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Nie dziwię się że sprawdzasz , ale betę masz piękna więc rosnijcie zdrowo ;*

    Hania ja chyba zastuje jednak w piątek bo w czwartek może jeszcze mnie dopaść...
    Dzisiaj w nocy nie mogłam spać, bo się bałam co jak beta spada... Poza tym piecze mnie TAM... pojdę dzis do lekrza, to może mnie uspokoi.

    _Hania a nie wiesz ile tak z bólu można się zwijać?Tydzień? Miesiąc? Bo ja już mam dość :P

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa nie mam pojęcia, ta koleżanka moja chodziła przez tydzień mówiła, że na bank zaszła w ciąże i co ona zrobi. My ją uspokajałyśmy,ale pamiętam, że tak ze dwa dni chodziła, brała nospę, kładła się nawet na ziemi z nogami w górę, bo mówiła, że tak ją napierdziela. A po weekendzie wróciła przybita i przyznała się, że test pozytywny.
    Nie wiem ile ją bolało tak ogólnie, ale tak mocno to ze 2 dni na pewno.

    Podobno najsilniejszy taki ból może być w terminie okresu, ja przeglądałam wykresy, to co ktoryś ma zaznaczony ból miesiączkowy, a niektóre dziewczyny długo.

    Podobno macica się rozciąga i przez to takie uczucie, ale nie wiem. Na pewno jakbym była w ciąży i ciągle to czuła to bym się stresowała, no chyba, że bym miała taką bętę jak Ty, wydaje mi się, że to pewniak :p

    SMag lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 549 582

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania - trochę mnie uspokoiłaś, dzieki :* ale do lekarza i tak pójdę, wolę chuchać na zimne i spać spokojnie ;)

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania i tak sikne w piątek rano dla pewności .. nie chce się nakręcać.. mnie bolał brzuch na @ ostatnie dni a dziś spokój. Wczoraj rano mnie też bolał do popołudnia i co chwilę sprawdzałam bo byłam pewna że @ zawitała a tu dziś cisza..

    LISTA STARACZEK

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa wrote:
    _Hania - trochę mnie uspokoiłaś, dzieki :* ale do lekarza i tak pójdę, wolę chuchać na zimne i spać spokojnie ;)

    No pewnie, sprawdzałaś też progesteron?

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Hania i tak sikne w piątek rano dla pewności .. nie chce się nakręcać.. mnie bolał brzuch na @ ostatnie dni a dziś spokój. Wczoraj rano mnie też bolał do popołudnia i co chwilę sprawdzałam bo byłam pewna że @ zawitała a tu dziś cisza..

    Zwariować można, końcówka cyklu jest najbardziej szalona i testująca cierpliwość. Jeżeli wytrzymasz do piątku to super, na pewno wynik będzie rzetelny!

    SMag lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ