X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja widzę obie kreski ;-) trzymam kciuki za jutrzejsze wyraźne żeby nie było wątpliwości <3

    _Hania, SMag, Diamond92 lubią tę wiadomość

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka, to działajcie jak mogłaś mieć owu ;-)

    Nigdy nie wiadomo kiedy się uda. Jezeli mi pokaże się 2ga kreska jutro/czw to zacznę wierzyć w cuda i okaże się, że myśl, że nie masz owulacji i cykl stracony mnie odblokował.

    Ale pożyjemy, zobaczymy, jak nie to przede mną stymulacja i musi się udać ;-)

    Sanka trzymam kciuki za Ciebie!

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania, ja tam widzę 2 krechę :P na żywo jest różowa? rano koniecznie powtórz test :D

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Minmin Przyjaciółka
    Postów: 129 44

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Minmin jakieś objawy? serduszkowalisce codziennie? Ja mam strasznie wrażliwe sutki przy dotyku od samej owulacji, a od wczoraj kremowy sluz. Testuję w piątek, czyli 10dpo wyznaczonej przez OF, ale boje sie, że nic nie wyjdzie i że to jednak za wcześnie, w tamtym cyklu @ przyszła w 12 dpo.
    To mój wykres dodawałam też notatki w miarę możliwości w czasie i po owulce,bo wiedziałam że dziewczyny będą pytać :)
    d5275e183c868422432071a5d7a4c0a6.png

    16udvfxml8zdpf2e.png
    zrz63e5e9vi4fvwc.png

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kochane, ale ja jakoś w to nie mogę uwierzyć i aż nie wyjdzie normana i aż nie potwierdzę betą nie będę się cieszyć, bo brzuch mnie boli coraz bardziej na @ i wolę się nie rozczarować ;-)

    Ale dam znać jutro,jak @ nie przyjdzie i jak powtórzę z porannego czy jest chociaz odrobinę ciemniejsza i czy się szybciej pojawiła. Tę zobaczyłam po 2 minutach okolo, ale też kontrolna dłużej się robiła.

    Trzymajcie kciuki!

    Marryy, SMag, Almond lubią tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haniu będzie II kreska, czuję to po kościach :-D dziewczyny u mnie dzisiaj wieczór total luz, bez większych obowiazkow, wskakuje zaraz do wanny, a potem serial z mezulem :-D także nie wiem jeszcze czy tu zajrzę , ale trzymam mocno kciuki i siedzę z tym tel z uśmiechem od ucha do ucha a mąż tylko na mnie dziwnie patrzy z miną "WTF" heh trzymajcie kciuki za mojego jutrzejszego progra, żeby nie wyszedł niski;-) a jak tu zajrzę jutro o 6.20 ( od razu jak wstanę - czy to już uzależnienie?) to chce tu widzieć zdjęcie pięknych II kreseczek :-)

    _Hania, SMag lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minmin wrote:
    To mój wykres dodawałam też notatki w miarę możliwości w czasie i po owulce,bo wiedziałam że dziewczyny będą pytać :)
    d5275e183c868422432071a5d7a4c0a6.png

    W imieniu swoim i reszty dziękuję :-) trzymam kciuki z całych sił za Was dziewczyny i lecę mojemu M. umyć plecki i nie tylko :-P hehe

    Minmin lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinaaaa wrote:
    Hania, ja tam widzę 2 krechę :P na żywo jest różowa? rano koniecznie powtórz test :D

    Jest tak blada, że ręki sobie nie dam uciąć, ale tak mi sie wydaje, po zobaczeniu jej na teście byłam pewna że jest różowa, a teraz już sama nie wiem.

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia kciuki zaciśniete!

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Minmin Przyjaciółka
    Postów: 129 44

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Min nie mogę powiększyć Twoich zdjec a widze kreske, to moja to chyba jednak nic nie znaczy :p
    Hania ja widzę na twoim drugą kreseczkę,mimo jakosci zdjecia. Na twoim miejscu jutro rano bym powtórzyła test.
    W 1cs w ciąży biochemiczne zrobiłam betę bo źle się czułam już w 5dpo i wyszła o.43,potem w 10dpo wzrosła do prawie 14 i niestety zaczęła spadać. Zagnieżdzenie wtedy musiało być szybciej niż myślałam. Teraz jak widać na moim wykresie też pokusiłam się o betę 6dpo, po prostu musiałam sprawdzić,bo straciłam już nadzieję,beta ujemna totalnie 0.10,ale jak w 9dpo zrobiło mi się slabo to juz dzisiaj zatestowalam z samego rana. Tylko te moje kreseczki tak jak pisalam duzo bledsze byly w czasie w którym trzeba odczytac test. Jak robiłam zdjęcie już parę godzin minęło i wydają mi się wyraźniejsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2018, 18:32

    16udvfxml8zdpf2e.png
    zrz63e5e9vi4fvwc.png

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania ja widzę Cień cienia :* o jejku..ale było by pięknie ! Trzymam za Ciebie mocno kciuki ! Jutro rano prosimy o relacje !!!

    _Hania lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minmin, testy jak widać ni jak mają się do bety, niby czułość 10/25 a przy becie 66 bladziaki.

    Ja mam nadzieję, że u mnie jeżeli nawet to ciąża biochemiczna, to ciąża, bo tak jak KAL pisała, oznaczałoby, że dochodzi do zapłodnienia tylko po prostu tym razem się nie udało.

    Najchętniej to już bym sikała na następne haha :p

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minmin wrote:
    Dzisiaj i ja zatestowałam, źle się wczoraj poczułam,mdliło mnie i robiło sie słabo. Rano na tescie bladziuchna kreseczka, musialam meza wolac zeby potwierdził ;) Jak powiedział ze tez ją widzi,to pojechalismy na betę i wynik odebralam przed chwilą 66.3 to mój 10dpo wg OF
    Jak myślicie wysokość bety w porządku?

    Gratulacje :-)
    Beta bardzo ładna <3

    Minmin lubi tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Minmin Przyjaciółka
    Postów: 129 44

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Minmin, testy jak widać ni jak mają się do bety, niby czułość 10/25 a przy becie 66 bladziaki.

    Ja mam nadzieję, że u mnie jeżeli nawet to ciąża biochemiczna, to ciąża, bo tak jak KAL pisała, oznaczałoby, że dochodzi do zapłodnienia tylko po prostu tym razem się nie udało.

    Najchętniej to już bym sikała na następne haha :p
    Ja sikałam tez wczoraj i na wczorajszym teście pod światło dopatrywałam się kreseczki,ale raz ją widziałam, a raz nie,uznałam za negatyw ;)
    A jak spojrzysz na mój wykres to zobaczysz że betę robiłam też 4 dni temu. Ja się już po prostu doczekać nie mogłam i wcale nie chciałam być cierpliwa,tak mam i już podałam się tej swojej paranoi ;)
    Co do ciąży biochemicznej jak już sobie poplakalam po niej to też doszłam do tych samych konkluzji "dochodzi do zapłodnienia" a to zawsze lepiej wiedzieć.
    No i u każdej z nas zagniezdzenie może być kilka dni wcześniej czy później więc bety będą różne mimo tych samych 10dpo, ale twoja wcale nie musi być niska tylko dlatego że test pokazał słabą kreskę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2018, 18:42

    16udvfxml8zdpf2e.png
    zrz63e5e9vi4fvwc.png

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minmin wrote:
    Proszę wypatrujcie :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0b34d96c9742.jpg[/url]

    No jak byk :-D

    Minmin lubi tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Dodaję, przepraszam was za jakość, ale mój telefon ma aparat o rodzielczości kalkulatora.

    Nie wiem czy zobaczycie tę kreskę, ja widzę ją na zywo to wiem gdzie mniej wiecej jest na tescie :pna zdjeciu jak szary pasek wyszła ale wydaje mi się na żywo lekko różowa.

    Jak nic nie widzicie to spoko, nie będzie mi przykro, bo sama traktuję to na razie jako negatyw a rano powtórzę z porannego.


    https://zapodaj.net/4a4dd3a6a0f11.jpg.html

    Hania, gratulacje <3 <3 <3 <3 <3

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Ja karmię piersią i ostatnio straciłam ciąże w 6tyg. Próbowaliśmy właściwie od razu ale organizm nie był gotowy - owulacja 24dc i 9-dniowa faza lutealna. Teraz jestem w drugim cyklu po stracie i chyba zaczyna się normalizować, wydaje mi się że wczoraj mogłam mieć owu.

    Nastraszyłaś mnie teraz :-(

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, bardzo mi przykro. Te 3 miesiące starań to ze względu na te zawirowania hormonalne? Bo normalnie nie trzeba w ogóle czekać, jeśli organizm sam się oczyści. Mówi się nawet, że te miesiąca zaraz po biochemicznej są bardziej płodne.
    Zresztą lekarka też Ci zasugerowała, że najprawdopodobniej przyczyną był jakiś błąd genetyczny. Po mojej biochemicznej spotkałam się z dużą ilością statystyk typu '50-60% ciąż to biochemiczne (tylko nie wykrywane, bo kończą się przed terminem @), a ogromna większość (80-90%?) z nich spowodowana jest przypadkowymi wadami DNA'.

    Więc skoro masz przepisany progesteron, to czy faktycznie jest sens czekać, nawet ten miesiąc? My po biochemicznej zaczęliśmy od razu, czekanie jest okropne!

    A mi też lekarze mówili, że biochemiczna to dobrze, bo to znaczy, że dochodzi do zapłodnienia i po prostu trzeba poczekać na kolejny, udany raz :)
    Nie uchroniło mnie to przed zrobieniem miliona badań na własną rękę i odwiedzeniem dziesięciu lekarzy, ale wtedy czułam że muszę działać :)
    Powodzenia! :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minmin wrote:
    Ja sikałam tez wczoraj i na wczorajszym teście pod światło dopatrywałam się kreseczki,ale raz ją widziałam, a raz nie,uznałam za negatyw ;)
    A jak spojrzysz na mój wykres to zobaczysz że betę robiłam też 4 dni temu. Ja się już po prostu doczekać nie mogłam i wcale nie chciałam być cierpliwa,tak mam i już podałam się tej swojej paranoi ;)
    Co do ciąży biochemicznej jak już sobie poplakalam po niej to też doszłam do tych samych konkluzji "dochodzi do zapłodnienia" a to zawsze lepiej wiedzieć.
    No i u każdej z nas zagniezdzenie może być kilka dni wcześniej czy później więc bety będą różne mimo tych samych 10dpo, ale twoja wcale nie musi być niska tylko dlatego że test pokazał słabą kreskę.

    Ja to juz mam mętlik, bo teraz myślę, że może minęło więcej niż 2 minuty, ze ja mże na ten zegarek nie spojrzałam od razuu tylko po chwili, no jak zobaczyłam tą kreskę to dla mnie było to takie niedorzeczne, że wolę tego testu nie brać pod uwagę, a siknę rano.

    Jak się potwierdzi,to ja mam Kochane notatki z ostatnich prawie dwóch tygodni co do tego co działo się w moim organizmie :p Tylko każda z nas jest inna to nie wiem, czy komuś się przyda.

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania przyda się ;*

    LISTA STARACZEK

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ