Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testowanie, czyli szczęśliwy początek Nowego Roku :)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie, czyli szczęśliwy początek Nowego Roku :)

Oceń ten wątek:
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona i piękny pęcherzyk 👍 trzymam kciuki za Was ✊🍀

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17193 23915

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia, 15:49

    Ignissa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Nadzieja123 Ekspertka
    Postów: 124 102

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, o jakiegoś czasu czytam ten wątek i chciałabym dołączyć do Was 🙂. Może zacznę od początku... Jestem młodą mężatką bo dopiero od czerwca 2019 🙂przed ślubem ustaliliśmy, że nie będziemy dlugo czekać z dzieckiem i zaczęliśmy starania od sierpnia 2019, ale na luzie 🙂. Kalendarzy wyznaczył dzień owulacji i wtedy raz ❤️. Oczywiście pochodziłam do tego z dystansem, że na pewno się nie uda od razu, że będziemy się starać z pół roku itp. Ale z ciekawości zrobiłam test ciążowy w 10 dpo i oczywiście negatywny, tak więc jak okres spóźniał mi się tydzień to myślałam, że to przez stres itd. Dla świętego spokoju zrobiłam jeszcze raz test a tam dwie kreseczki. Jaka ja byłam przeszczesliwa. Wizyta u ginekologa widac 5 tydzień, poźniej druga wizyta widać serduszko a na 3 dowiedziałam się że niestety ciąża obumarła 😞. W październiku mialam łyżeczkowanie. Ginekolog powiedziała, że jak przyjdzie miesiączka i będzie taka sama jak przed ciąża to możemy od razu starać się o dzidzie. Jednak miesiączka była obfita ( a ja z tych skąpych🙂) a na dodatek wydłużyła się, to poczekałam jeszcze miesiąc, oczywiście miesiączka dalej obfita ale czytałam, że może się zmienić po poronieniu więc doszłam do wniosku, że spróbujemy we święta bo akurat tak mi wypadła owulacja. Teraz @ spóźnia mi się dzień, robiłam test i negatywny Tak więc czekam jak przyjdzie @. Mam nadzieję, że szybko bo mam umówiona wizytę u gin...

    nick nieaktualny, Inaa89, nick nieaktualny, Ounai, kkasia lubią tę wiadomość

    *10.2019 Aniołek 💔
    * 18.12.2020 Jaś 💙 3600g i 57cm
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 10:29

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Nona to po sexie musisz na plecach leżeć 🤣🤣🤣

    A tak poważnie to też miałam tyłozgięcie i w pierwszą ciążę i dwie kolejne zaszłam bez problemu a teraz po drugim poronieniu dowiedziałam się że mam macice w przodozgieciu 🤔 czy macica może się tak odchylac?

    Mam jeszcze pytanie myślicie że moje chorubsko może mieć wpływ na osłabienie wrogości mojego organizmu? Zadziałać trochę jak immunosupresja?
    Może ;)

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • Nadzieja123 Ekspertka
    Postów: 124 102

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy u któreś z Was po poronieniu zmieniły się całkowicie objawy przed miesiączką i sama miesiączka.
    Wcześniej miesiączkę miałam tak 5 dni z czego 1- 2 dni to bardziej obfite a 3-4 dzień skąpe a 5 to plamienie i pare dni przed okresem piersi miałam nadbrzmiale i bolały, a teraz okres 6 dni pierwsze 4 dni obfite a 5 i 6 dzień skąpe, a piersi wogole mnie nie bolą jedynie troszkę urosną ale minimalnie...

    *10.2019 Aniołek 💔
    * 18.12.2020 Jaś 💙 3600g i 57cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) Nie udzielam się, ale czytam Was na bieżąco. W tym cyklu odpuściłam mierzenie temperatury (zmierzyłam dosłownie kilka razy), skupiłam się na świętach i czasu z rodziną i przyjaciółmi. Zaskoczyło mnie to, że w piątym dniu brania duphastonu zaczęłam plamić i trwało to trzy dni. Zrobiłam test, odstawiłam duphaston, swoje wypłakałam, czekam na okres . :-( Chcemy od tego miesiąca ruszyć z badaniami. I mam do Was pytanie o badanie nasienia. Diagnostyka ma swojej ofercie seminogram i Seminogram wspomagany komputerowa analizą danych. Co lepiej zrobić? Warto od razu robić posiew np. na bakterie?

  • martimarti Autorytet
    Postów: 663 1866

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja123 wrote:
    Mam pytanie czy u któreś z Was po poronieniu zmieniły się całkowicie objawy przed miesiączką i sama miesiączka.
    Wcześniej miesiączkę miałam tak 5 dni z czego 1- 2 dni to bardziej obfite a 3-4 dzień skąpe a 5 to plamienie i pare dni przed okresem piersi miałam nadbrzmiale i bolały, a teraz okres 6 dni pierwsze 4 dni obfite a 5 i 6 dzień skąpe, a piersi wogole mnie nie bolą jedynie troszkę urosną ale minimalnie...

    Po poronieniu nie, ale po ciąży tak - wszystko się totalnie zmieniło.

    Ja jak mi sie kiedys uda to powiem od razu. Pracuje na noce i nie mam zamiaru pracowac na noce w ciazy ani przez chwilę.

    A do pracy się spozniam regularnie, ale zwykle zostaje wtedy dluzej - az zrobie robote.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️PCO 🙋🏻‍♂️MSOME 0%
    02.2021 krótki protokół
    02.2021 IMSI z FertileChip
    😢Hiperstymulacja, 0 blastek
    😥04.2021 IMSI z mrożonymi oocytami z FertileChip, 0 blastek , ET 3dniowców 💔
    ❤️ Naturals
    Beta-hcg 11dpo 24,8; 14 dpo 167,8; 16dpo 392,8; 19dpo 1325,5; 28dpo 27917,5
    7470gov3662pkmby.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 09:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 09:13

    Lalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 09:13

    Ignissa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 09:13

  • BB__Anna Ekspertka
    Postów: 242 203

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej
    Wiecie że Was nadrobiłam! uff ale nie było łatwo.
    Ja się też spóźniam do pracy ale mój szef to mój tata i razem jeździmy do pracy heh.

    Wczoraj byłam z siebie dumna i muszę się pochwalić. Z okazji WOŚP najpierw pobiegłam 2 km. Później godzina na lodowisku z synkiem a wieczorem godzina fitnessu - wszystko na WOŚP, a dzisiaj mam zakwasy.
    Cudowna niedziela.

    U mnie dopiero 6 dc, nic sie nie dzieje.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    37 l.
    Synek 24.01.2014 <3
    Ciąża pozamaciczna w 2017 (metotreksat)
    Starania od 9.2018...
    Uregulowana niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 09:13

  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    U mnie w koncu lekko w góre temperatura. No i ovu wyznaczyło mi owulke. Dziwie sie troche ze z tych dziwnych, niskich temperatur cos wyszlo 🙄
    Jesteśmy w podobnym dniu. Ja Co praeda w 6 :)

    Dzień dobry a ja właśnie wstałam. Mój przed 6 pojechał a ja mam dziś wolne tylko kilka spraw załatwić. I myślę w pospie ile wlezie :)

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę w pracy i licze sobie kiedy urodzi się moje (jeszcze nie poczęte dziecię), czuje że mózg pracuje tylko w trybie ciąża...nie dobrze😂

    nick nieaktualny, Ignissa, Lalia lubią tę wiadomość

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    tylozgieta czyli najlepiej pozycja od tylu plus leżeć na brzuchu czy na plecach po?

    mając trzon macicy ułożony do tyłu, najlepiej wybierać pozycje, w których plemniki nie bądą miały utrudnionej drogi do macicy, np. w pozycji kolankowo-łokciowej, na boku (tzw. na łyżeczkę) lub od tyłu.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to dobra jestem, wzięłam już urlop w pracy na dni okołoowulacyjne 😂

    nick nieaktualny, Inaa89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Koteczka82, Lalia, kkasia, Klaudia9212 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 09:13

    kic83 lubi tę wiadomość

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 10:29

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ