Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testowanie, czyli szczęśliwy początek Nowego Roku :)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie, czyli szczęśliwy początek Nowego Roku :)

Oceń ten wątek:
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Wczoraj była moja mama z babcią, na urodziny mojego P. Miałam powiedzieć o zareczynach i wiecie, że stchorzylam?,😣😣😣

    Trudno się mówi. Powiesz kiedy będziesz gotowa 😘

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Trudno się mówi. Powiesz kiedy będziesz gotowa 😘
    Zaraz mi czasu braknie przed ślubem 😂

  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest już lutowy wątek?

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolka36l wrote:
    Dziewczyny jest już lutowy wątek?
    Tak :)

    Pszczolka36l lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zachodzę w ciążę w takich samych miesiącach co moja mama. Córkę urodziłam po terminie, który miałam na Grudzień. Moja mama z moim najmłodszym bratem też miała termin na Grudzień a urodziła go w Styczniu. W innej ciąży miałam termin na czerwiec a taki termin miała mama ze mną , ale urodziła mnie po terminie (2 lipca). Miałam termin na marzec a z tego miesiąca jest moją siostra. Teraz muszę zajść i mieć termin na październik bo taki termin mama miała z moim drugim bratem 😂 nie mam wyjścia 😂

    nick nieaktualny, Wik89, nick nieaktualny, Ola_45, doomi03, Koteczka82, Migotka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie o dzisiejszym
    https://naforum.zapodaj.net/d619367619ca.jpg.html
    Taki dziwny jest chyba muszę powtórzyć bo paseczek jest jak samo ciemny jak kontrolna a reszta taka rozmyta.

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz taki
    https://naforum.zapodaj.net/6f330c743ff1.jpg.html
    Co myślicie?

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A ja zachodzę w ciążę w takich samych miesiącach co moja mama. Córkę urodziłam po terminie, który miałam na Grudzień. Moja mama z moim najmłodszym bratem też miała termin na Grudzień a urodziła go w Styczniu. W innej ciąży miałam termin na czerwiec a taki termin miała mama ze mną , ale urodziła mnie po terminie (2 lipca). Miałam termin na marzec a z tego miesiąca jest moją siostra. Teraz muszę zajść i mieć termin na październik bo taki termin mama miała z moim drugim bratem 😂 nie mam wyjścia 😂

    To u mnie będzie taka sama różnica między dziecmi jak u moich rodziców. Ja jestem najstarsza, potem 2 lata młodsza siostra i 5 lat po siostrze jeszcze brat śmieje się, że u mnie jest podobnie tylko na odwrót z płcią, synek mój starszy 6 latek, młodszy 4 latka i jak dzidzia by się pojawiła (może córka) to chłopcy będą mieli odpowiednio 7 i 5 lat 😂

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Ekhem a może jednak bobo a beta była zrobiona za wcześnie? :)
    Nie, to ewidentnie problem żołądkowy

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie układa mi się cykl , świntuszyć będę jeszcze w roku świni (kalendarz chinski) a ewentualne wiecie gniazdka, implantacja będzie już w roku szczura 😂

    nick nieaktualny, doomi03, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolka36l wrote:
    Dziewczyny jest już lutowy wątek?
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/niech-swiety-walenty-bedzie-zaklety-lutowe-testowanie,18938,9.html

    Pszczolka36l lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ale fajnie układa mi się cykl , świntuszyć będę jeszcze w roku świni (kalendarz chinski) a ewentualne wiecie gniazdka, implantacja będzie już w roku szczura 😂

    A kiedy dokładnie kończy się rok chiński ?

    Ja dzisiaj w końcu biorę mojego w obroty @odchodzi więc jeszcze może dzisiaj będzie swintuszenie jak nic nie wypadnie. Mam katar jak cholera ale ochotę większą;)


    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś doradzi mi w jednym temacie ja ze swoim mamy konflikt jak mam grupę minus on plus i po ostatnim poronieniu w 17 tygodniu nie podano mi imunoglobiny czy teraz nic się nie stanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    Teraz taki
    https://naforum.zapodaj.net/6f330c743ff1.jpg.html
    Co myślicie?
    U mnie taki był dzień przed pozytywem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ata114 wrote:
    Może ktoś doradzi mi w jednym temacie ja ze swoim mamy konflikt jak mam grupę minus on plus i po ostatnim poronieniu w 17 tygodniu nie podano mi imunoglobiny czy teraz nic się nie stanie?
    Nie, ale pewnie będą badać przeciwciała pod kątem konfliktu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ata114 wrote:
    Może ktoś doradzi mi w jednym temacie ja ze swoim mamy konflikt jak mam grupę minus on plus i po ostatnim poronieniu w 17 tygodniu nie podano mi imunoglobiny czy teraz nic się nie stanie?
    Źle czytałam. Czemu Ci nie podano?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Źle czytałam. Czemu Ci nie podano?
    No właśnie też się nad tym zastanawiam a byłam w stresie i nie zapytałam. Dopiero jak doszłam.po kilku dniach do siebie to dzwoniłam do nich w tej sprawie stwierdzili że już za późno na podanie

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    A kiedy dokładnie kończy się rok chiński ?

    Ja dzisiaj w końcu biorę mojego w obroty @odchodzi więc jeszcze może dzisiaj będzie swintuszenie jak nic nie wypadnie. Mam katar jak cholera ale ochotę większą;)
    24 Stycznia kończy się rok świni a 25 stycznia rozpoczyna rok szczura :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    24 Stycznia kończy się rok świni a 25 stycznia rozpoczyna rok szczura :)
    To ja owu mam już w szczura 😂

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję że narazie nic się nie dzieje. Trochę polezalam ale od tamtego czasu nic nie zaobserwowalam. Śluz jest ale ładny kremowy. Lece do rodziców na obiad. Buziaki :*

    nick nieaktualny, Ulaa, nick nieaktualny, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    iv09hdge02bk9ct0.png
‹‹ 293 294 295 296 297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ