X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Św. Dominik nasz PATRON
Odpowiedz

Św. Dominik nasz PATRON

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nikt mi nie powiedział, że mam endometriozę a ten polip został dopiero co wykryty. Też mi się to kojarzy zaraz z endomendą ale chyba by mi lekarz powiedział :) ale dziś na wizycie dopytam,

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam wczoraj nowenne pompejańską ;) i od kilku dni chodze z przekonaniem, że będę mamą,ze sie w koncu uda ;) nie wiem kiedy, ale czuje to ;) a co do słuchania to polecam też na Yt ksiedza Piotra Pawlukiewicza, super przekaz. Jestem też na etapie czytania książki #jeszcze 5 minutek Szustaka ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona04 wrote:
    Ja zaczęłam wczoraj nowenne pompejańską ;) i od kilku dni chodze z przekonaniem, że będę mamą,ze sie w koncu uda ;) nie wiem kiedy, ale czuje to ;) a co do słuchania to polecam też na Yt ksiedza Piotra Pawlukiewicza, super przekaz. Jestem też na etapie czytania książki #jeszcze 5 minutek Szustaka ;)

    Niech moc będzie z Toba! :) wytrwania życzę :)
    też chcę zacząć, ale po zabiegu w szpitalu żeby przypadkiem nie "zawalic" jakiegos dnia.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 9 maja 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki;) dzisiaj byl material w.dzień dobry tvn o uzdrowieniach i Marcinie;) to jest chlopak z mojego miasta, co wiecej z wspólnoty do ktorej należę;) Te cuda sie na prawde dzieją, jestem mega dumna z niego ;) Moje.nawrócenie mastapilo dzieki tej wspolnocie, tam poznalam i spotkalam Boga ;) spotkania na uwielbieniu daja takiego powera ze sie tego nie da opisac ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ks. Pawlukiewicz jest mega. A czy ktotas z was odmawia akt zawierzenia Niepokalanego Serca Maryii Krolowej Polski?. Ja zaczelam odmawiac to czuje taki ogromny spokoj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 13:59

  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 10 maja 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha, jak tam po wizycie?

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 10 maja 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skończyłam nowennę prawie 3 tygodnie temu. Podczas jej odmawiania czułam wielki spokój. Niestety po jej zakończeniu w moim życiu w ciągu tych kilku tygodni dzieją się przykre rzeczy. Ogólnie jest źle... Mam nadzieję, że ten Boży plan pozwoli mi wytrwać w dalszej modlitwie, bo szczerze kilka razy się już na Boga obrażałam, ale potem pukałam się w głowę co Ty robisz.

    Mam nadzieję, że wszystkie zostaniemy wysłuchane. Każda w swoim - odpowiednim - czasie...

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5329 6197

    Wysłany: 10 maja 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek, te zdarzenia nie dzieją się bez przyczyny i być może właśnie one doprowadzą do spełnienia Twojej intencji. Tak było u mojej mamy, gdy modliła się o nawrócenie Z. Po tej nowennie dużo złych rzeczy nas spotkało, Z. stał się jeszcze gorszym człowiekiem, sporo problemów nam narobił (do dziś mamy tego skutki). Nie mogę zdradzać szczegółów tej historii, ale uwierz mi, że dziś z perspektywy tych dwóch lat wiem, że gdyby to wszystko się tak nie potoczyło, to dziś nie byłabym świadkiem cudu.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 10 maja 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynkowato wrote:
    Aishha, jak tam po wizycie?

    Bez zmian, polip jest, torbiel też i to endometrialna także pewnie mam to świństwo. Dziś do 10 czekałam na tel czy mnie przyjmą i już jestem w szpitalu na łóżku, czekam na badania. Jutro wycinanie polipa a torbieli po następnej miesiaCzce czyli za miesiąc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2017, 13:43

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Ja skończyłam nowennę prawie 3 tygodnie temu. Podczas jej odmawiania czułam wielki spokój. Niestety po jej zakończeniu w moim życiu w ciągu tych kilku tygodni dzieją się przykre rzeczy. Ogólnie jest źle... Mam nadzieję, że ten Boży plan pozwoli mi wytrwać w dalszej modlitwie, bo szczerze kilka razy się już na Boga obrażałam, ale potem pukałam się w głowę co Ty robisz.

    Mam nadzieję, że wszystkie zostaniemy wysłuchane. Każda w swoim - odpowiednim - czasie...
    Jasne ze wysluchane zostaniemy ;) u mnie 3 dzien nowenny l. CZzytalam ze u niektorych juz prosba sie spelnia po 1 czesci nowenny a u innych po dluzszym czasie od zakonczenia, ale wtedy zazwyczaj dostaje sie inne łaski tylko ze my ludzie jestesmy tak zaslepiwni tym jednym ze nie dostrzegamy tego co dostalismy a o co nie prosilismy ;) Ja czuje sie spokojna;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 10 maja 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my razem odmawiamy modlitwę do św. Dominika :)

  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 10 maja 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:33

    Ilona04 lubi tę wiadomość

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 22.05. wybieram sie na comiesieczna w tym dniu mszę do św.Rity od spraw beznadziejnych. Idę tam głównie ze względu na tatę, modlić się o jego zdrowie, bo cięzko choruje. Moja sprawa nie jest beznadziejna, ale na pewno będę się też modlić w swojej/naszej intencji

  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 17 maja 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszedł mi list od sióstr, są ekspresowe :) Nie sądziłam, że tak wielką radość we mnie on wywoła :)

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • isiaaaa92 Przyjaciółka
    Postów: 203 29

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) mam pytanko ile czekałyscie na pasek św. Dominika od sióstr z Krakowa? Ja im wysłałam ponad tydzień temu maila i napisały żebym wysłała im adres a wyślą mi go. Czekałam czekałam i ponownie wysłałam maila w poniedziałek i znowu napisały że podaj adres że wyślą.I dalej cisza. A Wam po jakim czasie wysłały?

    Isia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isiaaaa92 wrote:
    Cześć :) mam pytanko ile czekałyscie na pasek św. Dominika od sióstr z Krakowa? Ja im wysłałam ponad tydzień temu maila i napisały żebym wysłała im adres a wyślą mi go. Czekałam czekałam i ponownie wysłałam maila w poniedziałek i znowu napisały że podaj adres że wyślą.I dalej cisza. A Wam po jakim czasie wysłały?
    Kurczę to słabo :/ ja akurat sama odbierałam, bo mieszkam w Krakowie, ale z tego co czytam to wysyłały dość szybko

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5329 6197

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio czekałam prawie miesiąc. Nie martw się, przyjdzie na pewno.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Orchidea90 Znajoma
    Postów: 16 16

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, można dołączyć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orchidea90 wrote:
    Cześć, można dołączyć?
    Jasne ze mozna :) jednak wątek ogólnie jest słabo uczęszczany i niewiele się tu dzieje ;) aczkolwiek poczytywnie

  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja mam pasek Swietego Dominika od Stycznia
    Dostalam Go w ciagu dwoch tygodni
    Pozdrawiam i dolaczam jesli moge :)

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
‹‹ 11 12 13 14 15
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ