X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    U mnie właśnie @ przyszła. Jak w zegarku małpa jedna, 4 tyg temu była około 10 i dziś to samo :D
    To zaczęłyśmy razem :)
    Na kiedy przypada testowanie? ;)

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4092 1554

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    Tak Aniu. Kolejny...
    myśle teraz ze będąc u lekarza będę w 18dc. Owulacje jedynie mi potwierdzi (może) ale głównie chciałabym mu powiedzieć o tej długiej fl :/
    No i może coś będzie myślał na nowy cykl
    jezeli w 17dpo dostalas @ to znaczy ze twoja fl trwa 16 dni bo 17dzien liczy sie juz jako 1 dzien kolejnego cyklu
    wiec jeszcze w normie

    trzymam za was wszystkie mega kciuki !!

    Anetka32 lubi tę wiadomość

  • Goldlemon Autorytet
    Postów: 335 199

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    Goldlemon a co u Ciebie? Adaska najważniejsze że nic się poważnego nie stało:) no i że @ przyszła też dobrze:) i też zaczynasz cykl stymulowany?
    A daj spokoj. 13dpo i totalna biel na tescie :( wiec musze czekac na @ :( :( :( jak widze na grudniowych ile tam jest pozytywow to mam pytanie do świata, boze jak wy to robicie, co ja mam jeszcze zrobic

    Starania od marca 2018
    7u223e3k8pdpu5u1.png
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 2627 661

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby a Ty kiedy teraz wizyta?:) U mnie pewnie nic z tego bo nawet piersi mnie nie bolą a chociaż powinny zacząć boleć. Oprócz brzucha nic mi nie dokucza. Dziś 7 dmy dzień od podania zastrzyku a na teście ciągle widać błędnie druga kreskę. Także ten ... Dopóki całkiem nie zniknie nie mam po co testować. Już jest delikatna więc oby jutro był negatyw

    43e007b402535b35389a1a34ce3b22f8.png
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6338 10483

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2020, 18:08

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 2627 661

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldlemon może kolejny cykl z zastrzykiem to będzie strzał w 10 tke. Ale czasami sama się zastanawiam jak to inne dziewczyny robią. U mnie już o ile dobrze liczę to 18 sty cykl starań.... Po ilu dniach test wyszedł negatywny od zastrzyku?

    43e007b402535b35389a1a34ce3b22f8.png
  • Goldlemon Autorytet
    Postów: 335 199

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    Goldlemon może kolejny cykl z zastrzykiem to będzie strzał w 10 tke. Ale czasami sama się zastanawiam jak to inne dziewczyny robią. U mnie już o ile dobrze liczę to 18 sty cykl starań.... Po ilu dniach test wyszedł negatywny od zastrzyku?
    Nie bedzie juz nastepnego cylku stymulacji :( teraz znow przymusowa przerwa na szpital
    Bialy wyszedl po 9 dniach od zastrzyku

    Starania od marca 2018
    7u223e3k8pdpu5u1.png
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    jezeli w 17dpo dostalas @ to znaczy ze twoja fl trwa 16 dni bo 17dzien liczy sie juz jako 1 dzien kolejnego cyklu
    wiec jeszcze w normie

    trzymam za was wszystkie mega kciuki !!
    Wiem Baby jak się to liczy ;)
    Tylko w poprzednim cyklu była dłuższa. Tak czy siak warto poinformować o tym lekarza bo sam kazał zwrócić na to uwagę i powiedzieć mu jakby cykle się wydłużały czy coś.

    A ty jak się czujesz kochana?

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Adaśka popieram Babydust. 16 dni fl to ja bym to zostawiła tak jak jest

    Dziewczyny A może patrzcie na to inaczej ? Skoro im się Wkoncu udaje to i Wam się uda ? :-)
    Trzeba wierzyć!!

    Babydust jak samopoczucie?

    Megson?

    Masia co u Was jak malutka ? Już lepiej ?

    U mnie już od wczoraj " zaczal chodzić brzuch " - ruchy są rzadsze ale zdecydowanie mocniejsze. Takie rozciąganie ( czasem bolesne) kopniakow mniej za to rozciagania wyginania coraz więcej
    Po brzuszku widać falowanie - nie tak mocne ale zauważalne gołym okiem :-)


    Aniu kciuki trzymam! ✊✊✊✊✊✊✊

    megson91 lubi tę wiadomość

  • listek🍃 Autorytet
    Postów: 784 526

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    Goldlemon może kolejny cykl z zastrzykiem to będzie strzał w 10 tke. Ale czasami sama się zastanawiam jak to inne dziewczyny robią. U mnie już o ile dobrze liczę to 18 sty cykl starań.... Po ilu dniach test wyszedł negatywny od zastrzyku?

    Ania ja po Pregnylu - 8 dpo robiłam betę i była 2,58 a potem rosła. Także tego 😉

    megson91 lubi tę wiadomość

    💙🧸&🧸💙
  • Goldlemon Autorytet
    Postów: 335 199

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta, moze i sie im udaje ale widze ze to sa nawet 1cs u niektórych, wiec nie musiały sie starać za bardzo. Jak np Bunia, pamiętacie? Narobiła szumu z beta przed owulacja, zaszla, namieszala i zniknela

    ŁAsica lubi tę wiadomość

    Starania od marca 2018
    7u223e3k8pdpu5u1.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    Cześć dziewczyny.

    Witam w pierwszym dniu cyklu :) (w 17dpo dostałam okresu 🤦🏻‍♀️)

    Dzień zaczęłam strasznie. Miałam mały wypadek samochodowy. Mi nic się nie stało. Ucierpiała jedynie moja piękna felga i opona 😭 zatrzymałam się na wysokim krawężniku za którym był 3 metrowy rów ..

    Mam nadzieje, ze u was będzie lepiej!

    Całe szczęście, że nic Ci nie jest 😘
    Ja tak bardzo nie lubię takich akcji samochodowych...
    Mam fobie po wypadku, który miał miejsce 9 lat temu. Jechaliśmy zabrać papiery ma studia z Białegostoku do Lublina i na obwodnicy Kocka wyskoczyło nam pod koła stado dzików, a z naprzeciwka jechały na czołówkę z nami 2 tiry... Mam gęsia skórkę jak to piszę. Najgorsza rzecz na świecie dla mnie to dźwięk zgniatanie karoserii samochodowej...

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Łoooo, podeszłaś do tego zadaniowo :D a czy to były tez suplementy polecane przez lekarza? Czy niepokalanej nie rozreguluje mi cyklu? Mam co 28dni, kiedyś gdzieś czytam że komuś rozregulował. Z drugiej strony widzę że pomaga na PMS, mój ból piersi po owulacji do @ jest nie do wytrzymania, a wkurw jaki mną miota doprowadza mnie i męża do szaleństwa więc chyba spróbuje.

    Niepokalanek i Ovarin dostałam w zaleceniach od endokrynologa😊 na kolejnej wizycie przyznałam się do brania l-argininy i koenzymu q10, powiedział, że mogę sobie je brać ale on nie widzi większego sensu 😜 mace natomiast rekomendował do spożywania nawet 6g na dobę 😁 a odnośnie rozregulowania cykli, to ciężko powiedzieć, bo byłam na cyklach stymulowanych Clostylbegytem 2-6dc 1x1, natomiast po owulce brałam przez 10 dni duphaston na wywołanie @ lub podtrzymanie. No i bromelainę na zagnieżdżenie również polecam ☺️

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • ŁAsica Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Ania trzymam kciuki za Ciebie!!!
    Jakaś ta końcówka roku taka dolująca, może jak nadejdzie nowy to nadzieja i pozytywną energia powróci..
    Mam pytanko.. Do 6dc miałam krwawienie a w 10dc endo miało 13mm i na prawym jajniku BTW wycinalam torbiel z niego w listopadzie, pęcherzyk 24mm.. Wydaje mi się to trochę dziwne..ale w tej determinacji starałam się w cyklu od razu po histero skoro był taki pęcherzyk..niby trzeba odczekać ale kurcze jestem gotowa nawet na chwilę ujrzeć te 2 kreski.. Obled😵

    33lata,starania od 08.2018
    1sze IVF- stymulacja💉 od 28.05.22
    6.06 punkcja, pobrane 7, dojrzałe 4
    4 zapłodnione, 2 padły po 4 dobie
    Transfer blastki 2AA 11.06
    Beta 7dpt -1😓
    Ostatnia ❄️4AA transfer 8.08.22
    Beta 8dpt <1
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Całe szczęście, że nic Ci nie jest 😘
    Ja tak bardzo nie lubię takich akcji samochodowych...
    Mam fobie po wypadku, który miał miejsce 9 lat temu. Jechaliśmy zabrać papiery ma studia z Białegostoku do Lublina i na obwodnicy Kocka wyskoczyło nam pod koła stado dzików, a z naprzeciwka jechały na czołówkę z nami 2 tiry... Mam gęsia skórkę jak to piszę. Najgorsza rzecz na świecie dla mnie to dźwięk zgniatanie karoserii samochodowej...
    Tez miałam wypadek jak byłam mała. Wracałam z mama z przedszkola i wpadłyśmy w poślizg. Wpadłyśmy wtedy do rowu. Nie zapomnę tego do końca życia...

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Hej
    Adaśka popieram Babydust. 16 dni fl to ja bym to zostawiła tak jak jest

    Dziewczyny A może patrzcie na to inaczej ? Skoro im się Wkoncu udaje to i Wam się uda ? :-)
    Trzeba wierzyć!!

    Babydust jak samopoczucie?

    Megson?

    Masia co u Was jak malutka ? Już lepiej ?

    U mnie już od wczoraj " zaczal chodzić brzuch " - ruchy są rzadsze ale zdecydowanie mocniejsze. Takie rozciąganie ( czasem bolesne) kopniakow mniej za to rozciagania wyginania coraz więcej
    Po brzuszku widać falowanie - nie tak mocne ale zauważalne gołym okiem :-)


    Aniu kciuki trzymam! ✊✊✊✊✊✊✊

    Ale fajowo z tym brzusiem Twoim Anetko ❤️

    Ja siedzę na zdalnej z Małżem, właśnie odpoczywam sobie po śniadanku. Później czeka mnie jeszcze ozdabianie pierniczków i pakowanie prezentów dla rodzinki 💜 przyszła mi właśnie przesyłka od mamy ginekolog 💜 żeby nie zapeszyć, ale kupiłam sobie jako prezent pod choinkę segregator „jestem w ciąży”, korzysta może któraś z Was z niego? ☺️

    Ogólnie, to obudziłam się dzisiaj z jakimś atakiem paniki. Wczoraj wieczorem nie miałam już totalnie mdłości. Dzisiaj od rana dalej ich nie mam. Chyba pojadę jutro na betę znowu. Kurczę dziewczyny... tak bardzo się boje, że stracę małego sezamka albo, że przestanie się rozwijać... Codziennie będę się już budziła z takim strachem?

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4092 1554

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    Baby a Ty kiedy teraz wizyta?:) U mnie pewnie nic z tego bo nawet piersi mnie nie bolą a chociaż powinny zacząć boleć. Oprócz brzucha nic mi nie dokucza. Dziś 7 dmy dzień od podania zastrzyku a na teście ciągle widać błędnie druga kreskę. Także ten ... Dopóki całkiem nie zniknie nie mam po co testować. Już jest delikatna więc oby jutro był negatyw
    ja mam wizyte jutro po poludniu
    a cycki do tej pory mnie nie bola to nie jest wyznacznik :P

  • Goldlemon Autorytet
    Postów: 335 199

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaska, jak czytalam watek o clo (wiem ze masz lamette) to wiele dziewczyn w stopkach ma zaznaczone, ze zaszlo po odstawieniu stymulacji w naturalnym cyklu, nie myslalals zeby zrobić przerwe?

    Starania od marca 2018
    7u223e3k8pdpu5u1.png
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4092 1554

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Ale fajowo z tym brzusiem Twoim Anetko ❤️

    Ja siedzę na zdalnej z Małżem, właśnie odpoczywam sobie po śniadanku. Później czeka mnie jeszcze ozdabianie pierniczków i pakowanie prezentów dla rodzinki 💜 przyszła mi właśnie przesyłka od mamy ginekolog 💜 żeby nie zapeszyć, ale kupiłam sobie jako prezent pod choinkę segregator „jestem w ciąży”, korzysta może któraś z Was z niego? ☺️

    Ogólnie, to obudziłam się dzisiaj z jakimś atakiem paniki. Wczoraj wieczorem nie miałam już totalnie mdłości. Dzisiaj od rana dalej ich nie mam. Chyba pojadę jutro na betę znowu. Kurczę dziewczyny... tak bardzo się boje, że stracę małego sezamka albo, że przestanie się rozwijać... Codziennie będę się już budziła z takim strachem?
    megson jednego dnia sa objawy a innego nie ma
    ale schizy sa i beda musisz sie nayczuc z tym zyc albo z tym walczyc
    nie spotkalo cie nic zlego , wszystko u ciebie prawidlowe beta pieknie rosnie nie masz podstaw zeby sie martwic ze cos pojdzie nie tak :(
    ja w 1 ciazy wogole nie bralam pod uwage ze sie nie uda serio nawet przez chwile ... mimo ze lezalam 7 tyg plackiem z wielkim krwiakiem nawet wigilie na lezaco spedzilam :P
    sprobuj takie podejscie :)
    ciaza z synem byla tuz po wczesnym poronieniu wiec schizowalam strasznie ale za to koljena z najmlodsza tez byla taka ze wogole nie bralam pod uwage ze cos zlego sie stanie ... wszedzie slyszlaam slowa NIE LEKAJCIE SIE :) w 7 tyg po serduszku juz powiedzialam dzieciom ze beda mieli rodzenstwo i na luzie ja przeszlam maksymalnym :)
    tylko teraz znowu schizuje ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2019, 11:32

  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldlemon wrote:
    Adaska, jak czytalam watek o clo (wiem ze masz lamette) to wiele dziewczyn w stopkach ma zaznaczone, ze zaszlo po odstawieniu stymulacji w naturalnym cyklu, nie myslalals zeby zrobić przerwe?
    Kochana wole żeby o tym lekarz decydował. Mam już za sobą cykle „na własna rękę” i nic z tego nie było 🤷🏻‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2019, 11:34

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
‹‹ 1608 1609 1610 1611 1612 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ