Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Neeyenne Autorytet
    Postów: 877 793

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaska będę myśleć jutro o Tobie :)
    Widzę, że od nowego roku wiele z was ma konkretne plany działania, super! Tylko czekać aż posypią się nam tu kreseczki 💚
    Anetka mam nadzieję, że jak już dojdziecie do siebie to zajrzysz do nas i opowiesz o Hani :)
    Nera życie nie jest sprawiedliwe, dzieci nie powinny wcale chorować 😥

    adaska lubi tę wiadomość

    👧25 lat 🧑33 lata❤
    5cs
    Cykle 25-26 dni

    18.01 II kreski na teście 🍀🙈
    20.01 beta 814.40💚
    progesteron 21.5
    22.01 beta 2323.00💚
    31.08 całe 2990g małego człowieka 💚

    Matylda 10.09 3160g 53cm ❤


    zpbn9vvjtxzcd1zb.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neeyenne - jak ja nie mogę się doczekać Twojego usg . Ta beta taka wysoka 🤭

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • Neeyenne Autorytet
    Postów: 877 793

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Neeyenne - jak ja nie mogę się doczekać Twojego usg . Ta beta taka wysoka 🤭

    Haha nie no myślę, że będzie jedno :p chyba właśnie próg byłby też jednak wyższy 😂 ale i tak nie mogę już się doczekać, żeby zobaczyć dzidzie a jeszcze całe dwa dni 😱

    Dziewczyny zna się któraś z Was na tematach l4 przy prowadzeniu własnej działalności? :)

    👧25 lat 🧑33 lata❤
    5cs
    Cykle 25-26 dni

    18.01 II kreski na teście 🍀🙈
    20.01 beta 814.40💚
    progesteron 21.5
    22.01 beta 2323.00💚
    31.08 całe 2990g małego człowieka 💚

    Matylda 10.09 3160g 53cm ❤


    zpbn9vvjtxzcd1zb.png
  • Ola👄 Autorytet
    Postów: 821 449

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neeyenne wrote:
    Haha nie no myślę, że będzie jedno :p chyba właśnie próg byłby też jednak wyższy 😂 ale i tak nie mogę już się doczekać, żeby zobaczyć dzidzie a jeszcze całe dwa dni 😱

    Dziewczyny zna się któraś z Was na tematach l4 przy prowadzeniu własnej działalności? :)
    Jakie potrzebujesz informacje?

    M 20.10.2010
    K 29.05.2020
  • Rosana Ekspertka
    Postów: 250 147

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Mam córkę ze stycznia 2017 roku, wtedy udało się za 1 razem, teraz jest trudniej.
    Okres spóźnia mi się 4 dni, ale ostatnio miałam trochę nieregularny, więc co do dnia nawet ciężko powiedzieć. Dzień po spodziewanej miesiączce zrobiłam test,ale popołudniu. Po 5 minutach pojawiła się kreska, ale to taki cień, jakby miejsce gdzie kreska powinna być, ale chyba jej nie ma? Test sobie zostawiłam, ale po czasie ta kreska zniknęła i już nic tam nie ma. Sama nie wiem co o tym myśleć, boję się znowu nastawiać. Nie mam jak zrobić bety bo jestem aktualnie poza krajem... więc trochę fiksuję.powiedzcie co Wy o tym sądzicie? Tutaj jest zdjęcie - > https://imageshack.us/i/poil5yFyj mam nadzieję że link działa ☺️

    ckai9jcgjglpl7nq.png
    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
    🧑🏻❤️18.01.2020r
    5tc 💔

  • lena07 Autorytet
    Postów: 460 949

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaska, modlitwa pofrunie za Ciebie! 🙏
    Neeyenne czekamy z niecierpliwością na foto sezamki ❤️

    Laseczki, czy któraś z Was odczuwała napiety brzuch przy stosowaniu Clo. Teraz jak tak narosło mi tych pęcherzyków czuje jakby mnie coś ciągnęło. W ogóle mam tak ze jak nie mam płodnych to serduszkowanie jest przyjemne, a jak zbliżają się płodne to chyba mi się szyjka obniża bo nagle robię się dyskomfort. Czy któraś tez tak miała?

    adaska lubi tę wiadomość

    2 lata starań

    💔 6tc 4.2019 ciąża biochemiczna
    💔 7tc 3.2020 puste jajo płodowe
    17.04.2020 - 2 krechy 🍀
    30.12.2020 - syn 💙

    atdc9vvji2f69jdo.png

    Insulinooporność, PCOS, mutacja PAI heterozygota, mutacja MTHFR A1298 homozygota
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosana jakby coś widać. Zrób kolejny test będzie już wszystko jasne

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Rosana Ekspertka
    Postów: 250 147

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    Rosana jakby coś widać. Zrób kolejny test będzie już wszystko jasne
    Zrobię w czwartek z porannego moczu. Strasznie się denerwuje 🙈

    ckai9jcgjglpl7nq.png
    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
    🧑🏻❤️18.01.2020r
    5tc 💔

  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zrob jak będzie coś na rzeczy to wyjdzie bez względu o której godzinie:) Adaska o której zabieg:)?

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaska ✊✊✊

    adaska lubi tę wiadomość

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaska i ja trzymam kciuki ✊✊✊✊.
    Modlitwa do sw Rity za ciebie odmówiona.

    adaska lubi tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    MisiaMonisia - czy ja dobrze widzę, że będziemy w lutym testować tego samego dnia? 😊
    No faktycznie :) o ile znowu nie będzie u mnie opóźnienia 🤷‍♀️

    21.02. to data śmierci mojego Aniołka....minie 6 lat!.

    Narazie mam ciche dni z mężem...Ale do owu jeszcze daleko więc się pogodzimy 😂

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaska kciuki &&&&&

    adaska lubi tę wiadomość

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! :-)
    Aniu super wieści po monitoringu- " ładnie to brzmi " nic tylko działać:-)

    Adaśka ✊✊✊😘

    Megson ja rozumiem Twojego męża ale moim zdaniem powinien szukać czegoś innego, jeśli w jego " branży " nie ma propozycji niech szuka gdzie indziej. Przecież to że będzie pracował gdzie nie indziej wcale nie oznacza że nie może szukać w swoim kierunku. Moja kuzynka została dziennikarka brak ofert pracy i poszła pracować do magazynu firmy farmaceutycznej ( tam gdzie była oferta) - popracowala 2 miesiące i zaraz ja przenieśli na wyższe stanowisko. Jej ego nie było urazone A portfel nie był pusty. Troszkę dziwne podejście. A Ty musisz kochana wyluzować- pamiętaj że jesteś w ciąży- sen jest Ci bardzo potrzebny odpoczynek stres nie sprzyja maluszkowi . Z mężem pogadaj żeby brak pierwsza lepsza pracę i szukał nadal tego czego chce

    adaska, megson91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Ja się czuje fatalnie ☹️ W nocy spałam 2h 🥴

    7ba13e7a663cdd1f.png

    Nie mogę zasnąć, nie wiem co się dzieje 😞😞😞
    Martwię się też strasznie, małż dalej pracy nie może znaleźć, jest jakiś martwy okres w IT 😞 mamy dużo różnych zobowiązań finansowych i z mojej pensji z ekstra zaciskaniem pasa wyjdziemy na styk 😞 on jest załamany, bo chodzi od 1,5 miesiąca na te rozmowy i ciągle mu odmawiają, już nie wiem jak go pocieszać ☹️😞 sama się mega martwię... ☹️☹️☹️
    To już masz odpowiedź dlaczego nie potrafisz zasnąć, za dużo rozmyślania i zmartwień w głowie, trzymam kciuki żeby mąż w końcu znalazł pracę i żeby Wam się poukładało🙂.

    megson91 lubi tę wiadomość

  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Dziękuje Wam z całego serca za kciuki i modlitwy! Jestescie niesamowite! Aż mam łzy w oczach jak widze jakie wsparcie mam w was wszystkich 😭 niech wam bozia w dzieciach wynagrodzi 😁♥️
    Badanie o 12. Wstaje z łóżka, ide się ogarnąć i lecimy 🙊
    Napisze do Was po wszystkim 🙏🏻

    megson91 lubi tę wiadomość

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • listek🍃 Autorytet
    Postów: 786 527

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaska jesteśmy z Tobą ❤️

    adaska lubi tę wiadomość

    💙🧸&🧸💙
  • Neeyenne Autorytet
    Postów: 877 793

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola👄 wrote:
    Jakie potrzebujesz informacje?

    Olu zanim zaczęliśmy się starać, w lipcu podniosła sobie składki ZUS, teraz chciałabym przejść na l4 ze względu na to że moja praca opiera się na pracy ciężkiej, fizycznej, wyjazdach za granicę i używaniu farb szpachli itd (stolarka budowlana). Wizytę mam 30.02 a składki place zawsze do 10 każdego miesiąca za miesiac poprzedni i zastanawiam się czy prosić o zwolnienie od razu czy dopiero przy kolejnej wizycie, żeby jeszcze jeden miesiąc się wliczał tych wyższych do rocznej podstawy?

    👧25 lat 🧑33 lata❤
    5cs
    Cykle 25-26 dni

    18.01 II kreski na teście 🍀🙈
    20.01 beta 814.40💚
    progesteron 21.5
    22.01 beta 2323.00💚
    31.08 całe 2990g małego człowieka 💚

    Matylda 10.09 3160g 53cm ❤


    zpbn9vvjtxzcd1zb.png
  • Neeyenne Autorytet
    Postów: 877 793

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada wierze, że wszystko pójdzie super ✊💚🍀

    Megson, też jestem tego samego zdania co Anetka, czasem trzeba schować dumę w kieszeń i przyjąć pracę jakąkolwiek a w międzyczasie poszukiwać czegoś co będzie nam odpowiadać niż czekać bezczynnie :)

    adaska, megson91 lubią tę wiadomość

    👧25 lat 🧑33 lata❤
    5cs
    Cykle 25-26 dni

    18.01 II kreski na teście 🍀🙈
    20.01 beta 814.40💚
    progesteron 21.5
    22.01 beta 2323.00💚
    31.08 całe 2990g małego człowieka 💚

    Matylda 10.09 3160g 53cm ❤


    zpbn9vvjtxzcd1zb.png
‹‹ 1783 1784 1785 1786 1787 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ