Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • EmiMama Ekspertka
    Postów: 190 85

    Wysłany: 20 lutego 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj już byłam pewna jak napisałaś że masz wynik Lulaby. Czekamy :)

  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 20 lutego 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wciąż czekam dziewczyny :(

    Idę zjeść obiad a zrobilam pyszną grochowke :)

    EmiMama lubi tę wiadomość

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulaby co chwile odświeżam forum i sprawdzam czy napisałaś już wyniki :D

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez :)

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    Nera a Ty kiedy masz dostać @?
    Hehe idziemy łeb w łeb ;D
    Mialam dostać wczoraj hahha a teraz mam dostać pojutrze . Dziś zmierzyłam o 5:40 bo mi się porypały godziny i było 36,94 (mierze zawsze o 7 ) oczywiście bez wstawania zawinełam się spać i o 7 budzik - zmierzyłam 37,04 ale na wykresie zaznaczyłam tą pierwszą . Teraz kimnęło mi się na dwie godzinki prawie . Po przebudzeniu złapałam za termometr a tam 37,07 . Czyżby spadku nie było jeszcze ? No nic . Zobaczę jutro z rana jaka będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 15:36

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • EmiMama Ekspertka
    Postów: 190 85

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja :)

  • AnZa Przyjaciółka
    Postów: 101 35

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulaby ja tez czekam na Twoje wyniki z niecierpliwością, ale napewno beta bedzie wysoka! :)

    PCOS

    Starania o pierwsze maleństwo.

    3 cykl starań
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Mialam dostać wczoraj hahha a teraz mam dostać pojutrze . Dziś zmierzyłam o 5:40 bo mi się porypały godziny i było 36,94 (mierze zawsze o 7 ) oczywiście bez wstawania zawinełam się spać i o 7 budzik - zmierzyłam 37,04 ale na wykresie zaznaczyłam tą pierwszą . Teraz kimnęło mi się na dwie godzinki prawie . Po przebudzeniu złapałam za termometr a tam 37,07 . Czyżby spadku nie było jeszcze ? No nic . Zobaczę jutro z rana jaka będzie
    A robiłaś kochana jeszcze test czy tylko opierasz się na tej becie, którą robiłaś 9 dpo? ;)

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko bete robiłam (ja z tych co testy nie wychodzą wczesniej) ale ja się totalnie na ciążę nie czuje choć teraz przez tą tempke zglupiałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 15:44

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Tylko bete robiłam (ja z tych co testy nie wychodzą wczesniej)
    Moim zdaniem tempka nie zwiastuje, że jutro ma przyjść @, może zrób jutro test z rana ;)

    Winter86 lubi tę wiadomość

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To podskocze później kupić bo nawet nie posiadam

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulaby i jak?

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 jestem zdania Oli może lepiej zrób jutro test!? :)

    Nera86 lubi tę wiadomość

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • EmiMama Ekspertka
    Postów: 190 85

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nara ale byłoby zaskoczenie :) spóźniona walentynka dla męża :) oby! Czekamy jutro rano na wieści

    Nera86 lubi tę wiadomość

  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulaby czekamy!!

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro tak mówicie to pojde kupić choć nadal jestem anty ciążowo nastawiona w tym cyklu ale co tam. Test nie majątek

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 502 342

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ciągle odświeżam . Ciekawa jestem jak duża beta jest . Bo że urosła to wiem

    8.01.2012 💙
    26.07.2023 💙


    Ja niskie AMH
    Mąż niskie parametry nasienia

    Starania o 3 ....
  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    22.860 spadła... nie ma szans ;(

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • EmiMama Ekspertka
    Postów: 190 85

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam, Nara ja nawet sobie teraz siknelam na test mimo bety negatywnej. Oczywiście biel razi po oczach ale musiałam :D

    Nera86 lubi tę wiadomość

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez co chwilka odświeżam. Nawet karty nie zamykam . To czekanie jest okrutne

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ