X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • AnZa Przyjaciółka
    Postów: 101 35

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter mam nadzieję, że u Ciebie będzie wysoka beta :)

    Winter86 lubi tę wiadomość

    PCOS

    Starania o pierwsze maleństwo.

    3 cykl starań
  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera dodam jeszcze ze ten cykl bedzie tak rozregulowany ze az sie boje kiedy mi sie @ skonczy

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnZa wrote:
    Lulaby Kochana przytulam mocno, bardzo mi przykro ;( ale następny cykl będzie Twój, ułoży się wszystko. Płacz Kochana ulżyj sobie.
    Juz sobie ulzylam.. ;) jest dobrze..
    Jedyny plus że nie palę papierosów!!!!!!

    Nera86 lubi tę wiadomość

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie obudził straszny ból o 2 w nocy (sobota)z tym,ze nie wiedziałam ,że jestem w ciąży . Zalałam się cała krwią.Obudziłam mamę . Poszła ze mną do łazienki i mówi -poroniłaś. Ja patrzę na nią jak na debila co ona mi tu gada. Oczywiście nie poszłam do szpitala . Poczekałam sobie do pon i pobiegłam do gina . O losie - w życiu takich zjebków nie dostałam ! Odrazu do szpitala. Tam zrobili usg i powiedzieli ,że ich zdaniem był 6/7tc

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnZa wrote:
    Winter mam nadzieję, że u Ciebie będzie wysoka beta :)
    Oby oby kochana :*

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Mnie obudził straszny ból o 2 w nocy (sobota)z tym,ze nie wiedziałam ,że jestem w ciąży . Zalałam się cała krwią.Obudziłam mamę . Poszła ze mną do łazienki i mówi -poroniłaś. Ja patrzę na nią jak na debila co ona mi tu gada. Oczywiście nie poszłam do szpitala . Poczekałam sobie do pon i pobiegłam do gina . O losie - w życiu takich zjebków nie dostałam ! Odrazu do szpitala. Tam zrobili usg i powiedzieli ,że ich zdaniem był 6/7tc
    Wg Ciebie mam iść do szpitala? Na zabieg czy jak ?? Bo kurna nie wiem

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulaby wrote:
    Nera dodam jeszcze ze ten cykl bedzie tak rozregulowany ze az sie boje kiedy mi sie @ skonczy
    To fakt -może trochę trwać ale z tego co pamiętam to po poronieniu krwawiłam tylko kilka dni jak normalna @

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w Październiku biochemiczna chociaż miałam taki wieczór w bólu że mnie skolilo w pół i tak trzymało z pół godziny coś podświadomie czułam że to chyba nic z tego wzięłam no-spe trochę przestało a parę dni później dziwny okres 2 dniowy z silnym krwawienie po tygodniu zrobiłam bete wyszła 19.1 i myślałam że chyba jednak się udało ale po 6 dniach niestety <1.0 później byłam u gin i powiedziała że się niestety tak zdarza później ładnie wszystko się oczyscilo i monitorowanie i ogólnie było już ok..... Tylko trochę mi się owulacje poprzestawialy...

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulaby wrote:
    Wg Ciebie mam iść do szpitala? Na zabieg czy jak ?? Bo kurna nie wiem
    Mnie wylatywały (przepraszam z góry ) skrzepy jak dosłownie kawałki wątróbki i w momencie gdy dwa dni później byłam w szpitalu to nawet nie łyżeczkowali bo samo się wszystko oczyściło. Także moim zdaniem nie potrzebny zaden zabieg

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter86 wrote:
    Ja miałam w Październiku biochemiczna chociaż miałam taki wieczór w bólu że mnie skolilo w pół i tak trzymało z pół godziny coś podświadomie czułam że to chyba nic z tego wzięłam no-spe trochę przestało a parę dni później dziwny okres 2 dniowy z silnym krwawienie po tygodniu zrobiłam bete wyszła 19.1 i myślałam że chyba jednak się udało ale po 6 dniach niestety <1.0 później byłam u gin i powiedziała że się niestety tak zdarza później ładnie wszystko się oczyscilo i monitorowanie i ogólnie było już ok..... Tylko trochę mi się owulacje poprzestawialy...
    Ja tak właśnie mialam. Silny ból trwający około pół godziny.. wzięłam tabletki bo myslalam ze nie wyrobie i coś czułam że z ciazy nici..

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Mnie wylatywały (przepraszam z góry ) skrzepy jak dosłownie kawałki wątróbki i w momencie gdy dwa dni później byłam w szpitalu to nawet nie łyżeczkowali bo samo się wszystko oczyściło. Także moim zdaniem nie potrzebny zaden zabieg
    Też mi skrzepy leciały.. moglam nie powtarzać bety bo wiele wskazywało że nic z tego nawet wczorajszy test był jaśniejszy jak sie dzisiaj przypatrzylam

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulaby wrote:
    Ja tak właśnie mialam. Silny ból trwający około pół godziny.. wzięłam tabletki bo myslalam ze nie wyrobie i coś czułam że z ciazy nici..
    Wiem co czujesz TULE Cie bardzo mocno! I wierzę że za jakiś czas znów nam oznajmisz że masz piękne 2 kreseczki na teście ❤️

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od poronienia krwawiłam 2 dni tylko (od soboty mega jazda w nocy do jakieś 13 w pon ale mniej) leżąc na fotelu ginekologicznym w szpitalu ino plamki krwi były tylko

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele ileż można czekać... Coraz bardziej się martwię że to zły znak:/

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter trzymam kciuki mocno ;)

    Winter86 lubi tę wiadomość

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • AleksandraKF Koleżanka
    Postów: 41 3

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś pomógłby zinterpretować?

    https://zapodaj.net/f3dfcf249505f.jpg.html

    Pisałam do tutaj koło 13. 02. - > 28 dc byłam na becie, przy cykl śr. 30dn. Beta wyszła 1,9. Niestety jestem z głębokiej wsi, do pon nie ma opcji na wizytę u gin. dziś jest 37dc,czyli okres spóźnia się 6 dzień. Test, który jest w linku wyszedł jakiś dziwny. Niby kreska ale rozmyta i żółta. Czy któraś z Was tak miała? Dziękuję z góry.

  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraKF wrote:
    Czy ktoś pomógłby zinterpretować?

    https://zapodaj.net/f3dfcf249505f.jpg.html

    Pisałam do tutaj koło 13. 02. - > 28 dc byłam na becie, przy cykl śr. 30dn. Beta wyszła 1,9. Niestety jestem z głębokiej wsi, do pon nie ma opcji na wizytę u gin. dziś jest 37dc,czyli okres spóźnia się 6 dzień. Test, który jest w linku wyszedł jakiś dziwny. Niby kreska ale rozmyta i żółta. Czy któraś z Was tak miała? Dziękuję z góry.
    Hey jak na moje oko nic tutaj nie ma, przykro mi :)

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraKF wrote:
    Czy ktoś pomógłby zinterpretować?

    https://zapodaj.net/f3dfcf249505f.jpg.html

    Pisałam do tutaj koło 13. 02. - > 28 dc byłam na becie, przy cykl śr. 30dn. Beta wyszła 1,9. Niestety jestem z głębokiej wsi, do pon nie ma opcji na wizytę u gin. dziś jest 37dc,czyli okres spóźnia się 6 dzień. Test, który jest w linku wyszedł jakiś dziwny. Niby kreska ale rozmyta i żółta. Czy któraś z Was tak miała? Dziękuję z góry.
    Witaj! Z tego co widzę to test jest jakby zalany najlepiej jutro rano powtórz test.

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • EmiMama Ekspertka
    Postów: 190 85

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraKF wrote:
    Czy ktoś pomógłby zinterpretować?

    https://zapodaj.net/f3dfcf249505f.jpg.html

    Pisałam do tutaj koło 13. 02. - > 28 dc byłam na becie, przy cykl śr. 30dn. Beta wyszła 1,9. Niestety jestem z głębokiej wsi, do pon nie ma opcji na wizytę u gin. dziś jest 37dc,czyli okres spóźnia się 6 dzień. Test, który jest w linku wyszedł jakiś dziwny. Niby kreska ale rozmyta i żółta. Czy któraś z Was tak miała? Dziękuję z góry.

    Nie dam Ci pewności ale to raczej żółta rozlana plamka... Kreska musi być różowa. To raczej nie to
    Zrób jeszcze raz rano

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 17:24

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter86 wrote:
    Ja pierdziele ileż można czekać... Coraz bardziej się martwię że to zły znak:/
    Winter na dziś złycch znaków juz starczy . Jeśli patrzysz online zerknij po 18 . Ja mam zawsze wyniki między 18 a 19,45

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ