X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, serdeczne gratulacje! I trzymam kciuki za nudną ciążę i szybkie i bezproblemowe rozwiązanie :D

    staraczka karolina lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka wrote:
    Tak to będzie 10 dzień po owulacji i pierwszy test, jak wyjdzie negatywny to powtórze za kilka dni. Zaczynając starania zaopatrzyłam się w sporą ilość testów:D

    Ja dla mojego też chce niespodziankę zrobić. Kiedyś jak byliśmy nad morzem to były takie literki białe do kupienia na straganiku i mówiliśmy że fajnie taka literka by w pokoju dziecięcym wyglądała. No i ja później wróciłam w to miejsce i kupiłam literkę. Jak będe w ciązy to zabiorę go w jakieś urocze miejsce i dam mu tą literkę;D

    Z drugiej strony nie chce mu za szybko powiedzieć, więc najpierw pójdę do lekarza a później dopiero mu powiem jak już bedę miała pewność.

    Mój partner wyjeżdża do pracy 2 tygodnie na 2 tygodnie w domu więc jak go nie będzie to spokojnie mogę iść do lekarza:D

    Mnie kusi, żeby zrobić test wcześniej, bo taka niecierpliwa jestem, na szczęście nie mam żadnego w domu i będę musiała zorganizować sobie wycieczkę po kryjomu do sklepu, żeby go kupić. Moja sytuacja jest inna, mój narzeczony pracuje od 3 nad ranem do 11-12 w południe, mieszkamy w małym mieście w Anglii, więc mój mnie odbiera codziennie z pracy, a przed 8 rano sklepy są pozamykane. Jedyna opcja to kupić je w sobotę rano, ale boję się, że wydam kasę w błoto i tak przyjdzie @ po paru dniach..

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kruci wrote:
    A prolaktynę robi się 3dc?
    Ja robiłam różnie,ale dobrze jest robić tego samego dnia zawsze żeby mieć porównanie,a 3 bada się też inne hormony to można wtedy razem ;)

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawość jest warta każdego wydanego grosza/centa/pensa w tym wypadku :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 19:34

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Ciekawość jest warta każdego wydanego grosza/centa w tym wypadku :-)

    Widzę, że mnie zachęcasz :D

    W takim razie, chyba faktycznie kupię testy w sobotę. A w środę 16, lub czwartek 17.01 testowanie.

    Ani0nka lubi tę wiadomość

  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin mówiła żeby prolaktyne robić 3-5 dniu

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam arsenal w szufladzie :D nie wiem ile pamiętników dziś przeczytałam tu na ovu, ale już mnie głowa boli :D w każdym razie ciekawa zależność: babka pisze, że koniec, dość przejmowania się, czas zająć się sobą a nie ciągle sprawdzać dni, temperatury, sluzy, teraz już tylko seks dla rekreacji po czym kolejny wpis parę dni później brzmi: ja już nie wytrzymam, mam dość, ile można czekać, nie dam rady, ciągle o tym myślę, myślę żeby nie myśleć.
    I to przemawia za tym, że powinien być program psychiatra plus. Dla kobiet starających się o przyszłych podatników.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 19:44

    Natka1109 lubi tę wiadomość

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam zamiar uprawiać seks tak jak do tej pory, nic nie zmieniać. Mój to się i tak nie pokapuje, ale badania niech sobie zrobi, tak na zaś.

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyznaczanie sobie terminów seksow to chyba zabójca związku

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • Niecierpliwa_Angie Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj z badaniami to też miałam przeprawe. 2 razy dał się namówić nawet żeby zrobić na miejscu, ale za 3 razem to już musiałam sama zawieść do laboratorium.

    18.11.2018-ciąża biochemiczna
    10.09.2018- laparoskopia -
    - prawy jajowód niedrożny
    -lewy udrożniony
  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 142 22

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mój wraca to bzykamy sie co dwa dni. Tak jakoś nam się chce xD Czasami dzień w dzień ale 99 % co dwa dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My to różnie, czasami codziennie, czasami nie, ale nie rzadziej niż co 3 dni, bo to też zależy jak mój mąż idzie do pracy, no i okres... pierwsze 3 dni nie ma opcji.

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasem i cały miesiąc nie mam chcicy pt tak a czasem jak mnie złapie to go aż penis boli :D nie wiem czy ktoś tak jeszcze ma

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam największa ochotę zawsze tuż przed okresem i pare dni po. Kiedy mam dni płodne to akurat w ogóle mnie nie ciągnie. Taki paradoks. Ale w te dni motywacja jest inna. Poza tym ochoty najpierw nie ma a jak już przyjdzie co do czego to jest super.

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Natką :) tak samo mam. I często najfajniej jest jak się na początku niby nie do końca chciało

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisia testowałaś???

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 142 22

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już tak od jakiegoś czasu czytam i czytam i mam wrażenie, że jutro bym mogła iść na egzaminy z ginekologi i bym wszystko na piątkę zdała:D
    Ostatnio myślę sobie, że ja już jestem tak długo w ciąży spożywczej, że dlatego nie mogę zajść w ciążę z dzidziusiem ;D

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od niewiadomo kiedy miałam 2 dni wolne tylko dla siebie i powiem Wam, że jak będę w ciąży na L4 to będę musiała znaleźć sobie jakieś zajęcie :D ile można siedzieć w kuchni, gotowac, jeść i tak w kółko :D książkę przeczytałam prawie całą dziś, tv nie lubię :D no i to forum mi zżera czas

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny witam was z rana. Ja już w pracy pije kawkę i strasznie bolą mnie zatoki ach ta pogoda :(
    Kruci ja też tak mam jak siedzę w pracy to mówię ale by mi się wolne przydało A jak jestem na urlopie to na początku oczywiście fajnie odpoczywam nadrabiam zaległości ale później zaczyna mi się nudzić;)
    Zuduarineczka to fakt im człowiek z czymś ma dłużej do czynienia zaczyna coraz bardziej zagłębiać się w temat i szukać różnych informacji chociaż najważniejsze jest żeby zachować zdrowy rozsądek w tym wszystkim:)

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko, moja temperatura powoli zaczyna spadać,chociaz dalej jest w miare wysoka.. poczekamy, zobaczymy, chociaz morale spada.

    Miłego dnia dziewczyny :)

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ