Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka wrote:
    Ja testuje 10.01, ale marne szanse:(

Z tego co widzę to będzie to 10 dzień po owulacji, a nie data przewidywanej @? Czy się mylę?

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojemu nie mówię o moich obawach, o dniach płodnych itp.
    Mąż to nie przyjaciółka w tych sprawach, nie chcę na nim wywierać presji. Nawet mu nie mówiłam i nie będę mówić kiedy dni płodne, żeby się poczuł jako dawca nasienia.
    Będziemy się normalnie seksić jak do tej pory :D

• kruci Koleżanka

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zrobioną właściwie samą podstawę, ale za to całą tarczycę razem z przeciwciałami i jest super. Szczerze to od tego kwietnia do listopada nie pamiętam jak wyglądało nasze pożycie :D wydaje mi się, że rzadko coś działaliśmy i raczej było przerywane. Jeszcze 3 cykle poczekam, jak to nic nie da to idziemy się badać.

3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • Spirit Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_Angie wrote:
    Wogóle to zastanawiam się jak to jest możliwe że kobiety czasami przypadkiem w np 3 miesiącu dowiaduja6sie że są w ciąży... Kompletnie to do dla mnie nie pojęte..
    Dla mnie też,brzuch już wtedy rośnie,może nie tak żeby otoczenie widziało ajd samemu się chyba widzi zmianę :o

2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Spirit Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraB wrote:
    Czy wszystkie staracie się o pierwsze dziecko?
    Drugie

2017 #1
    2019 #2
    :D
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój chłop zawsze wypytuje kiedy mam dostać okres, teraz spytał kiedy będę wiedzieć na pewno, że jestem lub nie w ciąży. Wiedział, że odstawiłam tabletki, od kilku miesięcy już w sumie mnie głaszcze po brzuchu, a dziś powiedział mi, że jak wracał z zakupów i pomyślał, że mogę być w ciąży to "poczuł taką tęczę" i położył rękę na klatce piersiowej ^^

Chcę mu zrobić miłą niespodziankę jak odkryję, że jestem w ciąży, ale to nie takie latwe ukryć przed nim, że coś mnie boli, albo źle się czuję, albo jak zacznę wymiotować...

On już mnie traktuje jakbym była w ciąży hehe :)

• kruci Koleżanka

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojemu też nie mówię, widział tylko testy owulacyjne, ale na bank nie wie o co w tym chodzi. Wie też, że sobie tutaj pisze i się śmieje z tego.

3 cs
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż cały czas mi już powtarza, że w przyszłym roku będzie ojcem...

• kruci Koleżanka

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraB wrote:
    Mój chłop zawsze wypytuje kiedy mam dostać okres, teraz spytał kiedy będę wiedzieć na pewno, że jestem lub nie w ciąży. Wiedział, że odstawiłam tabletki, od kilku miesięcy już w sumie mnie głaszcze po brzuchu, a dziś powiedział mi, że jak wracał z zakupów i pomyślał, że mogę być w ciąży to "poczuł taką tęczę" i położył rękę na klatce piersiowej ^^

Chcę mu zrobić miłą niespodziankę jak odkryję, że jestem w ciąży, ale to nie takie latwe ukryć przed nim, że coś mnie boli, albo źle się czuję, albo jak zacznę wymiotować...

Niektórzy faceci są bardziej wylewni. Mój by się nie ogarnął dopóki by mi brzuch nie urósł. Nie ma szansy :D jest introwertykiem zdecydowanie. Jedna osoba w związku wystarczy żeby siać panikę. On jest od uspokajania :D

3 cs
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też wie, że tu piszę... i ostatnio jakieś podśmiechujki, że pewnie się mocno udzielam

Ale ja wolę na te tematy tutaj niż z nim

• kruci Koleżanka

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżu co to będzie jak będzie musiał zbadać nasienie :D zgodzi się pewnie, ale u faceta to proste nie jest, tak na zawołanie

3 cs
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że mój mąż oszalałby, ze szczęścia gdybym była w ciąży

pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

• Zuduarineczka Koleżanka

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraB wrote:

Tak to będzie 10 dzień po owulacji i pierwszy test, jak wyjdzie negatywny to powtórze za kilka dni. Zaczynając starania zaopatrzyłam się w sporą ilość testów:D

Ja dla mojego też chce niespodziankę zrobić. Kiedyś jak byliśmy nad morzem to były takie literki białe do kupienia na straganiku i mówiliśmy że fajnie taka literka by w pokoju dziecięcym wyglądała. No i ja później wróciłam w to miejsce i kupiłam literkę. Jak będe w ciązy to zabiorę go w jakieś urocze miejsce i dam mu tą literkę;D

Z drugiej strony nie chce mu za szybko powiedzieć, więc najpierw pójdę do lekarza a później dopiero mu powiem jak już bedę miała pewność.

Mój partner wyjeżdża do pracy 2 tygodnie na 2 tygodnie w domu więc jak go nie będzie to spokojnie mogę iść do lekarza:D

pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kruci wrote:
    Jeżu co to będzie jak będzie musiał zbadać nasienie :D zgodzi się pewnie, ale u faceta to proste nie jest, tak na zawołanie

Mój się wzbraniał przed badaniami, staneło na tym że zrobi do kwietnia, obiecał mi.
    Zwłaszcza, że on dwa razy w późnym wieku przechodził różyczkę.

• pomarańczka_33 Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też o drugie i w tym roku kończę 35 lat. Trochę żałuję że tak późno zaczęłam ale prawda jest taka że wcześniej nie byłam gotowa ani fizycznie ani psychicznie no i czekałam na mojego M ;D

A ja Wam powiem, że ilość serduszkowania w cyklu nie ma gigantycznego znaczenia ;) jak ma coś być to będzie ;) my jak się staraliśmy o pierwsze to robiliśmy to baaardzo często. Aż ja miałam dość i zrobiliśmy długą przerwę. Aż pewnego dnia, M mnie namówił i to był jeden jedyny raz tamtego cyklu i bach! Udało się ;D

Właśnie się wczytałam w opis mojego usg tarczycy i się jeszcze bardziej zdołowałam ale wizyta u endo na szczęście już jutro...

Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Mysza1990 Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ale się rozpisalyscie ale to oczywiście bardzo dobrze :) Karolina GRATULACJE!!! Mamy pierwsza mamusie
    Ja jeśli mogłabym wybierać pierwsza chciałabym dziewczynkę A drugiego chłopca ale tak naprawdę będę się cieszyć i skakać pod sufit jeśli w ogóle uda mi się zajść w ciążę:) u mnie chyba coś się pozmienialo bo owulacje zawsze miałam ok 17-18 dnia A dziś jest mój 13 dzień i test owulacyjny wyszedł pozytywny;)

1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

* kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭

20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g

Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • kruci Koleżanka

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że w grę wchodziłoby tylko badanie w domu i szybka akcja do kliniki. On jest też wstydliwy i szybko się krępuje. Nadal licze, że uda się w ciągu tych 3 cykli zajść

3 cs
  • pomarańczka_33 Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropos badania nasienia. Przy pierwszej ciąży u nas to było tak, że na poniedziałek był już umówiony w klinice a w sobotę wyskoczyły dwie krechy ;D

Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • kruci Koleżanka

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza no to noc jest Wasza :D nie powiem, że myślami będę z Wami, ale trzymam po cichu kciuki :D

3 cs
  • kruci Koleżanka

Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A prolaktynę robi się 3dc?

3 cs
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego