X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka wrote:
    Ja testuje 10.01, ale marne szanse:(

    Z tego co widzę to będzie to 10 dzień po owulacji, a nie data przewidywanej @? Czy się mylę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojemu nie mówię o moich obawach, o dniach płodnych itp.
    Mąż to nie przyjaciółka w tych sprawach, nie chcę na nim wywierać presji. Nawet mu nie mówiłam i nie będę mówić kiedy dni płodne, żeby się poczuł jako dawca nasienia.
    Będziemy się normalnie seksić jak do tej pory :D

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zrobioną właściwie samą podstawę, ale za to całą tarczycę razem z przeciwciałami i jest super. Szczerze to od tego kwietnia do listopada nie pamiętam jak wyglądało nasze pożycie :D wydaje mi się, że rzadko coś działaliśmy i raczej było przerywane. Jeszcze 3 cykle poczekam, jak to nic nie da to idziemy się badać.

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_Angie wrote:
    Wogóle to zastanawiam się jak to jest możliwe że kobiety czasami przypadkiem w np 3 miesiącu dowiaduja6sie że są w ciąży... Kompletnie to do dla mnie nie pojęte..
    Dla mnie też,brzuch już wtedy rośnie,może nie tak żeby otoczenie widziało ajd samemu się chyba widzi zmianę :o

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraB wrote:
    Czy wszystkie staracie się o pierwsze dziecko?
    Drugie

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój chłop zawsze wypytuje kiedy mam dostać okres, teraz spytał kiedy będę wiedzieć na pewno, że jestem lub nie w ciąży. Wiedział, że odstawiłam tabletki, od kilku miesięcy już w sumie mnie głaszcze po brzuchu, a dziś powiedział mi, że jak wracał z zakupów i pomyślał, że mogę być w ciąży to "poczuł taką tęczę" i położył rękę na klatce piersiowej ^^

    Chcę mu zrobić miłą niespodziankę jak odkryję, że jestem w ciąży, ale to nie takie latwe ukryć przed nim, że coś mnie boli, albo źle się czuję, albo jak zacznę wymiotować...

    On już mnie traktuje jakbym była w ciąży hehe :)

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojemu też nie mówię, widział tylko testy owulacyjne, ale na bank nie wie o co w tym chodzi. Wie też, że sobie tutaj pisze i się śmieje z tego.

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż cały czas mi już powtarza, że w przyszłym roku będzie ojcem...

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraB wrote:
    Mój chłop zawsze wypytuje kiedy mam dostać okres, teraz spytał kiedy będę wiedzieć na pewno, że jestem lub nie w ciąży. Wiedział, że odstawiłam tabletki, od kilku miesięcy już w sumie mnie głaszcze po brzuchu, a dziś powiedział mi, że jak wracał z zakupów i pomyślał, że mogę być w ciąży to "poczuł taką tęczę" i położył rękę na klatce piersiowej ^^

    Chcę mu zrobić miłą niespodziankę jak odkryję, że jestem w ciąży, ale to nie takie latwe ukryć przed nim, że coś mnie boli, albo źle się czuję, albo jak zacznę wymiotować...

    On już mnie traktuje jakbym była w ciąży hehe :)
    Niektórzy faceci są bardziej wylewni. Mój by się nie ogarnął dopóki by mi brzuch nie urósł. Nie ma szansy :D jest introwertykiem zdecydowanie. Jedna osoba w związku wystarczy żeby siać panikę. On jest od uspokajania :D

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też wie, że tu piszę... i ostatnio jakieś podśmiechujki, że pewnie się mocno udzielam

    Ale ja wolę na te tematy tutaj niż z nim

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżu co to będzie jak będzie musiał zbadać nasienie :D zgodzi się pewnie, ale u faceta to proste nie jest, tak na zawołanie

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że mój mąż oszalałby, ze szczęścia gdybym była w ciąży

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 142 22

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraB wrote:
    Mój chłop zawsze wypytuje kiedy mam dostać okres, teraz spytał kiedy będę wiedzieć na pewno, że jestem lub nie w ciąży. Wiedział, że odstawiłam tabletki, od kilku miesięcy już w sumie mnie głaszcze po brzuchu, a dziś powiedział mi, że jak wracał z zakupów i pomyślał, że mogę być w ciąży to "poczuł taką tęczę" i położył rękę na klatce piersiowej ^^

    Chcę mu zrobić miłą niespodziankę jak odkryję, że jestem w ciąży, ale to nie takie latwe ukryć przed nim, że coś mnie boli, albo źle się czuję, albo jak zacznę wymiotować...

    On już mnie traktuje jakbym była w ciąży hehe :)

    Tak to będzie 10 dzień po owulacji i pierwszy test, jak wyjdzie negatywny to powtórze za kilka dni. Zaczynając starania zaopatrzyłam się w sporą ilość testów:D

    Ja dla mojego też chce niespodziankę zrobić. Kiedyś jak byliśmy nad morzem to były takie literki białe do kupienia na straganiku i mówiliśmy że fajnie taka literka by w pokoju dziecięcym wyglądała. No i ja później wróciłam w to miejsce i kupiłam literkę. Jak będe w ciązy to zabiorę go w jakieś urocze miejsce i dam mu tą literkę;D

    Z drugiej strony nie chce mu za szybko powiedzieć, więc najpierw pójdę do lekarza a później dopiero mu powiem jak już bedę miała pewność.

    Mój partner wyjeżdża do pracy 2 tygodnie na 2 tygodnie w domu więc jak go nie będzie to spokojnie mogę iść do lekarza:D

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kruci wrote:
    Jeżu co to będzie jak będzie musiał zbadać nasienie :D zgodzi się pewnie, ale u faceta to proste nie jest, tak na zawołanie

    Mój się wzbraniał przed badaniami, staneło na tym że zrobi do kwietnia, obiecał mi.
    Zwłaszcza, że on dwa razy w późnym wieku przechodził różyczkę.

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też o drugie i w tym roku kończę 35 lat. Trochę żałuję że tak późno zaczęłam ale prawda jest taka że wcześniej nie byłam gotowa ani fizycznie ani psychicznie no i czekałam na mojego M ;D

    A ja Wam powiem, że ilość serduszkowania w cyklu nie ma gigantycznego znaczenia ;) jak ma coś być to będzie ;) my jak się staraliśmy o pierwsze to robiliśmy to baaardzo często. Aż ja miałam dość i zrobiliśmy długą przerwę. Aż pewnego dnia, M mnie namówił i to był jeden jedyny raz tamtego cyklu i bach! Udało się ;D

    Właśnie się wczytałam w opis mojego usg tarczycy i się jeszcze bardziej zdołowałam ale wizyta u endo na szczęście już jutro...

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ale się rozpisalyscie ale to oczywiście bardzo dobrze :) Karolina GRATULACJE!!! Mamy pierwsza mamusie
    Ja jeśli mogłabym wybierać pierwsza chciałabym dziewczynkę A drugiego chłopca ale tak naprawdę będę się cieszyć i skakać pod sufit jeśli w ogóle uda mi się zajść w ciążę:) u mnie chyba coś się pozmienialo bo owulacje zawsze miałam ok 17-18 dnia A dziś jest mój 13 dzień i test owulacyjny wyszedł pozytywny;)

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że w grę wchodziłoby tylko badanie w domu i szybka akcja do kliniki. On jest też wstydliwy i szybko się krępuje. Nadal licze, że uda się w ciągu tych 3 cykli zajść

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropos badania nasienia. Przy pierwszej ciąży u nas to było tak, że na poniedziałek był już umówiony w klinice a w sobotę wyskoczyły dwie krechy ;D

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza no to noc jest Wasza :D nie powiem, że myślami będę z Wami, ale trzymam po cichu kciuki :D

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A prolaktynę robi się 3dc?

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ