Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Dzień dobry
    Wczoraj ciężko zasnąć dziś z rana pobudka - jak to szpital. Plamie nadal brudy pełno strzepkow nie wiem o co chodzi co to wogole jest
    Brzuch o dziwo nie boli tfu tfu
    Sklepik zamknięty u nas jestem praktycznie bez niczego . Mąż w pracy narazie nic mi nie podrzuci czekam na obchod. Rano krew znów masakra

    Jeśli chodzi o te strzępki to u mnie przy polipie tez się czasem pojawiają. A skoro brzuch już nie boli znaczy ze wszystko się uspokaja :) będziesz miała dzisiaj jakieś badania jeszcze?

  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka trzymam kciuki✊✊✊będzie wszystko dobrze🤗🤗
    Ściskam mocno!!!! ❤️

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e5bbd3cff849.jpg


    Witajcie ciocie to ja Bartuś!!! 😊😊😊😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2019, 10:10

    OlaaM, Bara112, nick nieaktualny, MisiaMonisia, nick nieaktualny, Gosiek1993, nick nieaktualny, Nera1986, DzulkaJ lubią tę wiadomość

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie Synek jest zdrowy łożysko poszybowalo w gore😁😁😁 przez tydzień widocznie wszystko się pozmieniało jestem szczęśliwa 🎊🎊🎊 a dokładny termin porodu mam na 28.10 👍💯

    nick nieaktualny, MisiaMonisia, nick nieaktualny, Gosiek1993, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter gratulacje synka :) i co najważniejsze zdrowego:)

    Winter86 lubi tę wiadomość

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    Winter gratulacje synka :) i co najważniejsze zdrowego:)

    Dziękuję Aniu😊🤗

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter wspaniale że wszystko w porządku. Piękne zdjęcie

    Winter86 lubi tę wiadomość

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1990 wrote:
    Winter wspaniale że wszystko w porządku. Piękne zdjęcie

    Dziękuję kochana🤗❤️

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter gratuluje synka 💕 już jesteś za połową 😁

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter super zdjęcie!
    Buziaki od forumowych cioc dla maluszka :-)

    Leżę plamie ale krwi już nie ma , nudy jak cholera 2 złotówek nie mam ...
    Mój mąż też się dziś nie popisał:-(
    Szwagier zadzwonił tylko że mąż jest i żebym uwaga RZUCILA MU KLUCZE Z AUTA on stoi pod oknem . Nawet nie wszedł nie zapytal jak się czuje . Tylko że auto potrzeba mu ( stary grat z wedkami) bo pewnie na rybki trzeba iść.
    Moja mama z siostra taksówka przyjechały z pakunkiem dla mnie podstawa typu ręcznik bielizna ( nowe musiały w sklepie kupić) jakieś jedzenie itp .
    Fakt że mąż się urwał z pracy być może nie miał czasu wszystko szybko ale nawet słowem się nie odezwał nie napisał nic ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter ogromne gratulacje!! ❤️❤️❤️ Przystojniaczek Ci rośnie 🥰

  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLA gratuluje dwóch kresek ❤️

    Anetka trzymaj się tam! Wszystko musi być dobrze! ❤️

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem jakie plany lekarzy leki i obserwacja tyle usłyszałam raczej dziś już chyba nic robić nie będa

  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter86 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e5bbd3cff849.jpg


    Witajcie ciocie to ja Bartuś!!! 😊😊😊😊
    Jaki piękny mały człowiek 😍
    Super, że wszystko w porządku, odpoczywaj kochana 😘

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Winter super zdjęcie!
    Buziaki od forumowych cioc dla maluszka :-)

    Leżę plamie ale krwi już nie ma , nudy jak cholera 2 złotówek nie mam ...
    Mój mąż też się dziś nie popisał:-(
    Szwagier zadzwonił tylko że mąż jest i żebym uwaga RZUCILA MU KLUCZE Z AUTA on stoi pod oknem . Nawet nie wszedł nie zapytal jak się czuje . Tylko że auto potrzeba mu ( stary grat z wedkami) bo pewnie na rybki trzeba iść.
    Moja mama z siostra taksówka przyjechały z pakunkiem dla mnie podstawa typu ręcznik bielizna ( nowe musiały w sklepie kupić) jakieś jedzenie itp .
    Fakt że mąż się urwał z pracy być może nie miał czasu wszystko szybko ale nawet słowem się nie odezwał nie napisał nic ...
    No to faktycznie mąż się nie popisał 😕
    Nie przejmuj się tym kochana, bo i tak już dużo masz na głowie, najważniejsza teraz jesteś Ty i Twoja fasolka, odpoczywaj dużo i nie stresuj się, trzymam kciuki, żeby plamienia ustały 😘

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter piękne wieści 😀😘
    Witaj Bartusiu 😘❤
    Za 4 miesiące spotkanie po drugiej stronie brzuszka 😀💕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2019, 11:05

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka wiesz jacy są faceci... przezywają na swój sposób... myśle ze wieczorem się ogarnie i do Ciebie przyjedzie!
    Masz jakieś książki? Cokolwiek czym mogłabyś zająć głowę?

  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam się do lekarza na NFZ na 9 lipca, to będzie według om 6t6d, wezmę zwolnienie i będę się umawiać prywatnie, bo znalazłam ginekologa z dobrymi opiniami, ale jakieś 40 minut drogi od mojego miejsca zamieszkania, więc na zwolnieniu już spokojnie będę mogła pojechać na wizytę

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    Umówiłam się do lekarza na NFZ na 9 lipca, to będzie według om 6t6d, wezmę zwolnienie i będę się umawiać prywatnie, bo znalazłam ginekologa z dobrymi opiniami, ale jakieś 40 minut drogi od mojego miejsca zamieszkania, więc na zwolnieniu już spokojnie będę mogła pojechać na wizytę

    Super ! Będzie już i dzidzia i serduszko !
    Teraz dużo odpoczywaj:-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masia nie mam książki żadnej, a sklepik jak na złość w szpitalu zamknięty do 28 - smego ...
    Jakoś przeleze..

‹‹ 757 758 759 760 761 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ