Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza jak tam? Testowałaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2019, 22:18

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
  • izka2503 Autorytet
    Postów: 1030 381

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaaM wrote:
    Iza jak tam? Testowałaś?

    Jutro rano sproboje zatestowac, zobaczymy.
    W sumie policzyłam sobie I przy ostatniej ciąży w 13dpo wyszła bladziutka kreska.

    20.04.2019r.aniołek (*)

    24.07.2019r. Test pozytywny

    20.08.2019r. ❤️Bije,
    27.08.2019r. Wszystko ok,

    Rosnij I Zostan z nami kruszynko 😘

    1.02.2023r.test pozytywny
    3.03.2023r.aniołek(*)(zabieg łyżeczkowania )

    13.04.2023r beta hcg 58,5
    15.04.2023r.beta hcg 189,10
    17.04.2023r.beta hcg 505,80
    22.04.2023r.beta hcg 5609,70
    Progesteron 9,28
    25.04.2023r.pęcherzyk 9mm 5t4d(luteina )
    04.04.2023r.Jest ❤️7t3dMały krwiaczek 0.5cm😞


    On34lat
    Ona34lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieiwem już sama co mam myśleć o tym wszystkim. To fakt sprzęt maja przedpotopowy tyle ze wczoraj cos jeszcze widać było- dziś jedynie widziałam ładny pęcherzyki nic więcej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka to lej na to dzisiejsze USG. Trzymaj się tego co mówi Twoja ginka. A jak tylko wyjdziesz ze szpitala to idź do niej na prywatna wizytę. Z tego co pamietam miała być w czwartek?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masia wrote:
    Anetka to lej na to dzisiejsze USG. Trzymaj się tego co mówi Twoja ginka. A jak tylko wyjdziesz ze szpitala to idź do niej na prywatna wizytę. Z tego co pamietam miała być w czwartek?

    Nie wypisza mnie :-( kilka dni mi powiedział

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka tez miała być w szpitalu kilka dni ale w związku z tym ze tylko leżała a sytuacja się nie poprawiała wymusiła na lekarzu wypis i umówiła się ze wroci na kolejne USG. Zgodził się. Z tym ze u niej sytuacja była trochę inna. Ty krwawisz wiec może dlatego nie chcą Cię wypuścić wcześniej

  • izka2503 Autorytet
    Postów: 1030 381

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka miałam podobna sytuację jak ty, byłam w szpitalu i zrobili usg po jakimś czasie i był tylko pęcherzyk I ciałko zoltkowe a serduszko nie biło. Jednak dawali nadzieję jeszcze. W moim przypadku się nie udało bo beta mi przestała w ogóle przyrastac, ty masz dość wysoka betę i pewnie jutro ci powtórza badanie krwi i ocenia co się dzieje i jutro się wszystkiego dowiesz. Oni zrobią sobie pomiar na podstawie swoich wyników bety.
    Ta noc pewnie będzie dla Ciebie ciężka, trzymaj się kochana 😘

    20.04.2019r.aniołek (*)

    24.07.2019r. Test pozytywny

    20.08.2019r. ❤️Bije,
    27.08.2019r. Wszystko ok,

    Rosnij I Zostan z nami kruszynko 😘

    1.02.2023r.test pozytywny
    3.03.2023r.aniołek(*)(zabieg łyżeczkowania )

    13.04.2023r beta hcg 58,5
    15.04.2023r.beta hcg 189,10
    17.04.2023r.beta hcg 505,80
    22.04.2023r.beta hcg 5609,70
    Progesteron 9,28
    25.04.2023r.pęcherzyk 9mm 5t4d(luteina )
    04.04.2023r.Jest ❤️7t3dMały krwiaczek 0.5cm😞


    On34lat
    Ona34lat
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Anetko 😔 oby było wszystko dobrze

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • izka2503 Autorytet
    Postów: 1030 381

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8f3ff4a7ffd5.jpg

    A siknelam jednak, ale to testowanie wieczorem tak wcześnie to chyba mało wiarygodne, chociaż coś tam się przebija.?

    MisiaMonisia, Gosiek1993, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    20.04.2019r.aniołek (*)

    24.07.2019r. Test pozytywny

    20.08.2019r. ❤️Bije,
    27.08.2019r. Wszystko ok,

    Rosnij I Zostan z nami kruszynko 😘

    1.02.2023r.test pozytywny
    3.03.2023r.aniołek(*)(zabieg łyżeczkowania )

    13.04.2023r beta hcg 58,5
    15.04.2023r.beta hcg 189,10
    17.04.2023r.beta hcg 505,80
    22.04.2023r.beta hcg 5609,70
    Progesteron 9,28
    25.04.2023r.pęcherzyk 9mm 5t4d(luteina )
    04.04.2023r.Jest ❤️7t3dMały krwiaczek 0.5cm😞


    On34lat
    Ona34lat
  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izka2503 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8f3ff4a7ffd5.jpg

    A siknelam jednak, ale to testowanie wieczorem tak wcześnie to chyba mało wiarygodne, chociaż coś tam się przebija.?
    Przebija ;)
    Powtórz z rana, trzymam kciuki ❤️

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka ja wierzę, że jeszcze wszystko będzie dobrze, trzymaj się kochana ❤️

    Izka przebija coś, sikaj rano 😜

    Ja umówiłam się dzisiaj prywatnie na 5 lipca na wizytę, jestem niecierpliwa i martwię się czy wszystko będzie dobrze 😏

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    Anetka ja wierzę, że jeszcze wszystko będzie dobrze, trzymaj się kochana ❤️

    Izka przebija coś, sikaj rano 😜

    Ja umówiłam się dzisiaj prywatnie na 5 lipca na wizytę, jestem niecierpliwa i martwię się czy wszystko będzie dobrze 😏
    Powtarzasz betę? :)

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka przebija przebija 😀 dajznać jutro rano 😊 &&&&

    Ola zleca dni moment :)

    Ja za tydzień w środę mam wizytę u specjalisty od nieplodnosci. Tez nie mogę się doczekać :)

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaaM wrote:
    Powtarzasz betę? :)
    Jutro chce podjechać do labo, ale nie wiem czy samochód będę miała 🤔

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza powtorz test i daj znać co wyszło.
    Ola ja też nie mogłam doczekać się pierwszej wizyty ale nie ma co się spieszyć bo za szybko też nie dobrze.
    Misia czekamy razem z Tobą na wizytę.
    Ja też już nie mogę się doczekać w lipcu będę mogła znów zacząć starania 😁

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro testuje choć pewnie nic z Tego jak zwykle no ale... Dziś chociaz temperatura ładnie poszła w górę :)Iza jak test:)? Anetka wiadomo coś u Was?

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola wszystko będzie dobrze <3
    Dasz radę jeszcze kilka dni:-)

    Iza jak test ?

    Babydust to już jutro :-)

  • izka2503 Autorytet
    Postów: 1030 381

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś test szybko przed pracą, popatrzył am szybko na niego przed wyjściem ale nic tam nie dojrzałam.... 🤔🙄

    20.04.2019r.aniołek (*)

    24.07.2019r. Test pozytywny

    20.08.2019r. ❤️Bije,
    27.08.2019r. Wszystko ok,

    Rosnij I Zostan z nami kruszynko 😘

    1.02.2023r.test pozytywny
    3.03.2023r.aniołek(*)(zabieg łyżeczkowania )

    13.04.2023r beta hcg 58,5
    15.04.2023r.beta hcg 189,10
    17.04.2023r.beta hcg 505,80
    22.04.2023r.beta hcg 5609,70
    Progesteron 9,28
    25.04.2023r.pęcherzyk 9mm 5t4d(luteina )
    04.04.2023r.Jest ❤️7t3dMały krwiaczek 0.5cm😞


    On34lat
    Ona34lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    A ja jutro testuje choć pewnie nic z Tego jak zwykle no ale... Dziś chociaz temperatura ładnie poszła w górę :)Iza jak test:)? Anetka wiadomo coś u Was?
    No całkiem zacna ta temperatura:-) kciuki !! :-)

    Iza no wiesz Ty co - kreska może wyjść do 2 minut :-P
    No nic czekamy :-)

  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka jak tam się dzisiaj czujesz?

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
‹‹ 761 762 763 764 765 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ