Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tabolek wrote:
    Lulaby gratuluję :) u mnie jak na razie @ nie ma ale szczerze mówiąc czuje jakby zaraz miała przyjść :) jak do rana nie dostanę to testuje :)
    Trzymam kciuki!!!

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło Cię poznać Winter (nawet mój rocznik chyba jesteś :) )

    Winter86 lubi tę wiadomość

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Miło Cię poznać Winter (nawet mój rocznik chyba jesteś :) )
    Witaj kochana! Tak ten sam:D

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fajnie ,ze dołączyłam do forum :D nie będę" sama "

    Winter86 lubi tę wiadomość

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie ogarniam mierzenia temperatury ;)
    Posiłkuje się testami lh i mam nadzieję, że się uda ;)

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mooooooocno kciuki za Was kobietki!!! Mam nadzieję że do końca lutego lub marca będziemy się cieszyć z pozytywnych testów lub wizyt z usg... Ja już zaczynam od dzisiaj przytulanki ;)

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomarańczka_33 wrote:
    Ja to nie ogarniam mierzenia temperatury ;)
    Posiłkuje się testami lh i mam nadzieję, że się uda ;)
    Kochana ja mam 33 lata i też nie ogarniam nigdy tego nie robiłam szczerze mówiąc ;D

    Testy dobra sprawa!

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie nie wiem kiedy zacząć :/ z cykli 31 dniowych od 7dc płodne -ciort wie a ze na chłopca to chce spróbować jak najbliżej owulacji więc przede mną kilka dni celibatu

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    No to fajnie ,ze dołączyłam do forum :D nie będę" sama "
    Jesteśmy tutaj by wspierać się nawzajem i jeżeli trzeba to i dobra rada.. :)

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę temperature by wiedzie czy w cyklu wystąpiła owulacja (w listopadzie miałam bezowulacyjny)

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Ja w sumie nie wiem kiedy zacząć :/ z cykli 31 dniowych od 7dc płodne -ciort wie a ze na chłopca to chce spróbować jak najbliżej owulacji więc przede mną kilka dni celibatu
    Ja od jutra płodne z aplikacji poza tym sama widzę po sobie więc nawet aplikacji mi nie trzeba;) także mam nadzieję że ten cykl będzie owocny.. Mam nadzieję.. To się okaże

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki !

    Winter86 lubi tę wiadomość

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera ja juz chlopca mam a z tego co widze owulacja mi sie przesunela wiec licze na dziewczynke ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 22:03

    Nera86 lubi tę wiadomość

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam takie pytanko -po ilu dniach od rozciągliwego nieprzeźroczystego śluzu zazwyczaj wypadała Wam owulacja?

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 1 lutego 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam trzy córy :D

    Winter86 lubi tę wiadomość

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 1 lutego 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter86 wrote:
    Kochana ja mam 33 lata i też nie ogarniam nigdy tego nie robiłam szczerze mówiąc ;D

    Testy dobra sprawa!
    Hehehe ja mam prawie 35 ;)

    Winter86 lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 1 lutego 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomarańczka_33 wrote:
    Hehehe ja mam prawie 35 ;)
    He he he.. Także ten :D :D,

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 1 lutego 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziewczyny się rozpisałyście ;D
    Witam nowe dziewczyny i za te testujące jutro życze pięknych dwóch kreseczek ;)
    Nera moja mama nas miała 7 dziewczyn i jednego rodzynka ;D

    Winter86 lubi tę wiadomość

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Owulacyjnym mierzysz?
    Zwykłym ale chyba się wyposaże w taki owulacyjny ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 22:31

  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 1 lutego 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja mama miala nas trójkę. Roznica miedzy mna a bracmi wynosj 12 i 15 lat. Jestem trzecia typowy przypadek heheh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 22:42

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ