X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)
Odpowiedz

SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm. Cos cos kojarze... No ale jak widac cuda sie zdarzaja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Wszystko zapisane.
    Moniu razem z Mona jestes na liście honorowych babli.
    Prosimy o wiruski pod wykresami i tutaj na watku.
    Mało tego, my z jednego miasta jesteśmy ;)

    wombi lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z Was dumna

    Mona_M lubi tę wiadomość

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 zapomniałam pogratulować więc: GRATULUJĘ i spokojnych 9 miesięcy :)

    Dziewczyny szczerze mówiąc nie wierzę w czary mary z przechwytywaniem przez drugą stronę. Dla mnie to po prostu fizycznie nie możliwe, no bo jak? Ma się transformować czy co? Przecież jajowody i jajniki nie są ze sobą połączone.

    Mona_M lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To raczej jest fizycznie niemożliwe.

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę jej znaleźć, ale może rzeczywiście to jakieś głupoty.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie te ciąże niby z przechwycenia przez drugi jajnik to nie przechwycenia, a pojawienie się nowej komórki na tym drugim jajniku albo po prostu brak jest małego fragmenty jajowodu i jakoś ta komórka sobie wędruje. Niby też mało prawdopodobne, ale chyba bardziej możliwe niż teleportacja :) Ale ekspertem nie jestem w tej dziedzinie. Mogę się mylić i może po prostu nie być logicznego wytłumaczenia takiej sytuacji.

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opóźniona ja osobiście też słyszałam o takich przypadkach zajścia w ciążę, ale po prostu jakoś w to nie wierzę, mój ginekolog też :)

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Cześć dziewczyny,pierwszy raz zapisałam się na testowanie,a teraz musze się wypisać z 6.12 i 31.12, bo... jestem w ciąży :) 5 tydz i 1 dzien:) stało się to zupełnie niespodziewanie, w cyklu,w którym doktor powiedział ze trzeba myśleć o inseminacji. Bądźcie dobrej myśli, życie potrafi zaskoczyć :)

    Szok, super wiadomość! Wielkie gratulacje dla Ciebie a dla nas światło w tunelu :D :) <3

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola ja mam podobne zdania. Wydaje mi sie ze w takich przypadkach drugi jajnik na cito wyprodukował jajeczko;)
    Tak jak czasami dziewczynom lekarze przewidują cykl bez ovu a tu buuuum ciaza. I niby jak? Skoro ovulki miało nie być?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem też polega na tym ze często, lekarz wykonujacy USG, nie dojrzy pecherzyka.
    Ja tam miałam. Lewy jajnik mam jakos tak zakamuflowany ze zobaczyc na nim cokolwiek ciezko.

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie tak. Potem taki lekarz mówi pacjentce, że owu z jajnika bez jajowodu, ona zachodzi w ciążę i twierdzi,że komórka została przechwycona, a tak na prawdę ciąża jest z pęcherzyka na zdrowym jajniku. Pewnie stąd te historie.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • koala82 Ekspertka
    Postów: 194 98

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki, jeśli pozwolicie to i ja się wpiszę na waszą szampańską imprezę :-) 5 lub 6 grudnia testowanko jeśli oczywiście nic nas z Mężem wcześniej nie zaskoczy podczas starań. Trzymam za nas wszystkie kciuki, oby to był dorodny miesiąc ;-)

    p19uugpjmxse1q13.png
    3jvzpx9iv6zlovc6.png
    atdcj48aatau4j6i.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Mi też tak ktoś kiedyś powiedział, chyba nawet lekarz. Ja mam jeden jajowód niedrożny i ostatnio byłam bardzo bliska jego usunięcia, jednak w trakcie laparo dr zdecydował zostawić, zrobił plastykę, niby udrożnił, ale po miesiącu był już zarośnięty. Jak rozmawiałm z dr przed decyzją o usunięciu, to powiedziałam, że słyszałam, że może być tak, że ten drugi przejmie jego funkcję - dr się uśmiechnęła i powiedziała, że jeszcze nie spotkała się z czymś takim w naturze.

    Ja słyszałam tylko o przejmowaniu pracy jajnika. Tzn jak masz jeden usunięty, to całkiem mozliwe ze bedziesz owulować normalnie, ze jajko będzie wytwarzane z tego jednego. Z jajowodami to faktycznie byłoby dziwne.

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 17 listopada 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym przejmowaniem funkcji przez jajnik to też różnie bywa. Ja na przykład w ciągu ostatniego roku monitoringów miałam owulację tylko raz z tego jajnika co mam jajowód. Reszta była niestety z tego bez. Ale każdy organizm jest inny.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 listopada 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koala82 wrote:
    Cześć Kobietki, jeśli pozwolicie to i ja się wpiszę na waszą szampańską imprezę :-) 5 lub 6 grudnia testowanko jeśli oczywiście nic nas z Mężem wcześniej nie zaskoczy podczas starań. Trzymam za nas wszystkie kciuki, oby to był dorodny miesiąc ;-)
    To wpisac cie na 5 czy na 6?
    Na mikolajki jest juz spora grupa to bedzie razniej ;) ale ty decydujesz ;)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 listopada 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynko, proszę o wpisanie na 13 ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 listopada 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobione ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2015, 17:23

  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie 6 grudnia sporo nas do testowania :) No chyba każda chce wtedy dostać prezent na mikołajki.

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i w sylwka was duzo...

    Az dziw ze wigilia nie oblegana i pierwszy dzien swiat

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ