X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)
Odpowiedz

SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, ślepota starcza mnie dopadła i nie mogłam odnaleźć wątku!
    Ale fajnie /niefajnie dla Was/, ze tylko znajomych nicków tu ;)

    Mnie proszę wpisac na 20 grudnia. 2 lata temu, tego dnia wlasnie zrobiłam szczęśliwy test. Liczę na powtórkę :D

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa, 13 grudnia to moja pierwsza rocznica zaręczyn :D
    Tak w ogóle to czeeeść i czołem i proszę mnie wpisać, przyłączam się do wątku. Niestety, Ridż do mnie przyszedł w niedzielę i 2 cykl starań poszedł się j*** , ale jestem pełna nadziei. Testować mam zamiar 12 grudnia, a więc jeśli coś wyjdzie, to prezent gwiazdkowo/ rocznicowo zaręczynowy. Mało tego, jak bobas się wykluje, to na pierwszą rocznicę naszego ślubu!! A WIĘC GŁĘBOKO WIERZĘ, ŻE DO 3 RAZY SZTUKA, W TYM MIESIĄCU PO PROSTU NA PEWNO SIĘ UDA!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 10:55

    bezimienna, Mama_Ali lubią tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na swoje zioła do picia no i za 5 dni zaczynamy działania, mam nawet super extra żel Conceive - poślizg był że hej, oby zadziałał bo tani to on nie był, a tyle go w tej tubce, co kot napłakał

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Hurija Koleżanka
    Postów: 59 40

    Wysłany: 16 listopada 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey! Proszę o wpisanie mnie na 11 grudnia. ;)

    edit: właśnie skojarzyłam, że to będzie nasza 4 rocznica ślubu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 11:00

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 16 listopada 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze pytanie odnośnie mierzenia temperatury. Ponieważ nigdy wcześniej tego nie robiłam a teraz chciałabym zacząć, czy koniecznie trzeba zacząć już pierwszego dnia cyklu?? Dziś jest mój 3 dc

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 16 listopada 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Ja mam jeszcze pytanie odnośnie mierzenia temperatury. Ponieważ nigdy wcześniej tego nie robiłam a teraz chciałabym zacząć, czy koniecznie trzeba zacząć już pierwszego dnia cyklu?? Dziś jest mój 3 dc

    Ja zawsze zaczynam mierzenie jak już skończy się miesiączka, czyli około 5-6 dnia cyklu. W trakcie trwania krwawienia temperatury mogą być bardzo niestabilne i później wychodzą głupoty na wykresie.

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 16 listopada 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa nie trzeba. Niektóre dziewczyny omijaja czas @ w mierzeniu temp. Inne zaczynają na kilka dni przed spodziewana @. Zależy jak długie masz cykle i czy znasz siebie na tyle zeby wiedziec kiedy zacząć mierzyć.

    Wazne jest aby zawsze mierzyć rano o tej samej porze i w tym samym miejscu. Bo kilku godzinach snu. I żeby w nocy nie latać co godzinę na siku bo to też zaburza tempki.


    Wpisze Was wszystkie jak będę miała więcej czasu w pracy bo na tel to nie takie hop siup..

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 16 listopada 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, hehe Cytryna nie ma sprawy ;)

    Do tego cyklu jestem już tak przygotowana, że chyba bardziej się nie da. Tym razem czuje że musi się udać. Przesyłam Wam moje dobre samopoczucie, bo dzisiaj rzeczywiście mam jakiś nadzwyczajnie dobry humor mimo @ i mimo tego, że poniedziałek :DDD

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 16 listopada 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moje cykle trwają: przedostatni 27 dni a ostatni 26.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 16 listopada 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poniedziałki mam bardzo czesto udane. I himor swietny. Po wolnej niedzieli jestem pelna energi i wypoczeta. A do tego w pracy poniedzialek lajtowy. Duzo papierkowej roboty wiec siedze na dupce i tyle.

    Co do tempki to zacznij mierzyc od jutra.

  • Karolajnaaaa Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 16 listopada 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kobietki. Czy można do Was dołączyć? Staramy się i fasolkę juz od 12 mies.nigdy nie spodziewałam się ze to może być takie trudne. ;/ właśnie dziś kończy mi się okres i zaczynamy znowu starania. Mam nadzieje ze wszystkie zobaczymy sylwestrowe bąbelki w tym roku. ;)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 16 listopada 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajna jasne ze mozesz.
    Kiedy będziesz testowac?
    Rok czasu to już sporo. Byłaś u lekarza?

  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 16 listopada 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa ja też 3 cykl teraz :) i będzie wspomagany Dongiem :D poprzedni zmarnowany - bezowulacyjny moje jajniki są straszliwie leniwe :(

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letty wrote:
    Antylopa ja też 3 cykl teraz :) i będzie wspomagany Dongiem :D poprzedni zmarnowany - bezowulacyjny moje jajniki są straszliwie leniwe :(

    A na leniwe jajniki próbowałaś stymulacji Clostilbegytem np?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaaaa wrote:
    Witam Was kobietki. Czy można do Was dołączyć? Staramy się i fasolkę juz od 12 mies.nigdy nie spodziewałam się ze to może być takie trudne. ;/ właśnie dziś kończy mi się okres i zaczynamy znowu starania. Mam nadzieje ze wszystkie zobaczymy sylwestrowe bąbelki w tym roku. ;)

    No niestety, z ciaza jak z loterią ;), albo sie uda albo nie, no i nie ma tu madrych...
    Życzę Ci zeby ten rok zakonczył się szczęśliwie, a jesli do tej pory nie robiłas sobie badan, to już czas.

  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 16 listopada 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Ali wrote:
    A na leniwe jajniki próbowałaś stymulacji Clostilbegytem np?


    Jeszcze nie... zobaczymy co powie mój gin po następnym cyklu.

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mój cykl spisuje na straty :( Może na sylwestra będzie szczęśliwie, bo na 01.12 nie ma szans :( Cały cykl do niczego. Najpierw mąż chory i antybiotyk. JA od początku dni płodnych problem z pęcherzem, dziś była wg mnie owu i skończyło się antybiotykiem- byłam u mojej gin i przypisała na zapalenie, do tego dopochwowo leki bo bakterie szaleją :( Powiedziała, że te leki nie są szkodliwe w tej fazie cyklu i gorzej chodzić z nieleczoną infekcją, ale myślę, że organizm nie pozwoli po prostu na ciąże w takim stanie :( Staramy się już ponad rok, w poprzednim cyklu było HSG, miałam mnóstwo nadziei, a teraz nie mam w ogóle :( :( :(

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę sprawdzić czy wszystkie są tak tak chcialy zapisane ;)

  • wombi Autorytet
    Postów: 4603 4206

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie dzisiaj myślę, że ten grudzień najbardziej mi się podoba, mogłabym wypić szampana (chociaż nie lubię) a ten pejcz też jest ciekawy hehhee
    to wszystko przez to wino na endometrium, od razu lepszy humor :) wypróbuję dzisiaj moją nową czerwoną zdzirastą piżamkę ;)

    Crisperss, JoHanna lubią tę wiadomość

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana szalej poki mozesz. Pizamka fajna sprawa.

    wombi lubi tę wiadomość

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ