X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)
Odpowiedz

SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)

Oceń ten wątek:
  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę bicz na ridzoslawie! Taki wielki żebym mogła go pol dnia chłostać zeby juz do mnie nie przyszedł :)

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7455

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć i czołgiem :) kto dziś jeszcze się nie przyznał do kresek? :)

    Luiza, przykro mi, weź go wychłostaj porządnie :)

    U której jeszcze pada deszcz po wczorajszym myciu okien? Leżę, zerkam na szybę i serce mi się kraje jak robota Męża idzie w zapomnienie :(

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję @... Zaciążonym gratuluję, a tym które czekają na testowanie życzę powodzenia :)

    justi:: lubi tę wiadomość

  • Musik Autorytet
    Postów: 282 247

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 08:27

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Cześć i czołgiem :) kto dziś jeszcze się nie przyznał do kresek? :)

    Ja się nie przyznałam :D Do jednej kreski :P czekam na ridża, więc zamawiam deficytowy towar, co by się nie okazało, że faktycznie dla mnie zabraknie.

    Miłej niedzieli :) Gratuluję zaciążonym i trzymam kciuki za testujące w drugiej połowie grudnia ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nigdy się nie zaglebiałam w temat tsh, owszem zrobiłam sobie badanie tsh by zobaczyc czy promieniowanie mojego męża nie wpłyneło na moj organizm i niezwykle się ucieszyłam kiedy zobaczyłam ze jest w normie 2,82 . A tu proszę ! Nigdy nie pomyślalabym ze mimo iż jest w normie to i tak za wysokie na staraczke. Zalamałam się.

    Możecie wykreślic mnie z listy bo najwidoczniej przez to nic z tego znowu nie bedzie...:( no cóż. Muszę się jednak wybrać do endo i gina.

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7455

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa, z podwyższonym tsh też się da zajść także nie ma co skreślać cyklu. Natomiast obowiązkowo trzeba je zbić tak czy inaczej

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie ;) prosze sie tu nie zalamywac :p

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa ja teraz mial 3,6 i zaszlam, tylko od razu do endo polecialam...wiec wyzsze TSH wcale nie przekresla mozliwosci zajscia w ciaze

    Shafuli lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobby,

    To dobrze, że lekarz chce sprawdzić antyTG. Jak pierwszy raz zbadałam tarczycę (TSH, Ft3 i Ft4) to wyniki miałam w normie, trochę mało ft3 (Zwei wyłapała możliwą niedoczynność na podstawie norm). AntyTPO wyszło w normie, ale już antyTG mam trzykrotnie przekroczone, a na USG tarczycy widać zmiany charakterystyczne dla Hashi.

    Lekarz postępuje racjonalnie i niczego nie bagatelizuje, myślę, że warto mu zaufać.

    Inaa, kobiety zachodzą w szczęśliwe ciąże z różnymi wynikami TSH, ft3 i ft4 (najważniejsze jest i tak wysycenie wolnymi hormonami), nie ma co generalizować, więc nie panikuj zawczasu. Zbadaj się i znajdź dobrego endo, który przygotuje Twoją tarczycę do ciąży i będzie ją w ciąży kontrolował :)

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, mam skierowanie (i moja mama tez) na trójce tarczycową. Zastanawiam sie czy dorobić prywatnie antyTG i antyTPO. Podobno to koszt ponad 120 zł za osobę. Na prawdę tyle one kosztują?

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa,

    Nie pamiętam dokładnie, ile płaciłam za każde z badań, bo robiłam je hurtem, ale wydaje mi się, że w diagnostyce cena za jedne przeciwciała wyniosła ok 30-40 zł, więc te 120 zł bardziej dotyczy badań dla dwóch osób :P

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Ktosiowa,

    Nie pamiętam dokładnie, ile płaciłam za każde z badań, bo robiłam je hurtem, ale wydaje mi się, że w diagnostyce cena za jedne przeciwciała wyniosła ok 30-40 zł, więc te 120 zł bardziej dotyczy badań dla dwóch osób :P
    Dla dwóch to mogę dać. Może mama źle usłyszała jak poszła się zapytać o cenę tych anty.... Do Diagnostyki oczywiście poszła.

    Vesper lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Diagnostyce jakieś 36 zł każde anty + 18 zł tarczycowe czyli 126 za pełen komplet :/ Ze zniżką 120 ...

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze podali mamie koszt całego kompletu :)

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    W Diagnostyce jakieś 36 zł każde anty + 18 zł tarczycowe czyli 126 za pełen komplet :/ Ze zniżką 120 ...

    Dobrze wiedziećile kosztują te badania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie jutro pierwszy dzien bez mierzenia temp od pwu dobrych miesiecy :)

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam hurtem TSH, FT4, FT3, FSH, LH, estradiol, prolaktyne, anty TPO i antyTG. Zaplacilam 200zl. Wyniki mam z synevo, krew pobierana w NZOZ-ie w innym miescie. Wiec chyba tanio mnie to wynioslo:)

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fsh, lh i estradiol w diagnostyce chyba ok 18zł, więc podobnie jak wszędzie ;)

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ