X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    ja nigdy nie korzystalam ale jestem pewna ze moj piotrek tez by sie pewnie rozpraszal tym wibrowaniem hehehhe
    Powiem ci ze nie mialam migdy do czynienia z takim czyms ale jak teraz to caly czas bym tylko chciala z tym Piotrek powiedzial ze mi wibrator kupi na Swieta to powiedzialam mu ze pojdzie w odstawke a on do mnie ja ci dal chyba musimy dzialac :)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pierwszym miesiącu stosowania siemienia zauważyłam znaczną poprawę. Potem gin zaleciła terapię tabletkami anty na 2 miesiące i w tym czasie nie jadłam. W zeszłym cyklu jadłam i w tym też jem :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece kochaniutke robic kolacyjke moze jeszcze wpadne ale narazie musze wam zyczyc milego wieczorku .
    Az szkoda isc :)
    no i jak bym juz nie weszla to Kolorowych snow wam zycze <3 buziaczki pereleczki :*

    Jackie lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Powiem ci ze nie mialam migdy do czynienia z takim czyms ale jak teraz to caly czas bym tylko chciala z tym Piotrek powiedzial ze mi wibrator kupi na Swieta to powiedzialam mu ze pojdzie w odstawke a on do mnie ja ci dal chyba musimy dzialac :)
    Wiesz, moja przyjaciółka mówiła, że uwielbia gry wstępne z wibratorem... oczywiście wibrator obsługuje jej partner :) więc to może być całkiem niezła zabawa dla dwojga :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Ja po pierwszym miesiącu stosowania siemienia zauważyłam znaczną poprawę. Potem gin zaleciła terapię tabletkami anty na 2 miesiące i w tym czasie nie jadłam. W zeszłym cyklu jadłam i w tym też jem :)
    to widzę, że tylko na mnie nie działa :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Jak to jest z tym serduszkowaniem... Bo wiele z Was pisze, że najlepiej co drugi dzień, a mi gin powiedziała, że od pierwszego dnia cyklu wstrzemięźliwość i dopiero jak nam da znak, to mamy działać. I tak to stosowaliśmy 4 cykle, ale chcę coś zmienić w tym, bo rezultatów nie było. Zresztą już złamaliśmy zakaz, bo wczoraj 4 dc i było serduszkowanie ;)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Lece kochaniutke robic kolacyjke moze jeszcze wpadne ale narazie musze wam zyczyc milego wieczorku .
    Az szkoda isc :)
    no i jak bym juz nie weszla to Kolorowych snow wam zycze <3 buziaczki pereleczki :*
    kolorowych :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Wiesz, moja przyjaciółka mówiła, że uwielbia gry wstępne z wibratorem... oczywiście wibrator obsługuje jej partner :) więc to może być całkiem niezła zabawa dla dwojga :)
    oj zostane przy nakladce :) Lece <3

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    może za bardzo spięte jesteśmy, żeby poczuć różnicę :P
    może być,u mnie to chodź też o to,ze jakoś nie lubię nawet prezerwatyw,a do tego wibracje...nie nie to nie dla mnie

    iv09hdgenu0skffm.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Dziewczyny mam pytanie. Jak to jest z tym serduszkowaniem... Bo wiele z Was pisze, że najlepiej co drugi dzień, a mi gin powiedziała, że od pierwszego dnia cyklu wstrzemięźliwość i dopiero jak nam da znak, to mamy działać. I tak to stosowaliśmy 4 cykle, ale chcę coś zmienić w tym, bo rezultatów nie było. Zresztą już złamaliśmy zakaz, bo wczoraj 4 dc i było serduszkowanie ;)
    Lepiej chyba serduszkować jak jest ochota :) U nas to tak wychodzi, że co 2 dni akurat, chociaż Piotrek chciałby codziennie :P
    Ale powie Ci, że w tym cyklu co zaszłam w ciążę to serduszkowaliśmy przez jakiś tydzień przed owulką codziennie, ale jak wyszedł mi pierwszy pozytywny test owu to akurat przestaliśmy, bo już nam się nie chciało. I jakoś te plemniczki sobie przeżyły tych kilka dni do owulki i się udało zajść :) więc to chyba nie ma reguły.
    Ja wiem tylko ze studiów, że jak za długo nasienie nie jest "wypuszczane" to plemniki tracą wartość, są słabsze, mniej żywotne. więc w ogóle nie rozumiem polecenia, żeby się powstrzymywać

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my się powstrzymywaliśmy i nieraz było już ciężko. Bo i ja miałam ochotę i mąż, a nie było można. A potem jak było zielone światło, to praktycznie kilka razy kochaliśmy się jakby z przymusu, żeby "nie stracić okazji na zajście w ciążę". A chyba nie o to w tym wszystkim chodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2013, 21:43

    natasza82 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i cisza nastała :) zaraz komp mi padnie, a nie wiem gdzie jest kabel więc znikam. trzymajcie się dziewczęta :) I owocnych staranek i testów i w ogóle. Do jutra :) Dobranoc :*

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    No my się powstrzymywaliśmy i nieraz było już ciężko. Bo i ja miałam ochotę i mąż, a nie było można. A potem jak było zielone światło, to praktycznie kilka razy kochaliśmy się jakby z przymusu, żeby "nie stracić okazji na zajście w ciążę". A chyba nie o to w tym wszystkim chodzi.
    Na pewno nie o to. Nie powstrzymujcie się, nie warto :) Nie ma nic lepszego niż serduszkowanie :) no może ewentualnie dwie kreski na sikańcu ;) Buzia.

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uciekam,dobrej nocki:-)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłych snów dziewczyny :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Powiem ci ze nie mialam migdy do czynienia z takim czyms ale jak teraz to caly czas bym tylko chciala z tym Piotrek powiedzial ze mi wibrator kupi na Swieta to powiedzialam mu ze pojdzie w odstawke a on do mnie ja ci dal chyba musimy dzialac :)

    ja mam wibrator, ale rzadko go uzywam. a jesli to jak jestem sama ;P

    moj wie ze go mam ale nigdy niezaproponowal mi zabawy w trojke ;) chyba czuje sie zazdrosny albo nie chce albo niewiem co hmmm.. dlaczego ja go o to nigdy nie zapytalam?? dziwne :/
    niech on tylko przyjdzie do domu!!! musze z nim porozmawiac :P hehehhe

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Ja po pierwszym miesiącu stosowania siemienia zauważyłam znaczną poprawę. Potem gin zaleciła terapię tabletkami anty na 2 miesiące i w tym czasie nie jadłam. W zeszłym cyklu jadłam i w tym też jem :)

    i jak czujesz poprawe?

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie chciałabym sie do was przyłączyc :) przeczytalam caly watek od 1 do ostatniej str troche mi sie zeszło ale dobrnełam dokonca:) widze ze mozna tu o wszyskim pogadac :)


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Wiesz, moja przyjaciółka mówiła, że uwielbia gry wstępne z wibratorem... oczywiście wibrator obsługuje jej partner :) więc to może być całkiem niezła zabawa dla dwojga :)

    no wlasnie, moze byc calkiem fajnie... sprobowac??? banan-pogo.gif

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    Ja też uciekam,dobrej nocki:-)

    dobranoc :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ