X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    wpadlam powiedziec dobranoc :-)
    jutro jak sie @ zacznie to zaczne pic tego dziurawca, on tez dziala przeciw depresyjnie, ale to przy dlugim stosowaniu, a jednorazowo to bardziej jest pod katem trawienia stosowany :-). a na jajniki? coz napewno nie zaszkodzi :-)
    castagnusa nie bralam, jutro kupie ta witamine B6 i zelazo i zobaczymy. bo kwas foliowy to juz od roku lykam, dokladnie 1 stycznia zaczelam z mysla o staraniach ;) i od 1 dc lykam w dawce 0,4 a od ok 14 dc juz 5 mg. lykam w razie W :-)

    miska fajnie tak ze strony kuzynki :-). moze uda wam sie nadrobic zaleglosci i odnowic kontakt :-)

    my tez mielismy jechac na narty, ale w grudniu nie bylo czasu, a teraz znow warunkow pewnie nie bedzie..

    dobranoc <3


    ja tez powoli sie z Wami zegnam:) Karmelku,co do nadrobienia zaleglosci to zobaczymy co z tego bedzie- mimo wszystko ciesze sie,ze im sie udało. Starali od lipca, wiec tez przechodzili /la przez to wszystko co my tutaj. JUz sie poddali, a jednak mile zaskoczenie. Termin na lipca..bede znow ciocią:)


    słodkich Kochane.

    karmelek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ps. wstawilam sobie o to takiego slodkiego avatarka- a co!:) Lubie Misie:P

    Jackie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelku dla sowjego kup jeszcze cynk i witamine A

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mam nadzieje ze to zagnieżdżenie ;) a mój mąż to juz sie zachowuje jakbym była w ciąży ;) mam nadzieje ze te cykl będzie szczęśliwy ;) dodam ze to nasz pierwszy cykl z salfazinem.
    efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2013, 23:47

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    Powiem Wam dziewczyny(wracajac do tematu zwiazanego z ta niby przyjaciolka co strzelila "focha":)) na to,ze jej przyjaciolka zaszla w ciaze.
    To ja dzis sie milo zaskoczylam. Pisalam kiedys na watku o tym,ze z rodzina to tylko na zdjeciach- nie zmienilam jednak zdania i wiem,ze roznie bywa. Ale dzisiaj zagadalam do mojej siostry ciotecznej z ktora kiedys utrzymywalam lepszy kontakt, ale ona wyszla za maz(ma tyle lat co ja) i kontakt ucichl, w sumie nawet mijamy na rodzinnych swietach. Ona jest w 8-9 tyg ciazy, tez starali troszke (dzis dowiedzialam,ze od lipca) widzialam ja na facebooku ,ze jest dostepna i tak pomysle,ze zagadam co mi szkodzi- to z mojej strony dobry gest ,ze wyciagam reke i zapytam sie jak sie czuje:) pogadalsmy chwilke i zeszlo sie na temat moich staran. I troszke mnie wsparla, spodziewalam sie,ze poczuje od niej wlasnie takiego "focha" bo od dziecinstwa bylo cos takiego,ze kuzynki zazdroscily i jak jedna miala lepiej to zaraz dziwne akcje, jakies dziwne nieporozumienia. Ale przyjela mnie w miare milo, trzyma za nas kciuki. Dala pare rad, opowiedziala troszke o swoich staraniach. Powiedziala,ze codziennie odmawa rozaniec, modlila wczesniej o fasolke dla nich, i powiedziala,ze za nas pomodli zeby nam sie udalo:) i ze zyczy nam tego z calego serca i ze cieszylaby sie jakby dla jej dzidziusia byl rowiesnik:)) tak sobie pozniej skojarzylam,ze miedzy mna a nia mimo tego samego rocznika jest 6 miesiecy roznicy(ona starsza o te 6) i tak jakos by sie fajnie zgralo:)



    milo <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez uciekam jutro na 11 do gina 3majcie kciuki miliony buziakow :****
    dobrej nocki gwiazdeczki ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia kochane .
    Ja juz w pracy :)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    no mam nadzieje ze to zagnieżdżenie ;) a mój mąż to juz sie zachowuje jakbym była w ciąży ;) mam nadzieje ze te cykl będzie szczęśliwy ;) dodam ze to nasz pierwszy cykl z salfazinem.
    efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png
    mój mąż też to w tym cyklu brał :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w ogóle dzień dobry :) kawusia?

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1838

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :)
    Ale szalejecie z tym pisaniem nadrobić was cieżko :/
    Ja zaraz uciekam do pracy miłego dnia :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1838

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    a w ogóle dzień dobry :) kawusia?

    właśnie wypiłam :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    właśnie wypiłam :)
    to ja swoją kończę i za sprzątanie się biorę w takim razie :)

    Milcia, Kasiula09 lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    a bierzesz "dowcipnie"? ja jak brałam to miałam mega podrażnienie - bez żadnej infekcji, więc lekarz kazał mi płukać sobie tantum rossa, a nie brać żadnych tabletek dopochwowych, bo mówił, że to żadne grzyby ani bakterie i że tabletki nie pomogą. a na podrażnienie najlepszy roztwór tantum rossa.

    Biorę doustnie. Raz już brałam dopochwowe i te same dolegliwości miałam. Tantum Rosa też stosuję i nic.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    to ja swoją kończę i za sprzątanie się biorę w takim razie :)
    Ty tak nie szalej z tym sprzątaniem , bo musisz teraz uważać wyjątkowo na siebie :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ovu przesunął mi owulke dzien poźniej. wiec majac owulke 27 grudnia jesli mam zamiar testowac 8 grudnia to nie bedzie to zbyt szybko ?
    efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    My jedziemy 19 stycznia na tydzien do Zakopca- tylko martwi mnie brak sniegu. Fjanie byloby jednak poczuc ten zimowy klimat chociaz tydzien:) ogolnie jak?Podobalo sie? My pierwszy raz :)

    My byliśmy 2-gi raz :D Super, widoczność niesamowita, Zakopane nocą widziane z Gubałówki chyba lepsze niż za dnia :P Śnieg jest, ale tylko na wyciągach :/ Za to ludzi, co nie miara... Ale tylko na Krupówkach, reszta w miarę normalnie :) Za to wszędzie jeszcze widać zniszczenia, połamane drzewa itd., po tym halniaku sprzed kilku dni.

    A nie robiłam dziś testu, bo stwierdziłam, że jutro miałam robić, to jutro zrobię :D

    Tylko dziś tempka spadła, już nie ma takiej radości jak wczoraj i trochę się boje co jutro zobaczę na teście...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, ja brałam castagnusa... Przytyłam od niego, napuchłam i wyniki mi się pogorszyły, a był on brany z polecenia lekarza. Więc nie polecam :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki ;)

    Już jutro przywitamy 2014 rok.
    Powoli robie rachunek sumienia, dużo rzeczy w tym roku było złych i nie udanych :( ale były też i dobre sytuacje, był ślub, jest dziecko, bylo szczęscie. Było wiele planów było tez wiele porażek..
    Mam szczerą nadzieję że w nowym roku będziemy bardziej szcześliwi! że spełnią się nasze marzenia! i wszystkie nasze plany się zrealizują bez wiekszych problemów.
    Już więcej kopniaków po dupie nie zniosę, dość mam niepowodzeń.
    w 2014 roku musi się w końcu odmienić i się odmieni.
    wierzę w to! :)



    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie poplacze sie zaraz z bolu!!! Tak mnie boli podbrzusze jak by mnie ktos sciskal od srodka

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka25 wrote:
    8 stycznia, jak dobrze rozumiem? myślę, że trochę za szybko
    no stycznia ;) pomyliłam sie i grudnia napisałam :P jak mam wytrzymać tak długo ? to kiedy mam najlepiej zrobic ten test. ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ