X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    A my wróciliśmy właśnie z Zakopca. Kurcze, jak wyjechałam na Gubałówkę, to miałam kołatanie serca i zawroty głowy... Może jednak wyjdzie dobrze test za dwa dni :D

    My jedziemy 19 stycznia na tydzien do Zakopca- tylko martwi mnie brak sniegu. Fjanie byloby jednak poczuc ten zimowy klimat chociaz tydzien:) ogolnie jak?Podobalo sie? My pierwszy raz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielona herbate to i ja pije... I to z 3 razy dziennie potrafie:/jakos sie od niej uzaleznilam, ale pije w saszetkach-bioactive, malinowa..

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ja mam w domu 5 termometrow i wszystkie maja jedno miejsce po przecinku, teraz sprawdzilam bo moze jednak zaczne tempke mierzyc od tego cyklu??

    a wy gdzie mierzycie? w ustach czy w pochwie? latwiej by mi bylo w ustach ale nie wiem czy to bedzie takie miarodajne ?!
    ja w ustach mierzę. ale podobno najbardziej miarodajne jest niestety w odbycie :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    A gdzie tego Dziurawca można kupić ? I jaka cena ?
    kupisz w aptece w saszetkach niecałe 5zł. lub sypanego ok.2zł ;)

    stardust no do d** to sobie termometru nie włożę :D heheh głupia sama się do siebie uśmiałam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam dziewczyny(wracajac do tematu zwiazanego z ta niby przyjaciolka co strzelila "focha":)) na to,ze jej przyjaciolka zaszla w ciaze.
    To ja dzis sie milo zaskoczylam. Pisalam kiedys na watku o tym,ze z rodzina to tylko na zdjeciach- nie zmienilam jednak zdania i wiem,ze roznie bywa. Ale dzisiaj zagadalam do mojej siostry ciotecznej z ktora kiedys utrzymywalam lepszy kontakt, ale ona wyszla za maz(ma tyle lat co ja) i kontakt ucichl, w sumie nawet mijamy na rodzinnych swietach. Ona jest w 8-9 tyg ciazy, tez starali troszke (dzis dowiedzialam,ze od lipca) widzialam ja na facebooku ,ze jest dostepna i tak pomysle,ze zagadam co mi szkodzi- to z mojej strony dobry gest ,ze wyciagam reke i zapytam sie jak sie czuje:) pogadalsmy chwilke i zeszlo sie na temat moich staran. I troszke mnie wsparla, spodziewalam sie,ze poczuje od niej wlasnie takiego "focha" bo od dziecinstwa bylo cos takiego,ze kuzynki zazdroscily i jak jedna miala lepiej to zaraz dziwne akcje, jakies dziwne nieporozumienia. Ale przyjela mnie w miare milo, trzyma za nas kciuki. Dala pare rad, opowiedziala troszke o swoich staraniach. Powiedziala,ze codziennie odmawa rozaniec, modlila wczesniej o fasolke dla nich, i powiedziala,ze za nas pomodli zeby nam sie udalo:) i ze zyczy nam tego z calego serca i ze cieszylaby sie jakby dla jej dzidziusia byl rowiesnik:)) tak sobie pozniej skojarzylam,ze miedzy mna a nia mimo tego samego rocznika jest 6 miesiecy roznicy(ona starsza o te 6) i tak jakos by sie fajnie zgralo:)

    Jackie lubi tę wiadomość

  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupiłam herbatę z dziurawca w aptece z Herbapolu za 4zł

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stardust racja że w odbycie ale ja osobiście bym się nie odważyła ale jak komu wygodnie :)
    My jedziemy na ferie do Zakopanego i mam nadzieje że nasypie śniegu żeby poczuć ten góralski , zimowy klimat :) Kocham Góry i do Zakopanego jeździmy co rok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    ja w ustach mierzę. ale podobno najbardziej miarodajne jest niestety w odbycie :P

    ja tez w ustach.. jakos tak mi wygodniej:) duzo osob tez poleca w ustach, zreszta jak i w pochwie-zdania sa podzielone

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Stardust racja że w odbycie ale ja osobiście bym się nie odważyła ale jak komu wygodnie :)
    My jedziemy na ferie do Zakopanego i mam nadzieje że nasypie śniegu żeby poczuć ten góralski , zimowy klimat :) Kocham Góry i do Zakopanego jeździmy co rok :)

    nasz to pierwszy wyjazd do Zakopanego. Bardzo bym chciala,zeby do tego czasu troszke nasypalo:)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    A my wróciliśmy właśnie z Zakopca. Kurcze, jak wyjechałam na Gubałówkę, to miałam kołatanie serca i zawroty głowy... Może jednak wyjdzie dobrze test za dwa dni :D
    czemu nie jutro?..

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska to fajnie się twoja kuzynka zachowała :) miło z jej strony ...
    W Zakopanym jest pięknie szczególnie zimą :) Nie martw się na pewno nasypie :)

    Karmelku to i ja może sobie jutro kupię tą herbatkę .

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    a widzisz tego nie wiedziałam, ale ona mi bardzo ładnie na skóre wpływa. A ten dziurawiec co ma robić oprócz tego że na trawienie jest dobry?! :)
    podobno uspokaja i działa pozytywnie na poziom hormonów. ja przeczytałam chyba u Papi77, że i ona i jej siostra jeden cykl z dziurawcem i zaszły. Więc nic do stracenia nie miałam. Chociaż mi z tym trawieniem to słabo - nie mogłam się przez niego załatwić :P więc przestałam w połowie cyklu.

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Miska to fajnie się twoja kuzynka zachowała :) miło z jej strony ...
    W Zakopanym jest pięknie szczególnie zimą :) Nie martw się na pewno nasypie :)

    Karmelku to i ja może sobie jutro kupię tą herbatkę .

    a ta herbatka dokladnie na co pomaga?Moze bede w rossmanie to ja kupie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaka nazwa tej herbaty i jaka firma dziewczyny?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stardust to jest nadzieja w tej herbatce :)
    A mam pytanie czy któraś brała może CASTAGNUS ? Możecie coś o tych tabletkach powiedzieć ?

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Stardust a ty jakie masz przeważnie cykle bo widze że na teście 29dc miałaś minus a 30 już plus?!

    200 trzymam kciuki! :)

    jacki raczej to po prostu @ się zbliża, ale póki jej nie zobaczę jakaś iskierka nadziei jeszcze jest ;)
    wiesz, ja 29dc miałam też pozytywny test tylko, że po czasie. Bo zrobiłam rano, poczekałam 5 minut i nic się nie pojawiło więc poszłam spać. A jak wstałam po 3 godzinach to na tym teście były wyraźne dwie kreski. Ale że producent pisał, żeby nie brać pod uwagę wyniku po czasie dłuższym niż 5 minut to wpisałam sobie minusa. A dziś się pojawiła już w przeciągu chyba 3 minut druga kreska. A cykle mam różne. zanim straciłam ciążę miałam nawet 40 dniowe. po zabiegu skróciły mi się do 28, a ten jakiś dłuższy się zrobił..

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    A gdzie tego Dziurawca można kupić ? I jaka cena ?
    w aptece każdej pewnie. jakieś 5-7zł chyba. Nie wiem, bo mąż kupował, ale jakoś tak tanio. Tylko pamiętajcie, ŻEBY WASI PANOWIE NIE PILI. Bo podobno niszczy plemniki.

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już właśnie tak myślałam żeby z Moim pić . Dobrze że to napisałaś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    w aptece każdej pewnie. jakieś 5-7zł chyba. Nie wiem, bo mąż kupował, ale jakoś tak tanio. Tylko pamiętajcie, ŻEBY WASI PANOWIE NIE PILI. Bo podobno niszczy plemniki.


    moj nie lubi takich "wynalazkow" i herbaty nie pije w ogole. jedynie do kolacyjki,buleczki:)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Stardust racja że w odbycie ale ja osobiście bym się nie odważyła ale jak komu wygodnie :)
    My jedziemy na ferie do Zakopanego i mam nadzieje że nasypie śniegu żeby poczuć ten góralski , zimowy klimat :) Kocham Góry i do Zakopanego jeździmy co rok :)
    ja też bym chyba nie dała rady :P jakoś tak mnie na samą myśl zaciska ;)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ