X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznaję rację Ewelince :)



    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Przyznaję rację Ewelince :)
    a Ty gdzie mierzysz?? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jakoś zleciał ten dzień . Byliśmy na mieście spotkać się ze znajomymi z klubu mojego A. a teraz sb siedzę i pije winko :P
    Ja pozostaje przy mierzeniu w pochwie :) raz dwa mi schodzi i mam spokój :P w odbycie bym się jakoś nie odważyła :P

    AniaR88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz kazdy mierzy jak wygodnie . :) Ja tez chcialam mierzyc pod jezykiem ale poczytalam troche i nieszkodzi mi wlozyc reki pod kolderke :)

    karmelek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Wiesz kazdy mierzy jak wygodnie . :) Ja tez chcialam mierzyc pod jezykiem ale poczytalam troche i nieszkodzi mi wlozyc reki pod kolderke :)
    ale chyba nie powinnam w trakcie cyklu (6 dzień) zmieniac juz nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach i jeszcze jedno, ponieważ nie wszyscy mamy platformy cyfrowe, spróbujmy ograniczyć się do stacji ogólnie dostępnych
    Tak więc aby zacząć, polecę coś na dzisiaj...

    "Dlaczego nie"
    Dziś - TVP 1 godz. 21:20


    Miłego oglądania :)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2013, 07:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi Mój A. to najlepszy za pierwszym razem jak zaczęłam mierzyć . Budzik zadzwonił a ja pod kołdrę i mierzę a mój wstaje i mówi co ty robisz a ja że nic :P a potem mówi no słyszałem jak się kręciłaś :P trzeba było powiedzieć to bym ci pomógł :P ale mi też jakoś nie przeszkadza choć czasem ciężko jest mi go włożyć
    Nusia dziękuję że powiedziałaś mi o tym filmie uwielbiam go :* o 21:20 jest :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2013, 21:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    a Ty gdzie mierzysz?? :)


    W pochwie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    ale chyba nie powinnam w trakcie cyklu (6 dzień) zmieniac juz nie?
    Wiesz Jedna dziewczyna zmienila byla w 10 dc i w tym samym cyklu zaszla w ciaze zmienila i termometr i miejsce pomiaru . To jest poczatek cyklu wiec mi sie wydaje ze nic sie nie stanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Hihi Mój A. to najlepszy za pierwszym razem jak zaczęłam mierzyć . Budzik zadzwonił a ja pod kołdrę i mierzę a mój wstaje i mówi co ty robisz a ja że nic :P a potem mówi no słyszałem jak się kręciłaś :P trzeba było powiedzieć to bym ci pomógł :P ale mi też jakoś nie przeszkadza choć czasem ciężko jest mi go włożyć
    Nusia dziękuję że powiedziałaś mi o tym filmie uwielbiam go :*
    hahahahahha moj Piotrek mowi do mnie jak chcesz to mozemy sie pokochac a nie tam sobie wkladasz hahahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Wiesz Jedna dziewczyna zmienila byla w 10 dc i w tym samym cyklu zaszla w ciaze zmienila i termometr i miejsce pomiaru . To jest poczatek cyklu wiec mi sie wydaje ze nic sie nie stanie
    Też mi sie wydaje że nic nie będzie się działo jak zmienisz teraz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Wiesz Jedna dziewczyna zmienila byla w 10 dc i w tym samym cyklu zaszla w ciaze zmienila i termometr i miejsce pomiaru . To jest poczatek cyklu wiec mi sie wydaje ze nic sie nie stanie
    To zmienie. Dzięki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Hihi Mój A. to najlepszy za pierwszym razem jak zaczęłam mierzyć . Budzik zadzwonił a ja pod kołdrę i mierzę a mój wstaje i mówi co ty robisz a ja że nic :P a potem mówi no słyszałem jak się kręciłaś :P trzeba było powiedzieć to bym ci pomógł :P ale mi też jakoś nie przeszkadza choć czasem ciężko jest mi go włożyć
    Nusia dziękuję że powiedziałaś mi o tym filmie uwielbiam go :* o 21:20 jest :P


    Oj tam, 10 minut w tą czy w tą nie robi różnicy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    hahahahahha moj Piotrek mowi do mnie jak chcesz to mozemy sie pokochac a nie tam sobie wkladasz hahahaha
    Haha mój też to miał na myśli pewnie :P

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    hahahahahha moj Piotrek mowi do mnie jak chcesz to mozemy sie pokochac a nie tam sobie wkladasz hahahaha


    Jakbym słyszała mojego męża :D

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie :) ja juz lece do łóżeczka :D Dobranoc :* :* :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ah ci faceci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Drogie Panie :) ja juz lece do łóżeczka :D Dobranoc :* :* :*


    Owocnej nocki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Drogie Panie :) ja juz lece do łóżeczka :D Dobranoc :* :* :*
    Dobranoc :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    ah ci faceci


    Tylko jedno im w głowach :P

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ