X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uciekam pa pa

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Oj dziewczyny, jak dobrze że jesteście :) Nie muszę biec do żadnej przyjaciółki żeby z siebie wszystko wyrzucić, bo mam Was <3 I to wy najlepiej wszystko rozumiecie :)
    wpadaj jak bedziesz miala zly humorek ja ci go moment poprawie :) <3

    Czarna94 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    ja uciekam pa pa
    Dobranoc . <3 Papa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko też taki kupię ale to jeszcze . Muszę się trochę uspokoić przemyśleć . Jak trochę wyluzuje to może się uda :)
    Mi też poprawiłaś humor tymi obrazkami :*
    Kasiu dobranoc :*
    No jest to przykre jak komuś się udaje a nam nie .
    Ja kupiłam też w aptece za 10 zł ale ma tylko jedno miejsce i poprzedni też za 10zł i też jedno nie wiem czemu na takie trafiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2013, 20:42

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za poprawę humoru dziewczyny :* Jesteście niezastąpione <3 Ja też uciekam. Miłego wieczorku :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Dziękuję za poprawę humoru dziewczyny :* Jesteście niezastąpione <3 Ja też uciekam. Miłego wieczorku :)
    Milego kochana i prosze mi tu nie smutac <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Czarna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Ewelinko też taki kupię ale to jeszcze . Muszę się trochę uspokoić przemyśleć . Jak trochę wyluzuje to może się uda :)
    Mi też poprawiłaś humor tymi obrazkami :*
    Kasiu dobranoc :*
    No jest to przykre jak komuś się udaje a nam nie .
    Ja kupiłam też w aptece za 10 zł ale ma tylko jedno miejsce i poprzedni też za 10zł i też jedno nie wiem czemu na takie trafiam

    kochana mozesz w aptece kupic bedziesz miala odrazu ja jeden mialam ale wpadl mi do wc :/
    I zamowilam drugi z alegro bo mieszkam w Irlandii i tu w pharmacy nie moglam znalesc zadnego z 2 miejscami po przecinku .

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna dobrze wiedziec ze nie jestem sama z takim humorem :-)

    kasiula dobranoc :-)

    a ja mam kolezanke w pracy w ciazy, jeszcze tylko dwa dni pracuje i idzie na zwolnienie.. ach.. tez bym tak chciala :-) troszke jej zazdroszcze, ale tak pozytywnie, nalezy jej sie :-) tez dlugo czekala na malenstwo :-)

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam w domu 5 termometrow i wszystkie maja jedno miejsce po przecinku, teraz sprawdzilam bo moze jednak zaczne tempke mierzyc od tego cyklu??

    a wy gdzie mierzycie? w ustach czy w pochwie? latwiej by mi bylo w ustach ale nie wiem czy to bedzie takie miarodajne ?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po nowym roku pójdę do apteki , bo będę kwas foliowy i castagnus kupować to od razu kupię termometr :)
    Moja koleżanka 9 miesięcy czekała ... też jej się należy ja nie mówię że nie , ale troszkę mi smutno ale też cieszę się razem z nią
    Karmelku mierz mierz :) zawsze to bd wiedziała co i jak . Ja mierzę w pochwie ale też zastanawiałam się w ustach lecz wolę jednak tak jak jest . Chyba nie ma różnicy tu czy tu .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2013, 20:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ja mam w domu 5 termometrow i wszystkie maja jedno miejsce po przecinku, teraz sprawdzilam bo moze jednak zaczne tempke mierzyc od tego cyklu??

    a wy gdzie mierzycie? w ustach czy w pochwie? latwiej by mi bylo w ustach ale nie wiem czy to bedzie takie miarodajne ?!
    Cześc Kochane :)
    Ja mierze w ustach, ale nie wiem gdzie jest lepiej :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ja mam w domu 5 termometrow i wszystkie maja jedno miejsce po przecinku, teraz sprawdzilam bo moze jednak zaczne tempke mierzyc od tego cyklu??

    a wy gdzie mierzycie? w ustach czy w pochwie? latwiej by mi bylo w ustach ale nie wiem czy to bedzie takie miarodajne ?!
    kochana ja nie sprawdzam szyjki ani sluzu . Ale temke bede mierzyc bo nawet wiem kiedy owulka mniej wiecej wystapi . i widze 1 i 2 faze kiedy te temperatury sie roznia . Ja mierze w pochwie . ale duzo jest dziewczyn co mierza pod jezykiem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to chyba taka sama temperatura jest :)
    Witaj Aniu :* Jak minął dzień ?

    AniaR88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Bo to chyba taka sama temperatura jest :)
    Witaj Aniu :* Jak minął dzień ?
    Leniwie jakoś. Od rana ciagle mi sie chce spac. Bylismy w kinie, teraz będziemy cos w tv ogladac. Sama nie wiem kiedy ten dzień uciekł i jutro znów poniedzialek. A co u Was? :)

  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierze pod językiem :)

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mierze pod językiem.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Bo to chyba taka sama temperatura jest :)
    Witaj Aniu :* Jak minął dzień ?
    wlasnie gdzies czytalam ze pod jezykiem sa nizsze niz w pochwie albo na odwrot

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    wlasnie gdzies czytalam ze pod jezykiem sa nizsze niz w pochwie albo na odwrot
    Ja nawet raz sprawdzilam. Kiedys zmierzylam i w ustach i w pochwie i wyższa byla ta 2. Mierze jednak w ustach bo mi wygodniej i szybciej, ale od nastepnego cyklu (oby byl on dopiero za 9 miesiecy:D) bede mierzyć w pochwie.

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomiar oralny (w ustach) jest wygodny, ale ze względu na różnice temperatury w poszczególnych strefach pod językiem (z przodu niższa, z tyłu wyższa) wymaga szczególnej dokładności, dłuższego czasu pomiaru ( rtęciowym termometrem 8 minut), przy zamkniętych ustach. Polecany szczególnie kobietom lub dziewczętom, które jeszcze nie współżyły, lub mają powody, aby unikać pomiaru waginalnego lub raktalnego.
    Pomiar waginalny (w pochwie) jest wygodny, rtęciowym termometrem mierzymy 5 minut. Ze względu na naturalną florę bakteryjną niszczącą drobnoustroje termometr nie wymaga wyjątkowych zabiegów higienicznych, jedynie obmycia ciepłą wodą. Tylko infekcje grzybicze pochwy mogą być przeciwwskazaniem do tego pomiaru.
    Pomiar raktalny (w odbycie) może najmniej wygodny, ponieważ wymaga utrzymania higieny i dezynfekcji termometru oraz naoliwiania czy zamoczenia przed wykonaniem pomiaru. Jest najbardziej stabilny jeśli chodzi o odczytywaną wartość. Pomiar rtęciowym termometrem trwa 5 minut.

‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ