X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    kocham Cie za Twoj optymizm:P:P

    <3<3<3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatki kochane <3

    Jackie, Miska0811 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojowniczki na naszym podwórku <3

    20.12 Miska0811
    22.12 AniaR88
    27.12 Ania1986
    30.12 Jackie, Niusia1989,Ania1986
    31.12 stardust87


    pozwolilam sobie , siebie dopisac;) ja testuje pierwszy raz 27 bo tak koncze dupka, a 30.12 to juz chyba ostateczna data @;)

    Jackie, Miska0811 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopisywac sie do listy bo cus biednie wyglada;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj z misiem sobie lezakujemy po <3 i nagle naszlo nas na pogaduchy o imionach ;D
    jak bedzie cora to bym chciala Nadia , Lena , Liliana , Amelka ;D ale moj ukochany jak kiedys padlo Lenka tak do dzis ;D ale jakos do chlopca wszystkie takie oklepane nic mi sie nie podoba ;D nie lubie starych imion ;D Kocham go za to , że się tak wszystkim interesuję codziennie po pracy pyta mnie kochanie jak tempka ;D czyta różne bajery nie pozwala mi nigdy zakupow nosic a bo moze jednak moze cos byc w brzusiu ;D i wiecie co ? dla mnie darem jest samo to , że mam przystojnego ukochanego meza ktory stanowi ze mna jednosc i co bedzie to bedzie wazne , ze mam jego i mysle ze Bog da nam mozliwosc by do naszego wpsanialego grona dolaczyla mala sniezynka ;D
    oj tak mnie zebralo na sentymenty ;D

    Miska0811, AniaR88, stardust87, Kasiula09, vanessa, Katha81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    dopisywac sie do listy bo cus biednie wyglada;)

    juz mamy 7 dzieciaczkow na liscie :D <3 nigdy nie bylam ciocia tylu malenstw na raz ;D ! <3

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to myślałam o imieniu dla córki Nadia, Laura a dla synka Oskar, Kuba :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    wczoraj z misiem sobie lezakujemy po <3 i nagle naszlo nas na pogaduchy o imionach ;D
    jak bedzie cora to bym chciala Nadia , Lena , Liliana , Amelka ;D ale moj ukochany jak kiedys padlo Lenka tak do dzis ;D ale jakos do chlopca wszystkie takie oklepane nic mi sie nie podoba ;D nie lubie starych imion ;D Kocham go za to , że się tak wszystkim interesuję codziennie po pracy pyta mnie kochanie jak tempka ;D czyta różne bajery nie pozwala mi nigdy zakupow nosic a bo moze jednak moze cos byc w brzusiu ;D i wiecie co ? dla mnie darem jest samo to , że mam przystojnego ukochanego meza ktory stanowi ze mna jednosc i co bedzie to bedzie wazne , ze mam jego i mysle ze Bog da nam mozliwosc by do naszego wpsanialego grona dolaczyla mala sniezynka ;D
    oj tak mnie zebralo na sentymenty ;D



    cudnie Kochana:))) i niech to trwa!! (we trójeczkę)
    A co do imion to nie wiem czemu,ale jeśli dziewczynka to -Maja, Majka. Uparłam się jakoś i tkwi w głowie. Choć może zdanie się zmienić. Co do chłopca to nie mam w ogóle pomysłu. Większość imion mi się nie podoba. Są oklepane i niemodne:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Ja to myślałam o imieniu dla córki Nadia, Laura a dla synka Oskar, Kuba :)

    mi to tak juz chyba wszystko obojetne co by bylo w brzusiu ale zeby juz bylo bo chcialabym miec sie juz o kogo martwic tam na dole ;D ile bym dala za wstawanie w nocy czy zmienianiu pieluszek ;D nawet za te kupki ktore musialabym wachac codziennie ;D <3

    Miska0811, natasza82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    cudnie Kochana:))) i niech to trwa!! (we trójeczkę)
    A co do imion to nie wiem czemu,ale jeśli dziewczynka to -Maja, Majka. Uparłam się jakoś i tkwi w głowie. Choć może zdanie się zmienić. Co do chłopca to nie mam w ogóle pomysłu. Większość imion mi się nie podoba. Są oklepane i niemodne:)

    Misiuniu w lipcu zostalam ciocia Majusi ale jest piekna najpiekniejsza chyba ;D <3
    przecudna . moi znajomi nazwali corke LEA jak bylam z kolezanka u lekarza to 4 razy powtarzala imie nie wiem co nimi kierowalo a jaki ludzie maja problm by to odmienic ;D np ide do Ley , Lei nie wiedza biedni ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)))) EHHH....:))

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi najbardziej sie podoba lenka i gabrys ;)

    Jackie lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Misiuniu w lipcu zostalam ciocia Majusi ale jest piekna najpiekniejsza chyba ;D <3
    przecudna . moi znajomi nazwali corke LEA jak bylam z kolezanka u lekarza to 4 razy powtarzala imie nie wiem co nimi kierowalo a jaki ludzie maja problm by to odmienic ;D np ide do Ley , Lei nie wiedza biedni ;D


    NO FAKT:) ale tez ma cos w sobie..:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córcia bedzie Lenka a Synek ? wszystko w toku ;D ale Lenka to juz wiadomo mis nie ustapi a poza tym ja tez zakochalam sie w tym imieniu ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Moja córcia bedzie Lenka a Synek ? wszystko w toku ;D ale Lenka to juz wiadomo mis nie ustapi a poza tym ja tez zakochalam sie w tym imieniu ;D

    tez fajniusie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz mamy imiona wybrane (Piotrus lub Anetka) czekamy tylko na maleństwo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    NO FAKT:) ale tez ma cos w sobie..:)

    ale Lea to duza kobitka sie urodzila 4300 wazyla ;D ale jej mama zapychala sie jak nie wiem w ciazy pochlaniala wszystko ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczyna sie... bol pod brzusza znow co wieczor silniejszy:(((( ajc,boli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my mamy dla córeczki:Amelia, Nadia, Liwia
    a dla synka:Antek,Milan ,Jakub(ja to jestem zakochana w imieniu Milan)

    Jackie lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Niestety nie ja musze czekać jeszcze ze trzy cykle ze staraniami :(
    wiesz, mi moja gin (jest doktorem nauk medycznych) mówiła, że nie ma żadnych naukowych dowodów, żeby nie można było od razu się starać. Tzn jeśli tylko jesteś gotowa psychicznie. A jak Twój organizm nie jest gotowy to po prostu nie dojdzie do zapłodnienia. Ja czekałam tylko 1 cykl, bo antybiotyki brałam.
    Mówiła też, że zaraz po jest łatwiej zajść, bo organizm jest jeszcze na trybie "ciąża".

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2013, 19:13

    Jackie, Kasiula09 lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ