Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Ja robię rano i ok 11 mam już wynik online

    szybciutko:)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie, ja testować mam dopiero 7.01., więc nie wiem, czy się dopisywac do listy wojowniczek?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to dzis chyba zgwalce ~Piotrka z tego wszyskiego bo cos mnie ochota naszla :)

    storczyk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowanko wojowniczek na naszym podwórku <3

    20.12 Miska0811, olka25
    22.12 AniaR88
    27.12 Ania1986
    30.12 Jackie, Niusia1989,Ania1986
    31.12 stardust87
    07.01 Milcia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Jackie, ja testować mam dopiero 7.01., więc nie wiem, czy się dopisywac do listy wojowniczek?

    jestes jedna z nas <3 juz Cie dopisalam <3

    nick nieaktualny, Milcia lubią tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, no pewnie, czemu nie? :) Ja już uciekam tak na zawsze. do rana znaczy się :P Dobrej nocy dziewuchy :*

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie nie zapisuje :) jak cos to zapisze sie na styczen :) wtedy bede za Toba Milcia hoho daleko

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama do mnie dzwonila odebrala moje wyniki wiecie co moze i lepiej jaby w tym miesiacu sie nie udalo , mam malutki progesteron , wysoki testosteron etc boje sie ze mogloby byc cos mojemu malenstwu, te jeba** hormony mnie kiedys wykoncza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Milcia, no pewnie, czemu nie? :) Ja już uciekam tak na zawsze. do rana znaczy się :P Dobrej nocy dziewuchy :*
    Dobranoc :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Milcia, no pewnie, czemu nie? :) Ja już uciekam tak na zawsze. do rana znaczy się :P Dobrej nocy dziewuchy :*
    Dobranoc <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece i ja kochane <3
    Kolorowych snow buziaki :*

    Jutro mam wolne wiec bede jak sie wyspie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zignorowalyscie mnie :( smutne ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    zignorowalyscie mnie :( smutne ;D
    :* nie po prostu ja sie nie znam na wynikach i nie wiem co Ci napisac:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    mama do mnie dzwonila odebrala moje wyniki wiecie co moze i lepiej jaby w tym miesiacu sie nie udalo , mam malutki progesteron , wysoki testosteron etc boje sie ze mogloby byc cos mojemu malenstwu, te jeba** hormony mnie kiedys wykoncza

    tylko nie smuć:**** bedzie napewno dobrze;) jeszcze sie zdziwisz:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    :* nie po prostu ja sie nie znam na wynikach i nie wiem co Ci napisac:(

    szczerze powiem,ze ja tez nie znam.... i tez nie wiem co w takiej sytuacji odpowiada..... :****

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zartuje z tym ignorowaniem czasem sie nei zauwaza ze ktos cos napisal ;D zobaczymy czekam i czekam na mezusia ;D wytule sie do mojego skarba ;D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie, właśnie przeczytałam post. Ja dziś pytałam mojej gin, czy może mam powtórzyć hormony, bo pół roku już minęło, a ona mi odradziła, bo mówi, że mam stymulowane cykle i wyniki byłyby zafałszowane. Tak więc ja obecnie nie wiem, jak to u mnie z hormonami. Jedynie to robię regularnie TSH.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    zartuje z tym ignorowaniem czasem sie nei zauwaza ze ktos cos napisal ;D zobaczymy czekam i czekam na mezusia ;D wytule sie do mojego skarba ;D

    Kochana..zazdroszcze Ci sily... ja nawet nie mam sily palxcem ruszyc, a co powiedziec zeby "wtulac"<3:)

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    mama do mnie dzwonila odebrala moje wyniki wiecie co moze i lepiej jaby w tym miesiacu sie nie udalo , mam malutki progesteron , wysoki testosteron etc boje sie ze mogloby byc cos mojemu malenstwu, te jeba** hormony mnie kiedys wykoncza
    U mnie dopiero jak stronke odświeże to pojawiają się nowe wpisy:)ja wczoraj przeżywałam to samo WYSOKA PROLAKTYNA Wita, nie ma złotego środka :)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    zartuje z tym ignorowaniem czasem sie nei zauwaza ze ktos cos napisal ;D zobaczymy czekam i czekam na mezusia ;D wytule sie do mojego skarba ;D
    Ja to czekam na sobote i 16 dni urlopu mojego męża :D bo narazie to moge sie przytulic do poduszki :(

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ