Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strona 14, niecierpliwa Fasolkowa duszyczka :)testowała w 9 dpo wynik był
    ujemny, a teraz badanie krwi i pozytyw!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez lece. Zycze Wam spokojnej nocy i wysokich temperaturek rano :* :)

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc:)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo widzę radosne wieści na dobranoc :) To idę i ja o swoją fasolkę walczyć bo owulka chyba lada dzień ;)

  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie wam zafasolkowanym :)gratulacje ciesze sie razem z wami :)

    ja na swoja narazie nie mam co liczyc... to nie moj czas... moze od marca cos sie polepszy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowanko wojowniczek na naszym podwórku <3

    20.12 Miska0811, olka25
    22.12 AniaR88
    27.12 Ania1986
    30.12 Jackie, Niusia1989,Ania1986
    31.12 stardust87
    02.01 Czarna94
    07.01 Milcia

    storczyk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEŃ DOBRY KOCHANE :) jestem pierwsza :):*

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, witam się z kawą w ręku i zagwozdką w głowie :P

    Czemu mam przerywaną linię na wykresie? :O

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolkowa duszyczka? To nie jest ta przypadkiem ze świątecznym avatarem z Ciastkiem i Ciastkową? :P
    Gratuluję :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    prawdę mówić idę jutro dopiero na 1 wizytę po zabiegu, a to już czwarty cykl <wstyd>. Ale moja ginka mi mówiła, że to kiedyś ktoś sobie wymyślił te 3 miesiące i nikt nie wie dlaczego. Mnóstwo jest dziewczyn, które zaraz w pierwszym cyklu zachodzą w ciąże i rodzą zdrowe dzieci.. Ale to musi być zgodne z Twoim sumieniem.
    Mnie jutro pewnie ginka opieprzy za tak późną wizytę, ale to wszystko przez lekarzy, którzy mi zabieg robili w szpitalu.. Jeden nic nie powiedział, a drugi (ten co też twierdził, że mam czekać co najmniej 3 miesiące) powiedział, że mam przyjść na wizytę jak już miną te 3 miesiące i zacznę się starać o dzidzię. A później na wypisie ze szpitala (odebranym z powodu braku czasu dopiero miesiąc temu) wyczytałam, że 2 tyg po zabiegu na kontrolę powinnam iść! :O A do mojej ginki tak długo się czeka więc dopiero jutro mam pierwszą wizytę.. :|

    O to faktycznie późno idziesz, ale w sumie to troche po czesci zawinili lekarze że tak Cie poinformowali że za 3 miesiące mi od razu przy wypisie mówili żeby po @ iśc na kontrole i tak tez miałam napisane na wypisie. A i tak dziekuje Ci bo dalaś mi nadzieje że możemy wczesniej zaczynać starania. :) I w sumie ginka ma racje bo nigdzie nie jest udowodnione że trzeba tyle czekać. Daj znac jak po wizycie :)

    age.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    O to faktycznie późno idziesz, ale w sumie to troche po czesci zawinili lekarze że tak Cie poinformowali że za 3 miesiące mi od razu przy wypisie mówili żeby po @ iśc na kontrole i tak tez miałam napisane na wypisie. A i tak dziekuje Ci bo dalaś mi nadzieje że możemy wczesniej zaczynać starania. :) I w sumie ginka ma racje bo nigdzie nie jest udowodnione że trzeba tyle czekać. Daj znac jak po wizycie :)
    Głupia jestem, że nie poszłam :P Ale remonty, budowa, czasu mało... Wypis dopiero po 3 miechach odebrałam :P Mam nadzieję, że wszystko dobrze, ale pewnie nie :P Dam znać jak wrócę.

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się od rana i zmykam do pracy :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien Dobry :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Głupia jestem, że nie poszłam :P Ale remonty, budowa, czasu mało... Wypis dopiero po 3 miechach odebrałam :P Mam nadzieję, że wszystko dobrze, ale pewnie nie :P Dam znać jak wrócę.

    Kochana prosze tu mysleć pozytywnie i Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze i nie puszczam aż do twojej relacji z wizyty :)

    age.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to witam wszystkich ja już po kawce i zaraz do pracy uciekam :) miłego dnia :)

    Katha81 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowanko wojowniczek na naszym podwórku <3

    20.12 Miska0811, olka25
    22.12 AniaR88, Katha81
    27.12 Ania1986
    30.12 Jackie, Niusia1989,Ania1986
    31.12 stardust87
    02.01 Czarna94
    07.01 Milcia

    ja sie dopisuje na 22.12. :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    Testowanko wojowniczek na naszym podwórku <3

    20.12 Miska0811, olka25
    22.12 AniaR88, Katha81
    27.12 Ania1986
    30.12 Jackie, Niusia1989,Ania1986
    31.12 stardust87
    02.01 Czarna94
    07.01 Milcia

    ja sie dopisuje na 22.12. :)

    ma być zielono:)

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    ma być zielono:)

    wierze w cuda :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis okropny stresik mam bo Piotrek wlasnie oddaje probke nasienia do badania... :/

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 będzie dobrze:)

‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ