X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja lubie bez mleka i cukru :P

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kawy w ogóle nie piję:) bardz bardzo rzadko. Czasami się zdarzyło, że inkę z mlekiem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    ja lubie bez mleka i cukru :P

    ja nie slodzie już..hohoho.. już pare lat:)

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też nie słodzę kawy ani herbaty kumpela ze studiów mnie nauczyła :P i cieszę się bardzo :)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale dziś zimno i nie miło.. pospałabym dłużej..jeszcze tylko jutro i wolne:)))))

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    ja nie slodzie już..hohoho.. już pare lat:)

    ja tez nie slodze juz chyba z 15 lat :D

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    ja tez nie slodze juz chyba z 15 lat :D

    a no to Kochana pobilas rekord:)

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A JAK OGÓLNIE NASTRÓJ DZIEWCZYNKI? U MNIE JAKOS KIEPSKI... TROSZKE SMUTNAWA JESTEM...:(OD PARU DNI MAMY CIEZKIE CHWILE Z MOIM T. JA NERWOWA, WYZYWAM SIE NA NIM O BYLE CO- FACET MA PRAWO POCZUC TEZ ZLE Z TYM. KOCHAMY SIE BARDZO BO JUZ PONAD 8 LAT, JAK TO W ZYCIU RAZ SLODKO RAZ GORZKO.. NO I TA @ NIE PRZYCHODZI, CALY CZAS O TYM MYSLE.

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzis samopoczucie troszke lepsze, ale poddenerwowana jestem. Po 11-tej przyjedzie po mnie moj Piotrek i jedziemy do lekarza.
    Poza tym tez nerwowa jestem i wyzalam sie mezowi a on juz nie ma sil mnie sluchac

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :) też kawki nie słodzę, a słodziłam kiedyś nawet po 3łyżeczki cukru :D teraz bym tego lukru nie wypiła :D
    dziś mam wolne :) w sumie dobrze, bo nic mi się nie chce :)
    sporo postów narobiłyście, nie wiem czy nadrobię :P

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    u mnie dzis samopoczucie troszke lepsze, ale poddenerwowana jestem. Po 11-tej przyjedzie po mnie moj Piotrek i jedziemy do lekarza.
    Poza tym tez nerwowa jestem i wyzalam sie mezowi a on juz nie ma sil mnie sluchac

    TO JAK U MNIE. TYLKO JA BYM CHCALA TROSZKE WSPARCIA..
    JA MAM NADZIEJE, A ON MI JA GASI. TWEIRDZI,ZE SOBIE JUZ TE CIAZE UROILAM. ZA KAZDYM RAZEM JAK MOWIE ZE CZUJE ZLE, ZE TO I TO MNIE BOLI TO ZARAZ GLUPI KOMENTARZ. TROSZKE TO MNIE DOBIJA. CHCEMY MIEC DZIECKO. W SUMIE TO ON PIERWSZY PO JAKIMS CZASIE ZACZAL TE ROZMOWE I ZROBIL MI "NIESPODZIANKE" ,WIEM ZE BEDZIE DOBRYM I KOCHAJACYM OJCEM. ALE JA NA TA CHWILE PROCZ WAS NIE MAM NIKOGO KTO WIERZY:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    u mnie dzis samopoczucie troszke lepsze, ale poddenerwowana jestem. Po 11-tej przyjedzie po mnie moj Piotrek i jedziemy do lekarza.
    Poza tym tez nerwowa jestem i wyzalam sie mezowi a on juz nie ma sil mnie sluchac

    I NIE DENERWUJ:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A O TYM, ZE STARAMY WIECIE WY , MOJA SIOTRA I JEDNA KUZYNKA KTORA JEST W 8 TYG CIAZY I PODCZAS ROZMOWY NIEDAWNO DALAM JEJ DO ZROZUMIENIA,ZE COS MYSLIMY,ALE NIE CIAGNELAM TEMATU. MOJA SIOSTRA TWIERDZI,ZE POTRZEBA CIERPLIWOSCI-ALE NIE PADAJA Z JEJ UST, :FAJNIE,CIESZE SIE..NAPEWNO SIE UDA, DZIWNE MAM ODCZUCIE..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAM WRAZENIE,ZE NIEKTORYM TO BY BYLO NA REKE JAKBY NAM SIE NIE UDALO.... LUDZIE SA OKROPNI, A CO NAJLEPSZE - RODZINA...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PRZEPRASZAM ZEBRALO MI SIE NA SMETY...

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, ty nie denewuj sie! Wiem ze ludzie potrafia byc straszni. Ja dlatego nikomu nic niemowie. Moja rodzina sie domysla ze sie staramy ale nikt niewie o naszych problemach, ze chodzimy po lekarzach itd.

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moj maz tez czasami ma dni, gdzie mowi ze przesadzam z tym wszystkim :/

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    Monia, ty nie denewuj sie! Wiem ze ludzie potrafia byc straszni. Ja dlatego nikomu nic niemowie. Moja rodzina sie domysla ze sie staramy ale nikt niewie o naszych problemach, ze chodzimy po lekarzach itd.

    EHH..AZ MAM LEZKI W OCZACH. OD RANA ZBIERA MI SIE NA PLACZ.A WIEM NA 100PROC ZE Z RODZINA TO DOBRZE TYLKO NA ZDJECIACH.

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie to wokoło ludzie wkurzają, więc juz nie gadam im tyle o całym planowaniu. Mężowi wolę się wygadać, niż innym pięknym doradcom. Jak słyszę, że za bardzo chcę tego dziecka i przez to nie mogę zajść to nóż w kieszeni mi się otwiera. To lepiej jak są dzieci niechciane? podrzucane do śmietników albo spalane w piecach :/ wkurza mnie to, zamiast mnie pocieszyć, być optymistą, to najlepiej dobić mnie :/
    Miska0811 źle mi się czyta Twoje posty, jakbyś mogła pisz bez capslocka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 09:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    a moj maz tez czasami ma dni, gdzie mowi ze przesadzam z tym wszystkim :/

    WIEM,ZE MOZE CZASAMI I JA PRZESADZAM. BO PRAGNE DZIECKA,CIAZY. ALE OSTATNIO SIE USPOKOILAM. TYLKO,ZE JAK DAM JEMU DO ZROZUMIENIA ZE COS MOZE BYC ZWIAZANE Z CIAZA,BO ZLE CZUJE. TLUMACZE ZE TAK MOZE SIE ZDARZYC TO NIE MA SLOWA OTUCHY. BO JESLI ZA 1 RAZEM NIE UDALO TO PEWNIE Z 10 JESZCZE NIE UDA...

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ