X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    mnie to wokoło ludzie wkurzają, więc juz nie gadam im tyle o całym planowaniu. Mężowi wolę się wygadać, niż innym pięknym doradcom. Jak słyszę, że za bardzo chcę tego dziecka i przez to nie mogę zajść to nóż w kieszeni mi się otwiera. To lepiej jak są dzieci niechciane? podrzucane do śmietników albo spalane w piecach :/ wkurza mnie to, zamiast mnie pocieszyć, być optymistą, to najlepiej dobić mnie :/
    Miska0811 źle mi się czyta Twoje posty, jakbyś mogła pisz bez capslocka

    DOKLADNIE! JA KIEDYS DO WSZYSTKICH LATALAM Z PROBLEMAMI , Z PLANAMI ALE OD JAKIEGOS CZASU DALAM SOBIE SPOKOJ. NIC NIE MOWIE,NICZYM NIE CHWALE BO TO NIE MA SENSU. LUDZIE I TAK ZDEPCZA

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA TAK NAPRAWDE NIE MAM KOMU WYGADAC W 100PROC, MOJEMU TOMKOWI JUZ NIE TRUJE TYLKA O TEJ CALEJ CIAZY I MOICH DOLEGLIWOSCIACH, ZRESZTA FACET-CO ON MOZE WIEDZIEC NA TEN TEMAT:/, SIOSTRA MA SWOJE DZIECKO,SWOJE PROBLEMY OD CZASU DO CZASU DO POGADANIA TAK. A RESZTA RODZINY, "SIOSTRZYCZEK" SA FALSZYWE,WIEC PO CO MI TO? WOLE TU WYPISAC:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie.
    Zmierzyłam temperaturę o 5.00 i mi wyszlo 36,3, a potem zmierzyłam o 8.00 bo dopiero o 8.00 wstałam i mi wyszło 36,6 i teraz nie wiem co mam wpisać do wykresu ;/ Ogólnie to źle dziś spałam i podejrzewam że ani jedna ani druga tempka nie była zmierzona po 3 godzinach snu. A pytam bo od tego co wpisze zależy czy ovu zaznaczy że była owulka, czy nie.

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 ja bym wpisała tą z 8 rano :)

    Czarna94 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    mnie to wokoło ludzie wkurzają, więc juz nie gadam im tyle o całym planowaniu. Mężowi wolę się wygadać, niż innym pięknym doradcom. Jak słyszę, że za bardzo chcę tego dziecka i przez to nie mogę zajść to nóż w kieszeni mi się otwiera. To lepiej jak są dzieci niechciane? podrzucane do śmietników albo spalane w piecach :/ wkurza mnie to, zamiast mnie pocieszyć, być optymistą, to najlepiej dobić mnie :/
    Miska0811 źle mi się czyta Twoje posty, jakbyś mogła pisz bez capslocka


    ok wyłączyłam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    Czarna94 ja bym wpisała tą z 8 rano :)


    ja też z tą 8:)

    Czarna94 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    też nie słodzę kawy ani herbaty kumpela ze studiów mnie nauczyła :P i cieszę się bardzo :)

    A ja herbaty nie słodzę, a kawę aż 3 łyżeczki :D nie potrafię nauczyć się pić kawy bez cukru chociaż bym chciała :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, dzięki za pomoc dziewczyny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    TO JAK U MNIE. TYLKO JA BYM CHCALA TROSZKE WSPARCIA..
    JA MAM NADZIEJE, A ON MI JA GASI. TWEIRDZI,ZE SOBIE JUZ TE CIAZE UROILAM. ZA KAZDYM RAZEM JAK MOWIE ZE CZUJE ZLE, ZE TO I TO MNIE BOLI TO ZARAZ GLUPI KOMENTARZ. TROSZKE TO MNIE DOBIJA. CHCEMY MIEC DZIECKO. W SUMIE TO ON PIERWSZY PO JAKIMS CZASIE ZACZAL TE ROZMOWE I ZROBIL MI "NIESPODZIANKE" ,WIEM ZE BEDZIE DOBRYM I KOCHAJACYM OJCEM. ALE JA NA TA CHWILE PROCZ WAS NIE MAM NIKOGO KTO WIERZY:)

    U mnie jest na odwrót bo jak tylko powiem że mi nie dobrze albo mnie coś boli to mój mówi że to na pewno dzidzia. Najpierw mnie to śmieszyło ze względu na to że nie było jeszcze owulki a on we mnie objawów ciąży szuka :P Ale już pomału zaczyna mnie to trochę denerwować bo ja się staram sobie niczego nie wmawiać i nie myśleć za dużo, a on robi to za mnie heh. Miska ja też nie mam z kim o tym rozmawiać już nie raz się na rodzince i przyjaciółkach przejechałam i nie mam zamiaru dawać im powodów do radości jeżeli przez dłuższy czas nie będzie nam wychodziło. Z mężem to prawie wcale o tym nie rozmawiam bo on nie ma o tym zielonego pojęcia a nie chce mi się tłumaczyć bo to ciężki przypadek człowieka i pewnie i tak nic nie zrozumie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    U mnie jest na odwrót bo jak tylko powiem że mi nie dobrze albo mnie coś boli to mój mówi że to na pewno dzidzia. Najpierw mnie to śmieszyło ze względu na to że nie było jeszcze owulki a on we mnie objawów ciąży szuka :P Ale już pomału zaczyna mnie to trochę denerwować bo ja się staram sobie niczego nie wmawiać i nie myśleć za dużo, a on robi to za mnie heh. Miska ja też nie mam z kim o tym rozmawiać już nie raz się na rodzince i przyjaciółkach przejechałam i nie mam zamiaru dawać im powodów do radości jeżeli przez dłuższy czas nie będzie nam wychodziło. Z mężem to prawie wcale o tym nie rozmawiam bo on nie ma o tym zielonego pojęcia a nie chce mi się tłumaczyć bo to ciężki przypadek człowieka i pewnie i tak nic nie zrozumie :P


    dokładnie:))))) troszkę lepiej mi się zrobilo:)

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz miska nie jesteś sama :) Główka do góry kochana ;)

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    No widzisz miska nie jesteś sama :) Główka do góry kochana ;)

    :***

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Dzień dobry, witam się z kawą w ręku i zagwozdką w głowie :P

    Czemu mam przerywaną linię na wykresie? :O

    Ja też mam przerywaną ;/

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musimy sie troszke rozweselic :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co, ja mam dziwne zawroty glowy. Siedze w pracy przy biurku i czasem mi sie zakreci w glowie ;) moze to cos znaczy :P hihihi

    Miska0811, dba lubią tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak. dzisiaj mam gorszy dzien. zimno mi, spac mi się chce. kompletnie nic bym nie robila:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    wiecie co, ja mam dziwne zawroty glowy. Siedze w pracy przy biurku i czasem mi sie zakreci w glowie ;) moze to cos znaczy :P hihihi


    nie wykluczone!

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 musi znaczyć :) ja cały czas czekam na Twoją dzidzi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem okropnie nie wyspana jest już późno a mam dziś gości, muszę chociaż ciasto upiec i posprzątać. A jak mi się nie chce...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha patrząc na Twój wykres to bardzo możliwe kochana :) Więc trzymam kciuki :)

    Katha81 lubi tę wiadomość

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ