X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie to się zmuszam do zrobienia czegokolwiek :P nie myśli się wtedy tak intensywnie :) robię drugą kawkę :)
    Ewelina23 super ustawiłaś do pionu swojego faceta :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska może faktycznie powinnaś trochę odpuścić... najlepiej jak regularne są współżycia, a nie tylko w "te" dni, i tutaj z Twoim facetem się zgodzę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz jak nam sie nie udalo i zawita ta wredna @ to mam plan co drugi dzien a pozniej blizej tych dni codzienie :)

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Usiadz z nim porozmawiaj ze sa takie dni w cyklu w ktorym plemniki zyja dluzej a tylko w jeden dzien moze sie udac gdzy dochodzi do owulacji to nie mow mu ze to dzis te dni ja tak samo robilam bo jak mu mowilam ze te dni sa to mowil ze nie ma ochoty bo z musu sie kochac nie bedzie . A teraz zachowuje sie calkiem inaczej

    muszę właśnie tak zrobić.... najlepiejwyjaśnić wszystko na spokojnie, niż kolejny tydzień milczeć i złościć na siebie:(
    dzięki Ewelka:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    Miska może faktycznie powinnaś trochę odpuścić... najlepiej jak regularne są współżycia, a nie tylko w "te" dni, i tutaj z Twoim facetem się zgodzę...

    wiem:)...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    muszę właśnie tak zrobić.... najlepiejwyjaśnić wszystko na spokojnie, niż kolejny tydzień milczeć i złościć na siebie:(
    dzięki Ewelka:*
    najlepiej tak :)
    niedziekuj kochana po to tu jestesmy zeby sie wspierac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    teraz jak nam sie nie udalo i zawita ta wredna @ to mam plan co drugi dzien a pozniej blizej tych dni codzienie :)

    też postaram się to inaczej "rozgryźć":) chyba,ze w tym mies. @ nie zawita i jutro beta zaskoczy.

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lece kochane musze jechac do banku i po male zakupy :) bede pozniej <3 buzka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    najlepiej tak :)
    niedziekuj kochana po to tu jestesmy zeby sie wspierac
    w końcu facet, którego się kocha nie jest tylko "maszynka do robienia dzieci" - bo tak mój T mi kiedyś powiedział, ze tak czuje..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    lece kochane musze jechac do banku i po male zakupy :) bede pozniej <3 buzka
    buzka

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    też postaram się to inaczej "rozgryźć":) chyba,ze w tym mies. @ nie zawita i jutro beta zaskoczy.
    trzymam kciuki zeby nie bylo kolejnego cyklu <3

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    Ewelinko,mamy podobną sytuację. Ja ostatnio wykrzyczałam mojemu Tomkowi,że mam to w dupie. Co będzie to będzie. Po prostu on ma dosyć tego, że ja naciskam tylko w dni płodne, że zaczyna to być obowiązkiem a nie przyjemnością..:/ nie wiem jak mu to wytłumaczyć wszystko. Tutaj akurat może i ma prawdę. Ale i też mnie powinien zrozumieć, że tak trzeba. Ostatnio jest brak <3 bo ja nie mam chęci:( jestem przemęczona, nadwrażliwa. Nie tykać najlepiej. MUszę przestawić myślenie, zająć myśli czymś innym i czerpać z <3 więcej przeyjemności dla T

    jak bym siebie słyszala mam podobna sytuacje... od kad zaczeslismy sie starac o dziecko to zrobiłam sie nerwowa i czasami bywam wredna dla mojego meza, ciche dni sa najgorsze wiem ze go ranie przez moje zachowanie,dla niego tez jest to trudne ta cala sytuacja tylko nie pokazuje tego tak jak ja-w złosci.


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj no nie przywitalam sie ...
    witajcie kochane dziewczynki :)
    jak samopoczucie?u mnie troszke juz polepszyło :)


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na razie bez zmian,moze troszkę lepsze:)dzięki Wam

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ja ??

    mialo byc: lece do lekarza :)

    wlasnie wrocilam. Kurcze wyniki beda dopiero w poniedzialek :(

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja tylko wrocilam do domu chodzilam kolo szawki z testami i oczywiscie nie wytrzymalam zrobilam test i negatywny czekam na @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    jak można wywnioskować - jestem już w domu.
    na chwilę obecną - nie nudzimy się, jest co robić.
    oby tak dalej :)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po wizycie u gin. Wszystko w porządku, po zabiegu śladu nie ma :) A co najważniejsze - BYŁA OWULACJA!!! 041.gif0dance.gif0dance3.gif
    Ale z tym wykresem, to miałam rację, że będzie się śmiała :P Mówiła, że niepotrzebnie to wszystko robię, a szczególnie "kilanie" szyjki macicy - mówiła, że mam przestać. I temp. lepiej też przestać mierzyć, bo tylko niepotrzebnie się stresuję.
    A jak spojrzała na mój wykres to powiedziała, że owulacja raczej była wczoraj, a nie tak jak ovu wyznaczył na 3 dni temu..
    To tyle :)
    Idę robić zakwas na barszczyk :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 14:37

    Katha81, natasza82 lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    a ja tylko wrocilam do domu chodzilam kolo szawki z testami i oczywiscie nie wytrzymalam zrobilam test i negatywny czekam na @
    wiesz dobrze, że póki nie ma @ to jest nadzieja. Nie łamiemy się tu, ok? :) tylko kciuki mocno trzymamy :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    a ja tylko wrocilam do domu chodzilam kolo szawki z testami i oczywiscie nie wytrzymalam zrobilam test i negatywny czekam na @


    Kochana a zrobiłaś ten test rano?

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ