X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stardust87 dlatego najlepiej te wykresy na ovu traktować z przymrużeniem oka ;) ja to bardziej prowadzę dla siebie, własnej obserwacji niż jako pewnik dla poczęcia dziecka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zrobilam niedawno ale jesli jestem w ciazy jestem w 13 dpo wiec nawet cien cienia powinien wyjsc a tu nic czekam na @ pewnie jutro zawita

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    wiesz dobrze, że póki nie ma @ to jest nadzieja. Nie łamiemy się tu, ok? :) tylko kciuki mocno trzymamy :)
    e kochana nie nastawiam sie juz czekam na @ bo chce zaczac nowy cykl z stymulacja :)

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Melduję się po wizycie u gin. Wszystko w porządku, po zabiegu śladu nie ma :) A co najważniejsze - BYŁA OWULACJA!!! 041.gif0dance.gif0dance3.gif
    Ale z tym wykresem, to miałam rację, że będzie się śmiała :P Mówiła, że niepotrzebnie to wszystko robię, a szczególnie "kilanie" szyjki macicy - mówiła, że mam przestać. I temp. lepiej też przestać mierzyć, bo tylko niepotrzebnie się stresuję.
    A jak spojrzała na mój wykres to powiedziała, że owulacja raczej była wczoraj, a nie tak jak ovu wyznaczył na 3 dni temu..
    To tyle :)
    Idę robić zakwas na barszczyk :)


    to swietnie ze wszystko w porzadku :) i super ze owulka byla :D

    moja ginka mowila mi ze dobrze ze mierze temperature ;)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    nie zrobilam niedawno ale jesli jestem w ciazy jestem w 13 dpo wiec nawet cien cienia powinien wyjsc a tu nic czekam na @ pewnie jutro zawita

    ponoc testy ciazowe powinno sie robic z porrannego moczu.

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy cykl, nowe nadzieje... nowe możliwości... ufajcie i wierzcie bo ja wierze ze każda z nas zafasolkuję, nawet jeśli ma się to ciągnąć przez kilka cykli. Ja rozumiem że jest to trudny czas jak musisz się pogodzić z wieścią że jednak się nie udało, ale przecież to nie wyścigi, jeśli teraz się nie uda, to przecież z czasem tak czy siak ta stosowna pora nadejdzie, może nawet wtedy kiedy najmniej się będziemy tego spodziewać :)

    Katha81, Ewelina23, storczyk lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    ponoc testy ciazowe powinno sie robic z porrannego moczu.
    niby tak ale ja jestem w 14 dpo wiec cos powino juz wyjsc nawet z wieczornego moczu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Nowy cykl, nowe nadzieje... nowe możliwości... ufajcie i wierzcie bo ja wierze ze każda z nas zafasolkuję, nawet jeśli ma się to ciągnąć przez kilka cykli. Ja rozumiem że jest to trudny czas jak musisz się pogodzić z wieścią że jednak się nie udało, ale przecież to nie wyścigi, jeśli teraz się nie uda, to przecież z czasem tak czy siak ta stosowna pora nadejdzie, może nawet wtedy kiedy najmniej się będziemy tego spodziewać :)
    ja wiem kochana ze to nie wyscig .
    i ja sie tu z nikim nie scigam :)
    Mowilam ze sie nastawiam na @ bo chce zaczac cylk ze stymulacja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    ja wiem kochana ze to nie wyscig .
    i ja sie tu z nikim nie scigam :)
    Mowilam ze sie nastawiam na @ bo chce zaczac cylk ze stymulacja

    No i tak trzymaj kochana

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis tez juz odpuscilam, czekam teraz na @ :P
    fajnie ze w koncu zeszlo ze mnie to napiecie..

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    Stardust87 dlatego najlepiej te wykresy na ovu traktować z przymrużeniem oka ;) ja to bardziej prowadzę dla siebie, własnej obserwacji niż jako pewnik dla poczęcia dziecka :)
    niby tak, ale widzisz, ja długo nie miałam skoku i już się stresowałam, a to nie może być dobre :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    to swietnie ze wszystko w porzadku :) i super ze owulka byla :D

    moja ginka mowila mi ze dobrze ze mierze temperature ;)
    Pewnie, że dobrze, bo to dobrze jest znać siebie. Ona raczej była przeciwko badaniom szyjki. Szczególnie jak się o dziecko starasz.. Mówiła, że to raczej się stosuję gdy się nie chce dziecka - aby wykluczyć dni płodne.

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak się dowiedziałam, że owulacja jednak była, to też jakoś ciśnienie ze mnie zeszło.. Już się nie denerwuję, tak bardzo nie stresuję.. może teraz tak mówię, ale myślę ze przed terminem @ nie będę już schizowała..

    Katha81 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stardust a mówiłam że wszystko bedzie dobrze i super że owulacja była wiec trzymam kciuki za zieloności :)

    Ewelina test powinno wykonywać się chyba z porannego moczu a co do tego że jesteś tyle dni po owulacji nie znaczy że już musi wyjsc nie u każdego wychodza dokładnie 14 dpo u mnie wyszedł pozytywny dopiero około 17 dpo

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Stardust a mówiłam że wszystko bedzie dobrze i super że owulacja była wiec trzymam kciuki za zieloności :)

    Ewelina test powinno wykonywać się chyba z porannego moczu a co do tego że jesteś tyle dni po owulacji nie znaczy że już musi wyjsc nie u każdego wychodza dokładnie 14 dpo u mnie wyszedł pozytywny dopiero około 17 dpo
    A dziękuję, dziękuję :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie do @ zostało 7 dni, to już jest dopiero stres, ciągle myśle zastanawiam się i jednak w tym cyklu nadziei nie mam, nie wiem nawet dlaczego, przecież przez te poprzednie miesiące, wyobrażałam sobie pokoik, nawet kłóciłam się z mężem (oczywiście tak dla żartów) o to jakie będzie imię dla naszego maleństwa, a teraz nic, zero reakcji z mojej strony, mąż nawet się wkurzył że nie daję nadziei na to aby się coś udało, ale co ja mogę? Mam się cieszyć z tego że "oo chyba się udało?" A potem "jednak się pomyliłam?"... Przecież za każdym razem ten ból jest coraz gorszy :( Ale co ten mąż może wiedzieć? On nie rozumie tego jak kobieta cierpi, a takie słowa typu "kochanie napewno się uda" nie dają tego całkowitego pocieszenia :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Stardust a mówiłam że wszystko bedzie dobrze i super że owulacja była wiec trzymam kciuki za zieloności :)

    Ewelina test powinno wykonywać się chyba z porannego moczu a co do tego że jesteś tyle dni po owulacji nie znaczy że już musi wyjsc nie u każdego wychodza dokładnie 14 dpo u mnie wyszedł pozytywny dopiero około 17 dpo
    zobaczymy kochana tempka spada wiec sie nie nastawiam to chyba normalne bedzie co ma byc

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    U mnie do @ zostało 7 dni, to już jest dopiero stres, ciągle myśle zastanawiam się i jednak w tym cyklu nadziei nie mam, nie wiem nawet dlaczego, przecież przez te poprzednie miesiące, wyobrażałam sobie pokoik, nawet kłóciłam się z mężem (oczywiście tak dla żartów) o to jakie będzie imię dla naszego maleństwa, a teraz nic, zero reakcji z mojej strony, mąż nawet się wkurzył że nie daję nadziei na to aby się coś udało, ale co ja mogę? Mam się cieszyć z tego że "oo chyba się udało?" A potem "jednak się pomyliłam?"... Przecież za każdym razem ten ból jest coraz gorszy :( Ale co ten mąż może wiedzieć? On nie rozumie tego jak kobieta cierpi, a takie słowa typu "kochanie napewno się uda" nie dają tego całkowitego pocieszenia :(
    Oj myślę, że nasi panowie też to przeżywają. Ale dobrze, że nie dają po sobie poznać, bo wyobraźcie sobie co to by było jakby w domu dwoje takich wariatów było z obsesją na punkcie ciąży? :P

    vanessa lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    zobaczymy kochana tempka spada wiec sie nie nastawiam to chyba normalne bedzie co ma byc
    Będzie co ma być :) Święta racja. Nie teraz to za miesiąc :) Chyba też takie nastawienie dziś złapałam :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia doskonale Cie rozumiem męzowie niestety nie zrozumieją nas, ale może jesli czujesz taki spokój to akurat coś z tego bedzie i może bedzieś miała niespodziankę. Lepiej zachować spokój chociaż czesto to trudne ale sie miło zaskoczyć niż wmawiac sobie ze moze sie udało i snuc plany a potem by przyszła @ i smutek płacz itp. Także głowa do góry wykres zaczyna sie ładnie i trzymam kciuki :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ