X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    Katha81 musi znaczyć :) ja cały czas czekam na Twoją dzidzi :)

    ale milo z twojej strony :***

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Ja jestem okropnie nie wyspana jest już późno a mam dziś gości, muszę chociaż ciasto upiec i posprzątać. A jak mi się nie chce...

    Kasiu, wierze Ci. Ja jak siedze na OF to czasem tez nic mi sie niechce ;) jak na przyklad teraz :P heheh

    Czarna94 lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    Kasiu, wierze Ci. Ja jak siedze na OF to czasem tez nic mi sie niechce ;) jak na przyklad teraz :P heheh


    i ja:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    ale milo z twojej strony :***

    tez wierze:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra koniec tego dobrego :P Miło się tu z Wami siedzi mogłabym stąd nie wychodzić, ale obowiązki wzywają. Odezwę się później. Miłego dnia dziewczyny, dużo uśmiechu na twarzy dzisiaj :)

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co ten ksiezyc nadal na nas tak dziala ze nic sie nie chce? ;) czy to moze ta okropna pogoda? Ida swieta musimy sie cieszyc. Ja chyba kupie sobie dzis swieczke i postawie na biurku aby mi w biurze rowniez pachnialo swietami :D

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry jak wam mija poranek ?

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Dobra koniec tego dobrego :P Miło się tu z Wami siedzi mogłabym stąd nie wychodzić, ale obowiązki wzywają. Odezwę się później. Miłego dnia dziewczyny, dużo uśmiechu na twarzy dzisiaj :)

    przyjemnego sprzatania :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dzien dobry jak wam mija poranek ?

    witam Ewelinko :)troszke bylo smutkow ale sie rozweselamy :P

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    witam Ewelinko :)troszke bylo smutkow ale sie rozweselamy :P
    no wlasnie ide czytac :)

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ty nie testujesz dzisiaj?

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie pozmywałam naczynia i coś mnie korci umyć lodówkę :)

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    ja właśnie pozmywałam naczynia i coś mnie korci umyć lodówkę :)

    no prosze... :) czyli niewszystkie mamy dzis lenia :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    TO JAK U MNIE. TYLKO JA BYM CHCALA TROSZKE WSPARCIA..
    JA MAM NADZIEJE, A ON MI JA GASI. TWEIRDZI,ZE SOBIE JUZ TE CIAZE UROILAM. ZA KAZDYM RAZEM JAK MOWIE ZE CZUJE ZLE, ZE TO I TO MNIE BOLI TO ZARAZ GLUPI KOMENTARZ. TROSZKE TO MNIE DOBIJA. CHCEMY MIEC DZIECKO. W SUMIE TO ON PIERWSZY PO JAKIMS CZASIE ZACZAL TE ROZMOWE I ZROBIL MI "NIESPODZIANKE" ,WIEM ZE BEDZIE DOBRYM I KOCHAJACYM OJCEM. ALE JA NA TA CHWILE PROCZ WAS NIE MAM NIKOGO KTO WIERZY:)
    Czesc kochana moj Piotrek na poczatku podchdzil do tego tak jak sie uda to sie uda a gdy czulam sie niedobrze mowil mi zebym przstala sobie wkrewcac i myslec to sie uda co prawda rok i nic :/
    Ale my nie mozemy sie podawac . Wiesz co zrobilam
    Powiedzialam mu ze jest mi to obojetne juz bo ja nie mam zamiaru sie denerwowac i klucic walnelam focha i sie nie odzywalam po jakims czasie mnie przepraszal z kwiatami :)
    Pytal mnie czy juz mi nie zalezy ja mu powiedzialam ze jak on tak podchodzi to ja nie chce narazie on co mi powiedzial ze on chce bardzo tylko zebym na niego nie naciskala ze dzis trzeba sie kochac bo wtedy mu sie odechciewa . A teraz sam przychodzi zeby mu pokazac wykres czy pyta co i jak . Pokazalam mu ze mam w dupie starania bo jesli nadal by sie tak zachowywal chyba wym wogole zrezygnowala i by mnie wykonczyl . Jestesmy silne !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    a ty nie testujesz dzisiaj?
    nie kochana bo dzis temka spadla i pewnie jutro przyjdzie . Tak wogole to moim zdaniem powina byc 13dpo @ no ale nic poczekam bo moze sie spoznic sluz mam wodnisty wylatuje ze mnie wiec@ za rogiem co chwila sprawdzam hahah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Czesc kochana moj Piotrek na poczatku podchdzil do tego tak jak sie uda to sie uda a gdy czulam sie niedobrze mowil mi zebym przstala sobie wkrewcac i myslec to sie uda co prawda rok i nic :/
    Ale my nie mozemy sie podawac . Wiesz co zrobilam
    Powiedzialam mu ze jest mi to obojetne juz bo ja nie mam zamiaru sie denerwowac i klucic walnelam focha i sie nie odzywalam po jakims czasie mnie przepraszal z kwiatami :)
    Pytal mnie czy juz mi nie zalezy ja mu powiedzialam ze jak on tak podchodzi to ja nie chce narazie on co mi powiedzial ze on chce bardzo tylko zebym na niego nie naciskala ze dzis trzeba sie kochac bo wtedy mu sie odechciewa . A teraz sam przychodzi zeby mu pokazac wykres czy pyta co i jak . Pokazalam mu ze mam w dupie starania bo jesli nadal by sie tak zachowywal chyba wym wogole zrezygnowala i by mnie wykonczyl . Jestesmy silne !


    Ewelinko,mamy podobną sytuację. Ja ostatnio wykrzyczałam mojemu Tomkowi,że mam to w dupie. Co będzie to będzie. Po prostu on ma dosyć tego, że ja naciskam tylko w dni płodne, że zaczyna to być obowiązkiem a nie przyjemnością..:/ nie wiem jak mu to wytłumaczyć wszystko. Tutaj akurat może i ma prawdę. Ale i też mnie powinien zrozumieć, że tak trzeba. Ostatnio jest brak <3 bo ja nie mam chęci:( jestem przemęczona, nadwrażliwa. Nie tykać najlepiej. MUszę przestawić myślenie, zająć myśli czymś innym i czerpać z <3 więcej przeyjemności dla T

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to leci do lekarza

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    Ewelinko,mamy podobną sytuację. Ja ostatnio wykrzyczałam mojemu Tomkowi,że mam to w dupie. Co będzie to będzie. Po prostu on ma dosyć tego, że ja naciskam tylko w dni płodne, że zaczyna to być obowiązkiem a nie przyjemnością..:/ nie wiem jak mu to wytłumaczyć wszystko. Tutaj akurat może i ma prawdę. Ale i też mnie powinien zrozumieć, że tak trzeba. Ostatnio jest brak <3 bo ja nie mam chęci:( jestem przemęczona, nadwrażliwa. Nie tykać najlepiej. MUszę przestawić myślenie, zająć myśli czymś innym i czerpać z <3 więcej przeyjemności dla T
    Usiadz z nim porozmawiaj ze sa takie dni w cyklu w ktorym plemniki zyja dluzej a tylko w jeden dzien moze sie udac gdzy dochodzi do owulacji to nie mow mu ze to dzis te dni ja tak samo robilam bo jak mu mowilam ze te dni sa to mowil ze nie ma ochoty bo z musu sie kochac nie bedzie . A teraz zachowuje sie calkiem inaczej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i powiedz mu ze w reszte tych dni moze sobie strzelac i tak nic nie bedzie z tego :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    no to leci do lekarza
    Ja ??

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ