Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Będzie co ma być :) Święta racja. Nie teraz to za miesiąc :) Chyba też takie nastawienie dziś złapałam :)
    moim zdaniem @ powinna byc wczoraj

ale mi sie tez wydaje ze owulka byla u mnie w piatek nie w czwartek i @ bedzie jutro wtedy by sie zgadzalo bo jak bylam w sobote gin widzial pecherzyk pekniety
    Dlatego jak jestem w ciazy to ona mi nie ucieknie a jak @ przyjdzie to zaczne nowy cykl lepszy i ze stymulacja . Byly takie dni ze sie nakrecalam ale musze powiedziec stop bo pozniej co @ przychodzi i wielkie zdziwienie

stardust87 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki!!!!
    A wiec tak owulka potwierdzona podwójnie ;) ale tak jak podejzewalam zrobila mi sie trobielka na lewym jajniku:( gin twierdzi ze powinna sie sama wchlonac(ma 20mm), jesli sie by udalo teraz a by sie nie wchlonela to trzeba bedzie obserwowac ja czy nie rosnie wraz z ciaza, a jesli zacznie rosnac to zabieg usuniecia dziadostwa

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej babeczki!!!!
    A wiec tak owulka potwierdzona podwójnie ;) ale tak jak podejzewalam zrobila mi sie trobielka na lewym jajniku:( gin twierdzi ze powinna sie sama wchlonac(ma 20mm), jesli sie by udalo teraz a by sie nie wchlonela to trzeba bedzie obserwowac ja czy nie rosnie wraz z ciaza, a jesli zacznie rosnac to zabieg usuniecia dziadostwa

Cudowne wieści :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej babeczki!!!!

A możesz kochana zobaczyć mój wykres? Bo ja pewności nie mam co do owulki w 18dc

• stardust87 Autorytet

Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej babeczki!!!!
    oby się wchłonęła :) i oby fasolinka sama sobie rosła tam :)

Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet

Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    A możesz kochana zobaczyć mój wykres? Bo ja pewności nie mam co do owulki w 18dc
    Ja się wypowiem, choć się na tym nie znam. Ale dziś mi moja gin powiedziała, że owulka jest wtedy jak jest spadek a następnego dnia wzrost. Więc wg tego co ona mów owulka u Ciebie powinna być 15dc.. Ale powtarzam - ja się nie znam i to mój pierwszy wykres więc mnie nie słuchaj :P

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    kochana odpisałam Ci pod wykresem :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Ja się wypowiem, choć się na tym nie znam. Ale dziś mi moja gin powiedziała, że owulka jest wtedy jak jest spadek a następnego dnia wzrost. Więc wg tego co ona mów owulka u Ciebie powinna być 15dc.. Ale powtarzam - ja się nie znam i to mój pierwszy wykres więc mnie nie słuchaj :P
    hehe kochana a co powiesz na to ze ja miałam w 13dc i wcale nie bylo spadku ani wzrostu, tempka po owulacji moze sie podniesc nawet 4 dni po.

• stardust87 Autorytet

Wysłany: 19 grudnia 2013, 17:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehehe... no właśnie tak mi się coś wydawało, że to zbyt łatwe wytłumaczenie :P ona w ogóle nie jest za tym, żeby wykresy robić więc pewnie nie zna się na tym :P
    Ale i tak ją lubię. Jest mega ciepła i serdeczna :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 17:31

• vanessa Autorytet

Wysłany: 19 grudnia 2013, 17:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hehe kochana a co powiesz na to ze ja miałam w 13dc i wcale nie bylo spadku ani wzrostu, tempka po owulacji moze sie podniesc nawet 4 dni po.

Dokładnie tak jak piszesz tempka może wzrosnąć od 3-4 dni przed owulacją do 4 dni po owulacji to zależy od organizmu jak szybko reaguje. Jeden zareaguje na progesteron bardzo szybko jeszcze przed owulacją kiedy progesteron wzrasta minimalnie a inny dopiero po kilku dniach po owulce. Bardzo ważnym wskaźnikiem jest szczyt objawu śluzy ( ten najlepszy w danym cyklu lub jeżeli przez kilka dni śluz jest taki sam to ostatni dzień tego relatywnie najlepszej jakości) i po tym właśnie śluzie skok jest najważniejszy. Może nastąpić najpierw skok a potem szczyt objawu śluzu i wtedy ten skok przed śluzem należy ignorować. Dopiero pierwsza wyższa temp po szczycie śluzu i kolejne dwie są jeszcze dniami płodnymi z tym że trzecia wyższa temp musi być wyższa od linii podstawowej o 0,2 st. C. Jeżeli jest troszkę niższa to czeka się na czwartą temp. a ta wystarczy że leży nad linią podstawową.
    Dodam że OF nie wyznacza linii podstawowej.

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 19 grudnia 2013, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    ehehe... no właśnie tak mi się coś wydawało, że to zbyt łatwe wytłumaczenie :P ona w ogóle nie jest za tym, żeby wykresy robić więc pewnie nie zna się na tym :P
    Ale i tak ją lubię. Jest mega ciepła i serdeczna :)

Rzeczywiście się nie zna skoro tak twierdzi :)

201701271765.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    melduje sie wieczornie u was dziewczynki.
    U mnie nadal @ brak, bedzie 6 dzien. Ale czuje ze dzis to burza przed cisza bo narazie wyjatkowo mnie az tak nic nie boli jak w dniach poprzednich.
    Jesli i jutro nie pojawi @ do rana to o 7 jjestem juz w gabinecie i robie krew. Dla siebie, dla spokoju..

• vanessa Autorytet

Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    melduje sie wieczornie u was dziewczynki.
    U mnie nadal @ brak, bedzie 6 dzien. Ale czuje ze dzis to burza przed cisza bo narazie wyjatkowo mnie az tak nic nie boli jak w dniach poprzednich.
    Jesli i jutro nie pojawi @ do rana to o 7 jjestem juz w gabinecie i robie krew. Dla siebie, dla spokoju..

Trzymam kciuki aby @ nie przyszła przez najbliższe 9 miesięcy :)

Miska0811 lubi tę wiadomość

201701271765.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mam jakies ciezkie dni boli mnie brzuunio jak na @ cala noc sie krecilam co wiecej wzielam wczoraj ta pieprzona luteine i niech sie dzieje wola nieba. to moj dopiero 17 dc nie wiem co sie ze mna dzieje czy to owu byla czy cos w kazdym badz razie umieram z bolu brzucha jak rowniez brak mi humoru

• Milcia Autorytet

Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszam :)

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    hej mam jakies ciezkie dni boli mnie brzuunio jak na @ cala noc sie krecilam co wiecej wzielam wczoraj ta pieprzona luteine i niech sie dzieje wola nieba. to moj dopiero 17 dc nie wiem co sie ze mna dzieje czy to owu byla czy cos w kazdym badz razie umieram z bolu brzucha jak rowniez brak mi humoru

Może to po luteinie ten ból brzucha.

201701271765.png

• Kasiula09 Autorytet

Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie a czemu to tak może czyms sie zatrułaś. Wspieram i tule <3

3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:

:*

• slodka100 Autorytet

Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę, że dziś cisza na forach ;/

201905074965.png[/urs201704041762.png
    201502281762.png
  • slodka100 Autorytet

Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm to ja chyba też będę uciekać bo już mnie ręka boli od pisania a w nocy potem zasnąć nie mogę bo taki ból promieniuje;/ ehh nie ma to jak mówić do siebie ;P

201905074965.png[/urs201704041762.png
    201502281762.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego