X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak by mi nie daj Boże coś wyszło to juz starania sobie moge odłożyć bo będzie latanie po lekarzach itp .. ze złym poziomem tarczycy ciężko jest zajść w ciąże słyszałam i donosić co mie przeraża...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 09:06

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Landrynka :*

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana główka do góry :*
    Mi wynik wyszedł ponad 3,400 , ale nie wolno się zamartwiać :* Tak jak mi któraś z dziewczyn mówiła z gorszymi problemami kobiety zachodziły w ciążę , a my z tarczycą sobie poradzimy :* Ja muszę iść żeby mi coś dali na zmniejszenie wyniku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    dzięki Landrynka :*
    Nie ma za co Kochana :* Główka do góry będzie dobrze :* <3

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    a jak by mi nie daj Boże coś wyszło to juz starania sobie moge odłożyć bo będzie latanie po lekarzach itp .. ze złym poziomem tarczycy ciężko jest zajść w ciąże słyszałam i donosić co mie przeraża...
    będzie dobrze zobaczysz :)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Kochana główka do góry :*
    Mi wynik wyszedł ponad 3,400 , ale nie wolno się zamartwiać :* Tak jak mi któraś z dziewczyn mówiła z gorszymi problemami kobiety zachodziły w ciążę , a my z tarczycą sobie poradzimy :* Ja muszę iść żeby mi coś dali na zmniejszenie wyniku

    no taaakkk, ale juz tak ciężko jest zajść w ciąże i nie chciałabym żeby mi ją coś jeszcze dodatkowo utrudniało bo dla mnie te 4 m-ce starań to jak 10 lat.. masakra

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem kochanie , my się dłużej staramy i też nam ciężko :* Nie możemy się poddawać :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia moja bliska przyjaciolka miala problemy z tarczyca i ma syna wiec to nie jest przesadzone. Glowa do gory :)

    Wczoraj wieczorem myslalam ze zawalu w wc dostane... patrze a na papierze toaletowych krew i co sie okazalo opatrunek mi przeciekl i papier zakrwawil... Boli jak diabli, nic tym palcem zrobic nie moge. Mam nadzieje ze go dobrze zdezynfekowalam bo to jednak rozcielam o blache.

    Myslalam ze twarda jestem, nastawialam sie caly czas na @
    a tu klops... W poprzednim cyklu tez 10 dpo spadla mi temperatura, ptem sie podniosla w 11 a 12 itd stopniowo minimalnie w dol.
    Nie mam juz nadziei.
    A najgorsze ze teraz bedziemy musieli az do sierpnia uwazac zeby nie wpasc :(
    Ale jem sobie kanapki uwaga - z Polskim salcesonem i musztarda ;) normalnie bym tego palcem nie dotknela a tak mi smakuje ze szok :)

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Monia moja bliska przyjaciolka miala problemy z tarczyca i ma syna wiec to nie jest przesadzone. Glowa do gory :)

    Wczoraj wieczorem myslalam ze zawalu w wc dostane... patrze a na papierze toaletowych krew i co sie okazalo opatrunek mi przeciekl i papier zakrwawil... Boli jak diabli, nic tym palcem zrobic nie moge. Mam nadzieje ze go dobrze zdezynfekowalam bo to jednak rozcielam o blache.

    Myslalam ze twarda jestem, nastawialam sie caly czas na @
    a tu klops... W poprzednim cyklu tez 10 dpo spadla mi temperatura, ptem sie podniosla w 11 a 12 itd stopniowo minimalnie w dol.
    Nie mam juz nadziei.
    A najgorsze ze teraz bedziemy musieli az do sierpnia uwazac zeby nie wpasc :(
    Ale jem sobie kanapki uwaga - z Polskim salcesonem i musztarda ;) normalnie bym tego palcem nie dotknela a tak mi smakuje ze szok :)
    A ja weszłam na tą stronkę i wpisłam początek twojej ost @:)wh tej tabelki to może być właśnie połączenie Ciebie z Fasolką. A jeżeli chodzi o naszą siłę to uważam , że i tak jesteśmy baardzo ale to baardzo silne! a chhyba każda z nas przed wredotą traci grunt pod nogami...

    Cassie lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodzi mi o tą stronkę , którą polecałaś:)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Nataszko bylam na niej z samego rana ;)

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jakiej stronce mówicie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wieczorem mialam silne skurcze w podbrzuszu i strasznie mnie ciagnelo w dol. Wszystko sie wyjasni za kilka dni. Dziekuje za wsparcie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    O jakiej stronce mówicie ?
    http://t-time.pl/dni-plodne?fertilex=true

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Wczoraj wieczorem mialam silne skurcze w podbrzuszu i strasznie mnie ciagnelo w dol. Wszystko sie wyjasni za kilka dni. Dziekuje za wsparcie :)
    widzisz póki co spokój się liczy:)

    Cassie lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie głowa do góry nie możesz się poddawać :* Kochana musisz wierzyć <3

    Cassie lubi tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mam pytanie, jak wyglada śluz wodnisty, bo taka jakoś ciężko mi sobie wyobrazic i stwierdzić czy takowy posiadam?:)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam od tygodnia wodnisty ale w polaczeniu z kremowym. Jest on przejrzysty ale sie nie rozciaga. Jesli wodnisty przed owulacja to nie posiada 'dodatkow' i nie jest kremowy tylko przejrzysty.

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    ja mam od tygodnia wodnisty ale w polaczeniu z kremowym. Jest on przejrzysty ale sie nie rozciaga. Jesli wodnisty przed owulacja to nie posiada 'dodatkow' i nie jest kremowy tylko przejrzysty.
    o to ja taki dzisiaj u siebie zauważyłam :)myślałąm szczerze mówiąc że on musi być taki bardzo płynny:)

    Cassie lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolezanka mi podeslala film na porawe humoru :) lzy mi leca do oczu - zobaczcie prosze, nie pozalujecie od 1-:50 zaczyna sie super

    http://www.youtube.com/watch?v=oCCTAdbPIo8

‹‹ 568 569 570 571 572 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ