X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    ja jestem dzisiaj załamana :( macica nie jest powiększona znacznie od ostatniej wizyty... dała mi skierowanie na badanie krwi... a teraz wyję :(

    kochana bardzo mi przykro ale może to jeszcze nic nie znaczy może zagnieżdzenie nastapiło znacznie później i dlatego tak jest, a widziała na usg pęcherzyk ?

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiula nie ma usg w gabinecie, pewnie po wynikach z krwi da mi skierowanie do szpitala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba glowa do gory Nusie tez nastraszyli ze za mala macia, nie widac zarodka itd i wszystko jest dobrze!!!

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie dziękuję :* troszkę lepiej się poczułam... w sumie mogłam tak jak poprzednio z pierworodnym mieć przesuniętą owulację. Małego też chcieli mi skrobać, a okazało się, że zarodek żywy..

    Cassie, natasza82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie smucic sie, glowa do gory!!!! <przytulam>

    Cassie, natasza82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jednak sie zdrzemnelam:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska spiochu!

    dba zanim kiedykoilwiek zdecydujesz sie zaufac lekarzowi to zasiegnij opini conajmniej 3 niezaleznych bo ja juz takie historie slyszalam ze mozgiem rusza.
    Ja wierze ze wszystko u Ciebie jest dobrze! Kazda ciaza jest inna, kazda kobieta jest inna i kazda dzidzia rozwija sie w innym tempie. Duzy buziak, moc usmiechu i <3 dla Was :) Widze usmiech??? Jesli nie zobacz sobie post fil z dziadkiem ;) mnie wyrwal z dola

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=oCCTAdbPIo8

    Od 1:50 sie zaczyna :) mnie pomoglo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Miska spiochu!

    dba zanim kiedykoilwiek zdecydujesz sie zaufac lekarzowi to zasiegnij opini conajmniej 3 niezaleznych bo ja juz takie historie slyszalam ze mozgiem rusza.
    Ja wierze ze wszystko u Ciebie jest dobrze! Kazda ciaza jest inna, kazda kobieta jest inna i kazda dzidzia rozwija sie w innym tempie. Duzy buziak, moc usmiechu i <3 dla Was :) Widze usmiech??? Jesli nie zobacz sobie post fil z dziadkiem ;) mnie wyrwal z dola

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=oCCTAdbPIo8

    Od 1:50 sie zaczyna :) mnie pomoglo


    zerkne na filmik:)
    Cassie ma racje, główka do góry.
    Popatrzmy z innej strony. Kiedyś kobiety dowiadywały się o ciąży w późnych tygodnich. i co? I było dobrze :) u Ciebie tez bedzie napewno!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie co za smiech:) hehehe, az mi talerz spadl :P
    Te "nioch nioch nioch" gdzies juz slyszalam:)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    Cassie dziękuję :* troszkę lepiej się poczułam... w sumie mogłam tak jak poprzednio z pierworodnym mieć przesuniętą owulację. Małego też chcieli mi skrobać, a okazało się, że zarodek żywy..

    kochana a widzisz nie ma co sie stresować jak już miałas taka sytuację bedzie dobrze głowa do góry :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poprawiłyście mi humor :) zleci, dzisiaj z synem do poradni, jutro oddam krew, potem do pracy i zleci :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znow mam ciezki dzien. Juz się z Piotrkiem przez tel poklucilam :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko przytulam <3

    dba milego dnia :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Znow mam ciezki dzien. Juz się z Piotrkiem przez tel poklucilam :-/


    co sie dzieje Kochana??

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka Kochana co się dzieje ?

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia niewiem od wczoraj nic mi nie pasuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Misia niewiem od wczoraj nic mi nie pasuje.

    :*:*

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko po kazdej burzy wychodzi slonce :)

    Cos fajnego znalazlam, przeczytajcie:

    'Testy ciążowe, na których jest napisane, że wykrywają już 6 dniową ciążę (6 dni od zapłodnienia) są ściśle związane z terminem owulacji a nie samym stosunkiem!!!! Generalnie zasada jest taka: mamy owulację, potem zapłodnienie (do 48h po owulacji), następnie zagnieżdżednie (średnio 6-10 dni po zapłodnieniu, ale bywa też i dłużej) i dopiero, 48h po zagnieżdżeniu zarodek zaczyna wydzielać hormon beta hcg, który może być wykrywalny w testach. Równocześnie testy z moczu wykrywają stężenie bety powyżej 25 jednostek, co oznacza, że zarodek musi być już na dobre zagnieżdżony. Wspomniane testy opierają swoją deklarację "6 dni" na założeniu, że czas od zapłodnienie do zagnieżdżenia wyniósł te minimalne 6 dni. W praktyce natomiast ciąża może być wykrywalna przez test z moczu, w wersji minimalnej, po 6 (przy założeniu zapłodnienia tuż po owulacji i w miarę sprawnej podróży przez jakowód), a w wersji maksymalnej (aczkolwiek w skrajnych przypadkach - jeszcze ten czas się wydłuża) po 13-16 dniach (dzień owulacji + 2 dni na zapłodnienie + 10 dni na zagnieżdżenie + od 1 do 4 dni na wzrost bety do wymaganych 25 jednostek) od owulacji. Sam dzień stosunku nie może stanowić odniesienia, ponieważ plemniki mogą przeżyć w organiźmie kobiety między 2 a 7 dni. Generalnie przyjmuje się, że najbardziej wiarygodne są testy realizowane po dniu spodziewanej miesiączki (w przypadku kobiet, które miały u lekarza dokładnie określony dzień owulacji oraz u tych, które mają dość regularne cykle - 2 dni po terminie spodziewanej miesiączki)'

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypierdziele ten tel tak sie muli ze h.j

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Ewelinko po kazdej burzy wychodzi slonce :)

    Cos fajnego znalazlam, przeczytajcie:

    'Testy ciążowe, na których jest napisane, że wykrywają już 6 dniową ciążę (6 dni od zapłodnienia) są ściśle związane z terminem owulacji a nie samym stosunkiem!!!! Generalnie zasada jest taka: mamy owulację, potem zapłodnienie (do 48h po owulacji), następnie zagnieżdżednie (średnio 6-10 dni po zapłodnieniu, ale bywa też i dłużej) i dopiero, 48h po zagnieżdżeniu zarodek zaczyna wydzielać hormon beta hcg, który może być wykrywalny w testach. Równocześnie testy z moczu wykrywają stężenie bety powyżej 25 jednostek, co oznacza, że zarodek musi być już na dobre zagnieżdżony. Wspomniane testy opierają swoją deklarację "6 dni" na założeniu, że czas od zapłodnienie do zagnieżdżenia wyniósł te minimalne 6 dni. W praktyce natomiast ciąża może być wykrywalna przez test z moczu, w wersji minimalnej, po 6 (przy założeniu zapłodnienia tuż po owulacji i w miarę sprawnej podróży przez jakowód), a w wersji maksymalnej (aczkolwiek w skrajnych przypadkach - jeszcze ten czas się wydłuża) po 13-16 dniach (dzień owulacji + 2 dni na zapłodnienie + 10 dni na zagnieżdżenie + od 1 do 4 dni na wzrost bety do wymaganych 25 jednostek) od owulacji. Sam dzień stosunku nie może stanowić odniesienia, ponieważ plemniki mogą przeżyć w organiźmie kobiety między 2 a 7 dni. Generalnie przyjmuje się, że najbardziej wiarygodne są testy realizowane po dniu spodziewanej miesiączki (w przypadku kobiet, które miały u lekarza dokładnie określony dzień owulacji oraz u tych, które mają dość regularne cykle - 2 dni po terminie spodziewanej miesiączki)'


    chyba tez kiedys cos takiego czytałam.
    Dlatego nie powinnysmy robic wczesniej niz w dniu spodziewanej @. Czytalam na forach,ze nawet 2 dni po spodziewanym okresie ten nie wyszedl, a 3 dnia dopiero kreski i to cien cienia. Niektore kobitki pisaly,ze dopiero nawet po tygodniu.

‹‹ 570 571 572 573 574 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ