X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki zaistaniała dzis u mnie taka sytuacja i prosze o pomoc w interpretacji. Dzis rano o 9.00 obudził mnie dosc mocny ból podbrzusza ( jajników, czy czegokolwiek tam sie znajdujacego, bo nie potrafilam zlokalizowac bolu) Czułam jakby złapał mnie tepy skurcz jak przy miesiaczce i trzymał. A ze byłam u narzeczonego i nie miał on no-spy to chciałam szybko zmierzyc temperature przed wstaniem i zmykac do domu. Temp o 9.00 była 36.5. Po napiciu sie wody, ból odpuscił i zasnełam ponownie, tym razem budzac sie o 10.00 i zmierzylam temp ponownie. ( BO TO JEST MOJA STALA GODZINA MIERZENIA) i miałam 36.8. NO i teraz nie wiem co to było - ten ból ( owulacja w tamtym momencie? ) i stad niska temp? a potem, że bylo po owulacji to zrobiła sie wysoka? Nie rozumiem tego...

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce tez Wam pisac ciagle jak to ja sie czuje itd. Ale od 2-3dni nie czuje sie fajnie. Glowa boli prawie jak na migrene stad uczucie mdlosci, mam ochote wlozyc dwa paluchy i oddac do wc co mi tam lezy na zoladku. Przez to nawet nie mam ochoty zbytnio jesc, Sniadanie zjadlam z przymusem, wczoraj nie kupilam dla siebie wedliny(zawsze kupuje z drobiu ,albo indyka) bo mnie na sama mysl odrzucalo. Tomek powiedzial,ze dziwna jestem (:)) tak wczoraj na mnie spojrzał dziwnie. W kuchni teraz ledwo co ustalam bo chcialam powoli przygotowac obiad dla nas, odrzu musialam polozyc ,dokoncze pozniej piers smazyc. Dziwnie sie czuje jakby mnie nie tyle co grypa lapala ale jakbym byla 2 dzien na mega kacu. Nie wiem tez co mnie skusilo wczoraj na te wino i te chipsy. Myslalam ze rano zbeltAM sie przy Tomku. Wstalal rano do pracy. Mam suche usta,caly czas mi sie pic chce i mam spiechrzniete usta, czerwone. Nie czuje grypy,ale moze. Przepraszam ze wam to pisze. By cmoze to juz moje urojenie i na finale @ przyjdzie,nie chce zebyscie myslaly ze jakas wariatka bo po 9dc sobie stwarza akcje:) JUz nie bede..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    Dziewczynki zaistaniała dzis u mnie taka sytuacja i prosze o pomoc w interpretacji. Dzis rano o 9.00 obudził mnie dosc mocny ból podbrzusza ( jajników, czy czegokolwiek tam sie znajdujacego, bo nie potrafilam zlokalizowac bolu) Czułam jakby złapał mnie tepy skurcz jak przy miesiaczce i trzymał. A ze byłam u narzeczonego i nie miał on no-spy to chciałam szybko zmierzyc temperature przed wstaniem i zmykac do domu. Temp o 9.00 była 36.5. Po napiciu sie wody, ból odpuscił i zasnełam ponownie, tym razem budzac sie o 10.00 i zmierzylam temp ponownie. ( BO TO JEST MOJA STALA GODZINA MIERZENIA) i miałam 36.8. NO i teraz nie wiem co to było - ten ból ( owulacja w tamtym momencie? ) i stad niska temp? a potem, że bylo po owulacji to zrobiła sie wysoka? Nie rozumiem tego...


    ciezko mi powiedzieć? Moze te bol to owulacja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia ja tu mam pozytywne mysli. I nic sobie nie wkrecas. Nie przepraszaj bo nie masz za co!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Jestem ale tylko na chwile.
    Po owulacji mam tak rno nizsza i rosnie tak do 14, wieczorem jest o 2 kreski nizsza niz w poludnie. Jesli wieczorem jest wysoka (u mnie) rano tez (ale nizsza niz wieczorem).
    3 dni przed @ spada stopniowo tak o 0,2* dziennie rano. W dniu @ spada jeszcze nie do podstawowej ale juz okolo lini czerwonej i mierzac co godzine od 4 rano widze ze nie rosnie a spada. Do poludnia zawsze mnie zalewa.

    Kochane uciekam, dzieci sa juz w domu.

    Nie bede pisala poraz setny ze wszystko mnie boli ale serio mam ochote nalykac sie lekow przeciwbolowych... piersi, pobrzusze... oszaleje...


    widze, ze duzo osob narzeka we wczesnej ciazy jak i na nadchodzaca @ na bole piersi i sutkow. Powiem Wam,ze ja chyba raczej nie mam tego objawu. No moze przed @ czy w trakcie(nigdy nie zwracalam szczegolnej uwagi) piersi sa troszke ciezsze,takie uczucie ciezkosci,ale nic poza rtym..zadne szczypanie sutkow, rwania. Jedyne co to od paru dni mam ciagniecie i klucie w pachwinach. Pare razy dziennie daje znac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia na moje oko bol owulacyjny.

    Miska to pewnie grypa fasolkowa ;) nie pij lepiej winka az do testowania ;)

    Ewelina23, Miska0811 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Misia ja tu mam pozytywne mysli. I nic sobie nie wkrecas. Nie przepraszaj bo nie masz za co!!!!
    Kochana a ja CI szczerze powiem ze mimo tych objawow(mozliwe,ze urojonych) nie jestem pewna. Czuje w glebi serca ze nie uda sie, glupie mam mysli ze cos sie dzieje. I pisze to nie dlatego zebyscie myslaly sobie,ze oczekuje od Was slow " Misia, napewno ciaza, Misia uda sie, Misia, itd To mile z Waszej strony,ze wierzycie. Ja w Was tez!!! Ale mimo wwszystko im blizej do @ to nadzieja gasnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Ezia na moje oko bol owulacyjny.

    Miska to pewnie grypa fasolkowa ;) nie pij lepiej winka az do testowania ;)

    to za wiele za wczesnie na takie objawy. Dlatego chyba juz przesadzam. Przepraszam Was Kochane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ubieglym mies tez bylam pewna,ze @ bo zajadalam sie ryba po grecku ktorej wczesniej nie lubilam. Psychika czlowieka potrafi umeczyc..

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wiec jaka temperature mam wpisac? Chyba ta druga co zmierzylam o 10.00 prawda? czyli ta wyzsza, bo co jesli bym nie mierzyla o 9.00- to bym ani nie wiedziala jaka mam wtedy

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha! i dodam ze zdziwił mnie ten bol w podbrzuszu bo nigdy wczesniej az tak nie mialam. Moze po tym wiesiolku... Moze to on wywołał skurcze macicy czy coś. ( wczoraj skonczyłam go brac )

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Ezia na moje oko bol owulacyjny.

    Miska to pewnie grypa fasolkowa ;) nie pij lepiej winka az do testowania ;)


    ja juz nie tkne wina!!!! Ani nic z tych rzeczy! Jak ja mam po 1,5 lapki meczyc jak na wiekim kacu to ja dziekuje. Nie nadaje sie juz do picia, jak kiedys.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 13:27

    Cassie lubi tę wiadomość

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    to za wiele za wczesnie na takie objawy. Dlatego chyba juz przesadzam. Przepraszam Was Kochane

    A skad wiesz? moze jestes w ciąży:) Mialas normalne krwawienie poprzednim razem?

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    A skad wiesz? moze jestes w ciąży:) Mialas normalne krwawienie poprzednim razem?


    tak,chyba normalne. Napewno normalne wiec tutaj nie mam watpliwosci. Zadne plamienia ,nic. Czysta krew..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mj kochana wcale nie mam takich mysli. Po prostu to sa dobre obiawy. Wczesniej pilas winko i tak nie bylo prawda. Ja mialam raz tak ze bylo mi niedobrze ale to po tym smutli . A pozniej tylko brzuch mnie bolal. I piersi troszke ale to dwa dni i cisza . Suty bola bo ja tak juz mam po owulce. Wiec juz sie nienastawiam bo wiem ze do mnie malpa przyjdzie napewno. Tez mam takie przeczucie . No ale trzeba czekac

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki to jak z ta moja temp? ktora mam wpisac? Sory ze sie tak dopytuje ale potrzebuje waszej opinii:)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia jesli podczas tego czasu spalas to ta druga.
    Ja zawsze wpisuje nizsza do wykresu. Mierze ok 4.30 i kazad kolejna jest juz wyzsza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EzIa ja siedze w tel nie mam jak zerknac na twoj wykres bo tak mi tel muli :-/ przepraszam kochana

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Ezia jesli podczas tego czasu spalas to ta druga.
    Ja zawsze wpisuje nizsza do wykresu. Mierze ok 4.30 i kazad kolejna jest juz wyzsza.

    No o 9.00 zmierzylam bo miałam juz wstawac, ale jednak zasnelam i zmierzylam o stałej godzinie- o 10.00

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To godzina snu, za malo. Wpisz z 9.00

‹‹ 572 573 574 575 576 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ