X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    rece mi opadaja na to co sie dzieje..to takie niesprawiedliwe.
    Moim zdaniem powinnas sproobowac wykonac jeszcze probe zeby poszukac innego gin. Poczytac na forum, kogos doradzic. Nie wierze,ze nie ma jakiegos rozwiazania. Im sie chyba pracowac nie chce a tylko kase brac-to bardzo chetnie! Wielcy mi lekarze z powołania.... Wr. Wiem,ze latwo mowic,ale uda sie i musisz w to wierzyc! Cholera wiem,ze to trudne i do dupy moje gadanie

    no 7 miesiecy to juz dla mnie dlugo a nie wyobrazam sobie co czuja osoby ktore juz ponad rok czy dwa lata sie staraja .
    mialam taka nadzieje ze moze zelik moze to lub tamto ide do gin w piatek innej bardzo mila kobietka chodzilam do niej kilka razy ale jak ona mi nie pomoze to juz nie wiem , ile kasy na to idzie wszystko moglabym juz tyle rzeczy dziecku kupic przeciez:(
    tyle musze na nie czekac ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 14:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    no 7 miesiecy to juz dla mnie dlugo a nie wyobrazam sobie co czuja osoby ktore juz ponad rok czy dwa lata sie staraja .
    mialam taka nadzieje ze moze zelik moze to lub tamto ide do gin w piatek innej bardzo mila kobietka chodzilam do niej ilka razy ale ja ona mi nie pomoze to juz nie wiem , ile kasy na to idzie wszystko moglabym juz tyle rzeczy dziecku kupic przeciez:(
    tyle musze na nie czekac ...


    ale Kochana przeciez nie jest stwierdzone,ze @ przyjdzie.
    Mimo wszystko walcz. I chyba naprawde najlepszym rozwiazaniem to jest wyluzowac i miec wszystko w dupie.... Ten Walentynkoy wyjazd dobrze Ci zrobi!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    ale Kochana przeciez nie jest stwierdzone,ze @ przyjdzie.
    Mimo wszystko walcz. I chyba naprawde najlepszym rozwiazaniem to jest wyluzowac i miec wszystko w dupie.... Ten Walentynkoy wyjazd dobrze Ci zrobi!

    ten cykl wyjatowo byl wyluzowany az za bardzo zaczynam zalowac ze nie mierzylam temp bo bym cos widziala czy cos spada czy nie ...
    mam nadzieje ze szybko zleci do wyjazdu.
    od dzisiaj znow zaczne mierzyc tempki tylko to bez sensu bo luteine biore ale coz moze sie uda moze nie.
    a Co Miska u Ciebie?

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    ten cykl wyjatowo byl wyluzowany az za bardzo zaczynam zalowac ze nie mierzylam temp bo bym cos widziala czy cos spada czy nie ...
    mam nadzieje ze szybko zleci do wyjazdu.
    od dzisiaj znow zaczne mierzyc tempki tylko to bez sensu bo luteine biore ale coz moze sie uda moze nie.
    a Co Miska u Ciebie?


    nie zaszkodzi,zebys mierzyla tempke.
    Bedzie dobrze, zobaczysz...:) Kiedy wyjezdzacie i na ile?:)
    U mnie ogolnie ok, troche juz schizuje przed @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    nie zaszkodzi,zebys mierzyla tempke.
    Bedzie dobrze, zobaczysz...:) Kiedy wyjezdzacie i na ile?:)
    U mnie ogolnie ok, troche juz schizuje przed @

    na 9 dni i 12 lutego ;DD
    mam zamiar lezec dniami na plazy i szalec wieczorami z mezem ;D

    Miska0811, Cassie, Ewelina23, natasza82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    na 9 dni i 12 lutego ;DD
    mam zamiar lezec dniami na plazy i szalec wieczorami z mezem ;D


    pięknie:) i tak trzymać! :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    Landrynka nadal boli brzuch?
    Kochana dziś to ściska mnie bardzo w żołądku , mam mdłości odruchy wymiotne , już próbowałam na siłę zwymiotować bo nie mam siły się męczyć . głowa i brzuch też czasami pobolewa :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    pięknie:) i tak trzymać! :)

    jest mi tak jakos smutno dzisiaj przez ta wizyte chyba :(
    moj maz ciagle mowi ze musimy poczekac ale wiesz jak to my kobiety chcemy wszystko na juz tym bardziej ze ja jestem niecierpliwa nienawidze czekac ani w kolejkach ani nigdzie :(
    widzialam Twoj wykres wydaje mi sie ze @ nie przyjdzie ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Kochana dziś to ściska mnie bardzo w żołądku , mam mdłości odruchy wymiotne , już próbowałam na siłę zwymiotować bo nie mam siły się męczyć . głowa i brzuch też czasami pobolewa :(

    moze masz ovulke <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie główka do góry a będzie dobrze ;)
    Możliwe że mam . Dziś mi skoczyła temp do 36,4

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    jest mi tak jakos smutno dzisiaj przez ta wizyte chyba :(
    moj maz ciagle mowi ze musimy poczekac ale wiesz jak to my kobiety chcemy wszystko na juz tym bardziej ze ja jestem niecierpliwa nienawidze czekac ani w kolejkach ani nigdzie :(
    widzialam Twoj wykres wydaje mi sie ze @ nie przyjdzie ...


    wiem. Moj tez mi ciagle powtarza ze samo przyjdzie. SAMO no nie wiem czy samo:/ jemu czekanie jak i wiekszosci facetom nie przeszkadza. Ja tez jestemniecierpliwa osoba. Jesli cos chce to musze miec najlepiej odrazu. U nas dopiero 3cs, a mam wrazenie jakby to sie ciagnelo w neiskonczonosc. W najgorszym wypadku bede musiala zbierac sily na nowy miesiac/miesiace. Czy sie nam udalo w tym cylu? Nie wiem, temperatura to nie wszystko. Bo moze sie zmienic z dnia na dzien:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie znam pare ktora bardzo dlugo starala sie o dziecko i im nie wychodzilo. Lekarz zalecil zmiane klimatu i tam poprobowac. Polecieli do Tunezji na dwa tygodnie i tam jego zona zaszla ;) po porodzie wpadli z druga mimo ze jej nie planowali. Glowa do gory, Tobie tez sie uda!

    Jackie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Kochana dziś to ściska mnie bardzo w żołądku , mam mdłości odruchy wymiotne , już próbowałam na siłę zwymiotować bo nie mam siły się męczyć . głowa i brzuch też czasami pobolewa :(


    to moze cos w powietrzu jest bo oszalec idzie ztymimdlosciami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie ale jakie Wy macie piekne wykresy mi tak ciezko mierzyc ta tempke bo luteina podnosi temp ciala mi wystarczy do szczescia by ktos mi powiedzial ze mam owulacje ja nic nie odczuwam :(
    to smutne dzisiaj mam gorszy dzien juz czuje ze zaczynaja mi sie jazdy z humorem....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    wiem. Moj tez mi ciagle powtarza ze samo przyjdzie. SAMO no nie wiem czy samo:/ jemu czekanie jak i wiekszosci facetom nie przeszkadza. Ja tez jestemniecierpliwa osoba. Jesli cos chce to musze miec najlepiej odrazu. U nas dopiero 3cs, a mam wrazenie jakby to sie ciagnelo w neiskonczonosc. W najgorszym wypadku bede musiala zbierac sily na nowy miesiac/miesiace. Czy sie nam udalo w tym cylu? Nie wiem, temperatura to nie wszystko. Bo moze sie zmienic z dnia na dzien:(

    ja w dniu @ mam wysoka jak na moja osobe tyle ze jak wspominalam ja mam lutke Wam latwiej jesli nie bierzecie :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Jackie znam pare ktora bardzo dlugo starala sie o dziecko i im nie wychodzilo. Lekarz zalecil zmiane klimatu i tam poprobowac. Polecieli do Tunezji na dwa tygodnie i tam jego zona zaszla ;) po porodzie wpadli z druga mimo ze jej nie planowali. Glowa do gory, Tobie tez sie uda!


    tez slyszalam o takich przypadkach:) nawet mojej znajomej lekarz kazal wyjechac gdzies z mezem, odpcozac, zrelaskowac sie.... po powrocie okazalo sie ze jest w ciazy:) co prawda to nie jest recepta na zajscie w ciaze,ale jednak cows w tym jest:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poradzcie mi co do monitoringu czy mam po prostu zadzwonic do rejestracji i powiedziec ze chcialabym sie zapisac czy musze po prostu od lekarza dostac takie skierowanie czy cos bo oszalec mozna ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    tez slyszalam o takich przypadkach:) nawet mojej znajomej lekarz kazal wyjechac gdzies z mezem, odpcozac, zrelaskowac sie.... po powrocie okazalo sie ze jest w ciazy:) co prawda to nie jest recepta na zajscie w ciaze,ale jednak cows w tym jest:)

    mi i to chyba nie pomoze bo mysle dla mnie to dziwne nie myslec o tym czego pragne jeszcze sesja bylam zajeta to tak nie ale teraz mam wolny czas i juz mam mysli...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    mi i to chyba nie pomoze bo mysle dla mnie to dziwne nie myslec o tym czego pragne jeszcze sesja bylam zajeta to tak nie ale teraz mam wolny czas i juz mam mysli...


    ehhh no wiem ze ciezko....Ale moze sporbuj wylaczyc mysli.
    Co do monitoringu to ja Ci kochana nie pomoge. Hmmm...ale chyba w tej sprawie najpierw spytalabym gin (normalnego gin:/) najlepiej zeby pokierował

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie jesli masz mozliwosc zmien lekarza.
    Odnosnie monitoringu, luteiny nie pomoge... nie mam w temacie zielonego pojecia...
    Ja Cie mocno tule bo czuje ze jestes potwornie smutna!
    <3

‹‹ 574 575 576 577 578 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ