X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też wpisałabym z 9:00

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia według mnie wpisz tą pierwsza tempke.
    Miska nie przepraszaj w końcu po to tu jestesmy zeby sie wspierac i pomagać :) jak na 9 dpo to jest mało ale jesli masz ciągniecie w podbrzuszu to ja mysle ze cos tam u Ciebie sie faktycznie dzieje może jak nic fasolka sie zagnieżdza :)

    Ewelina23, Cassie lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzo z Nas jest na identycznym etapie, poczekamy kilka dni i pewnie kropki sie posypia ;)

    Ania co z Toba?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Duzo z Nas jest na identycznym etapie, poczekamy kilka dni i pewnie kropki sie posypia ;)

    Ania co z Toba?


    tak ostatnio myslalam,ze ten caly etap czekania na ciaze to nie potrzebnie taki dlugi:) bo przez to czekanie człowiek naprawdę schizuje

    Cassie lubi tę wiadomość

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale dlaczego pierwsza wpisac? Kochane myszki ja tego nie rozumiem... Spałam nieprzerwanym snem 8 godz i potem na chwile sie przebudzilam i dospałam godzinke. Co w tym czasie sie zmieniło?

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    No ale dlaczego pierwsza wpisac? Kochane myszki ja tego nie rozumiem... Spałam nieprzerwanym snem 8 godz i potem na chwile sie przebudzilam i dospałam godzinke. Co w tym czasie sie zmieniło?


    wspomnialas,ze pilas wode.
    A temeprature powinno mierzyc sie odrazu po wstaniu, wiec ta chwilka przebudzenia i pozniej snu moze sfalszowac temperature

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dokladnie.

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    wspomnialas,ze pilas wode.
    A temeprature powinno mierzyc sie odrazu po wstaniu, wiec ta chwilka przebudzenia i pozniej snu moze sfalszowac temperature

    dokładnie tempke trzeba mierzyć od razu po przebudzeniu i przed napiciem sie czegokolwiek bo to wtedy wpływa na wynik

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a co jesli bym nie zmierzyła o 9.00 to bym ani nie wiedziała ile mam. przepraszam ze tak dociekam ale tego nie rozumiem! :P:( Co innego jakbym gdzies wstała, poruszała sie itd ale lezalam obudzona te kilka minut. Strasznie to skomplikowane.
    Czyli co, nie mamy prawa sie przebudzac w nocy? Bo to oznacza przerwanie snu? w takim razie kazda z nas mialaby szalony wykres bo nie wierze ze zadna sie nie przebudza w nocy.

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    dokładnie tempke trzeba mierzyć od razu po przebudzeniu i przed napiciem sie czegokolwiek bo to wtedy wpływa na wynik

    Aha rozumiem... Ale to były dwa łyki wody doslownie i to chlopak mi podał prosto do ust wiec ani sie nie ruszałam ;D to tez nie ma znaczenia? :D

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    Aha rozumiem... Ale to były dwa łyki wody doslownie i to chlopak mi podał prosto do ust wiec ani sie nie ruszałam ;D to tez nie ma znaczenia? :D


    to wpisz jaką Ty uważasz:) ja wyraziłam swoją opinie:)

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja wpisze ta pierwsza w takim razie skoro tak mowicie. Ale tez trzeba dac "ignoruj te temperature" prawda?

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny umieram :( już nie wiem co mam ze sobą zrobić .
    Ezia ja bym zaznaczyła ignoruj ale zrób jak uważasz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Witam Was, bylam dzisiaj odebrac wyniki gin powiedział , że dobre pokaże Wam to wyniki w 6 dc .
    Estradiol 21.92 pg / ml

    Progesteron 0,81 ng/ml

    Prolaktyna 146,5 mIU/l

    zaczynam miec wszystko w dupie myslalam ze sie uda dzisiaj zmierzylam temp to o dupe potluc tylko 36,3 mam taka niska jak w pierwszych dniach cyklu wiec nici z tego dodadam , ze pytalam gina o monitoring olal mnie wiec spoko dziwny typ z niego nie jest wcale konkretny jestem pewna niemalze ze mam cykle bezovu. juz nie mam sily do tego wszystkiego , moja przyjaciolka mnie pocieszala ale wiecie wolalabym znac przyczyne i z tym walczyc niz czekac na cud .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Jackie dobrze że wszystko w porządku . Poczekaj kochana do @ może nic straconego .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Hej Jackie dobrze że wszystko w porządku . Poczekaj kochana do @ może nic straconego .

    mysle ze nie mam na co czekac tylko raczej odliczac dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Hej Witam Was, bylam dzisiaj odebrac wyniki gin powiedział , że dobre pokaże Wam to wyniki w 6 dc .
    Estradiol 21.92 pg / ml

    Progesteron 0,81 ng/ml

    Prolaktyna 146,5 mIU/l

    zaczynam miec wszystko w dupie myslalam ze sie uda dzisiaj zmierzylam temp to o dupe potluc tylko 36,3 mam taka niska jak w pierwszych dniach cyklu wiec nici z tego dodadam , ze pytalam gina o monitoring olal mnie wiec spoko dziwny typ z niego nie jest wcale konkretny jestem pewna niemalze ze mam cykle bezovu. juz nie mam sily do tego wszystkiego , moja przyjaciolka mnie pocieszala ale wiecie wolalabym znac przyczyne i z tym walczyc niz czekac na cud .


    Jackie zobaczysz,ze sie uda..predzej czy pozniej.

    A co do gina. To nie lepiej zmienic,ujesli ma takie olewcze podejscie do pacjentki? Przeciez to sie w glowie nie miesci,ze tak mozna traktowac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Dziewczyny umieram :( już nie wiem co mam ze sobą zrobić .
    Ezia ja bym zaznaczyła ignoruj ale zrób jak uważasz

    Landrynka nadal boli brzuch?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska ja juz na kretynke wychodze co i raz zmieniam juz mi brakuje sil co mi sie jeden okaze git wychodzi na to ze jest olewczym kutasem nic poza tym.
    kazdemu nowemu to samo od poczatku to juz troche wkurwiajace sie robi .
    nie wiem juz sama , czasem mam ochote wyjsc pieprznac to wszystko i nara.
    to juz 7 cykl nie wiem ile jeszcze przyjdzie mi czekac :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Miska ja juz na kretynke wychodze co i raz zmieniam juz mi brakuje sil co mi sie jeden okaze git wychodzi na to ze jest olewczym kutasem nic poza tym.
    kazdemu nowemu to samo od poczatku to juz troche wkurwiajace sie robi .
    nie wiem juz sama , czasem mam ochote wyjsc pieprznac to wszystko i nara.
    to juz 7 cykl nie wiem ile jeszcze przyjdzie mi czekac :(


    rece mi opadaja na to co sie dzieje..to takie niesprawiedliwe.
    Moim zdaniem powinnas sproobowac wykonac jeszcze probe zeby poszukac innego gin. Poczytac na forum, kogos doradzic. Nie wierze,ze nie ma jakiegos rozwiazania. Im sie chyba pracowac nie chce a tylko kase brac-to bardzo chetnie! Wielcy mi lekarze z powołania.... Wr. Wiem,ze latwo mowic,ale uda sie i musisz w to wierzyc! Cholera wiem,ze to trudne i do dupy moje gadanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 14:23

    Jackie lubi tę wiadomość

‹‹ 573 574 575 576 577 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ