X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny z samego rana :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Witam Was dziewczyny z samego rana :)
    hejka, jak samopoczucie?:)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:) a moze ktos tutaj odpowie, jakie testy z czuloscia 10?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    hej:) a moze ktos tutaj odpowie, jakie testy z czuloscia 10?
    w TESCO są dostepne testy PEPINO i mają czułość 10. a cena to chyba 5,49zł :)

    Jackie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamicia wrote:
    w TESCO są dostepne testy PEPINO i mają czułość 10. a cena to chyba 5,49zł :)


    dzięki:) dziś będę może to kupię:) tylko powiedz w jakim asortymencie te testy?GDzie je moge znaleźć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w ŻARACH w TESCO są przy kasach samoobsługowych na stoisku z lekami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamicia wrote:
    u mnie w ŻARACH w TESCO są przy kasach samoobsługowych na stoisku z lekami.


    zerkne dzisiaj:) dzięki Kamicia!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc niunie:* Nie wiecie dlaczego termometr elektryczny pokazuje wiecej niz rteciowy? rteciowym miałam 36.8 a elektrycznym 37.0

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane :)
    Miska termometr w Tesco moze byc albo przy kasach albo tam, gdzie są leki:)
    Ezia ja nie pomoge bo mierze tylko elektrycznym

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    hej:) a moze ktos tutaj odpowie, jakie testy z czuloscia 10?
    ja na innym forum czytałam ze dziewczyny były w ciązy a ten test nie pokazał im ciązy a ten z czułościa 20 tak... a powinno być na odwrót przeciez

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2014, 12:10

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • marinareczka Przyjaciółka
    Postów: 73 24

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alez ten watek popularny :)
    Czlowiek sie cieszy, ze trafia do grupy osob z podobnymi odczuciami, problemami, oferujacymi wzajemne wsparcie, a zostaje .... olany!
    Dolacze sie do Was :)

    Przede wszystkim witam! :)

    Miska0811 co do testow o czulosci 10 to sa rozne opinie. Ja kupilam na ebay i niestety byly jakies felerne. Kreski wychodzily jak chcialy, czasami zadnanie wyszla. Wydaje mi sie, ze to w duzej mierze zalezy od producenta. Niestety nie pamietam nazwy tych moich.

    Ezia, ja tez od poczatku mierzylam tylko jednym termometrem (rteciowym).
    Moze ta roznica u Ciebie wynika z uplywu czasu? Moze temp. zdazyla sie podniesc /obnizyc? A moze termometr elektroniczny jest niedokladny? Ja jeden elektroniczny wywalilam, bo mimo, ze syn mial goraczke, to on zawsze pokazywal max. okolo 37*C 8 (a rteciowy 38,8) . Elektronicznym za bardzo nie ufam, chyba, ze sa naprawde sprawdzone.

    @Ewelina23, Landrynka, Miska0811, XxMoniaxX, natasza82, Kasiula09, kamicia, Ezia90 milego dnia dla Was!! :)

    Ezia90, Kasiula09, Jackie lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    hejka, jak samopoczucie?:)
    samopoczucie... niby juz mi to lotto czy zajde czy nie.. a z drugiej zaś mnie ogarnia ten niepokój żeby sie udało bo mam czasem takie wrażeie ze już dłużej sie starać nie dam rady :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marinareczka wrote:
    Alez ten watek popularny :)
    Czlowiek sie cieszy, ze trafia do grupy osob z podobnymi odczuciami, problemami, oferujacymi wzajemne wsparcie, a zostaje .... olany!
    Dolacze sie do Was :)

    Przede wszystkim witam! :)

    Miska0811 co do testow o czulosci 10 to sa rozne opinie. Ja kupilam na ebay i niestety byly jakies felerne. Kreski wychodzily jak chcialy, czasami zadnanie wyszla. Wydaje mi sie, ze to w duzej mierze zalezy od producenta. Niestety nie pamietam nazwy tych moich.

    Ezia, ja tez od poczatku mierzylam tylko jednym termometrem (rteciowym).
    Moze ta roznica u Ciebie wynika z uplywu czasu? Moze temp. zdazyla sie podniesc /obnizyc? A moze termometr elektroniczny jest niedokladny? Ja jeden elektroniczny wywalilam, bo mimo, ze syn mial goraczke, to on zawsze pokazywal max. okolo 37*C 8 (a rteciowy 38,8) . Elektronicznym za bardzo nie ufam, chyba, ze sa naprawde sprawdzone.

    @Ewelina23, Landrynka, Miska0811, XxMoniaxX, natasza82, Kasiula09, kamicia, Ezia90 milego dnia dla Was!! :)

    Witaj wsród olanych :) fajnie że doszła do nas nowa osóbka :) zapraszamy :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje i witam:)to zostane przy testach jakie sa, bo wiekszosci to 25 czulsoc

  • marinareczka Przyjaciółka
    Postów: 73 24

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 , jak ma wyjsc pozytyw to i tak wyjdzie :) Czasami tylko test trzeba zrobic 2 dni pozniej:) Najczesciej w dniu spodziewanej miesiaczki wystarczy.
    Ja juz wykorzystalam wszystkie jakie mialam i teraz tylko wierze w brak okresu. Chyba, ze wczesniej bede miala badanie krwi, tak jak np. teraz, w cyklu stymulowanym. Od dzis biore progesteron, wiec raczej zadnych obajawow u siebie az do dnia badania nie zaobserwuje. Pozostaje mi czekac do 30 stycznia. Zapewne bedzie to nerwowe czekanie... choc szanse niewielkie, bo lewy jajowod musialby przechwycic jajeczko z prawego jajnika.

    :)

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marinareczka ja wlasnie tez nie ufam elektronicznym, ale z ciekawosci sprawdzilam temperature, ale zaraz po tym jak zmierzyłam rteciowym, wiec to kwestia kilku sekund wiec nie moglo sie nic w tym czasie podniesc. Widocznie wina elektrycznego, ze cos nawala

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a mozecie luknąc na moj wykres? Chcialam sie zapytac czy zgadzacie sie z OF ze wyznaczyło dzien owulacji na 17dc

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg mnie.. jak temp pójdzie w góre to może ci przesunąc na 18 dc albo całkiem zmiei termin jak np teraz pójdzie w dól a potem agresywniej w góre będzie miał więcej objawów wskazujacych na owulke to zmieni ci termin

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2014, 13:16

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 642 643 644 645 646 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ