X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    hej Jackie:) co słychac? Jak w Zakopanem?

    hej Misia:*
    stanowczo za krotko maz mial cos do zalatwienia nie daleko wiec przy okazji skorzystalismy na narty wypad krotko jak dla mnie ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo ze widze ze sa inne dziewczyny tylko Ty misia sie przywitalas no coz ;D

    jak testowanko Cassie i Olki ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Mimo ze widze ze sa inne dziewczyny tylko Ty misia sie przywitalas no coz ;D

    jak testowanko Cassie i Olki ?

    Kochana my jestesmy tez na fb,mialas do nas dolaczyc? A ja tutaj tez zerkam od czasu do czasu:) Ola dostala @, Cassie testuje chyba niedługo:)

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    hej Misia:*
    stanowczo za krotko maz mial cos do zalatwienia nie daleko wiec przy okazji skorzystalismy na narty wypad krotko jak dla mnie ....

    myslalam,ze na dluzej:) my jedziemy jutro o 3 w nocy. Tylko,ze dluzszy wyjazd bo urlopowy na 7 dni:)

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Jackie :) ale Ci fajnie pojeździłaś trochę? Ja chętnie też bym poszusowała

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    hej Jackie :) ale Ci fajnie pojeździłaś trochę? Ja chętnie też bym poszusowała

    hej Chanela:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    hej Jackie :) ale Ci fajnie pojeździłaś trochę? Ja chętnie też bym poszusowała

    hej Chanelka :**
    no troche ale to zdecydowanie za krotko bo tylko kilka godzin bylismy w samym zakopcu i dzisiaj byl powrot bo do gina ;D
    fajnie tak przy okazji meza interesow wpasc do Zakopca ;D

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka a wy też narciarze?

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    Miśka a wy też narciarze?

    Chanela moj T jezdzi:) ja bede dopiero....uczyc:P jesli mi co kolwiek wyjdzie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    Kochana my jestesmy tez na fb,mialas do nas dolaczyc? A ja tutaj tez zerkam od czasu do czasu:) Ola dostala @, Cassie testuje chyba niedługo:)

    cassie miala dzisiaj ;D

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazdroszczę wam tego Zakopanego. Ale może gdybym porozmawiała z mężem to coś by wykombinował i na kilka dni może by nam się udało wyskoczyć. W końcu dobrze by nam to zrobiło.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    hej Chanelka :**
    no troche ale to zdecydowanie za krotko bo tylko kilka godzin bylismy w samym zakopcu i dzisiaj byl powrot bo do gina ;D
    fajnie tak przy okazji meza interesow wpasc do Zakopca ;D


    co u gina??a raczej jak Ty po wizycie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    cassie miala dzisiaj ;D


    przypomnialo mi sie,ze testowala... Glowa mi dzis peka i umknelo mi. Wczraj testowala z Ewelinka i negatywy. Ale za wczesnie raczej robily no i nie z porannego moczu:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2014, 21:38

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    zazdroszczę wam tego Zakopanego. Ale może gdybym porozmawiała z mężem to coś by wykombinował i na kilka dni może by nam się udało wyskoczyć. W końcu dobrze by nam to zrobiło.

    namów męża...taka odskocznia dobrze zrobi..
    ja się obawiam bo @ mam dostać na sam pobyt więc troszkę lipa,ale najważiejsze ze stad sie wyrwiemy na troche

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka super sprawa, polecam. Wiadomo że na początku poobijany tyłek ale potem ile frajdy :) No i też początkowo robisz za ratrak na stoku ale z każdym zjazdem idzie już coraz lepiej. Ja od zeszłego sezonu oswajam się z parapetem :)

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    co u gina??a raczej jak Ty po wizycie?

    Miska masz wiadomosc priv ode mnie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    przypomnialo mi sie,ze testowala... Glowa mi dzis peka i umknelo mi. Wczraj testowala z Ewelinka i negatywy. Ale za wczesnie raczej robily no i nie z porannego moczu:)

    slabiutko :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    Miśka super sprawa, polecam. Wiadomo że na początku poobijany tyłek ale potem ile frajdy :) No i też początkowo robisz za ratrak na stoku ale z każdym zjazdem idzie już coraz lepiej. Ja od zeszłego sezonu oswajam się z parapetem :)


    z tym poobijanym tylkiem mnie przestraszylas...hihi:) zartuje, no zobaczymy czy narciarz ze mnie bedzie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    Miśka super sprawa, polecam. Wiadomo że na początku poobijany tyłek ale potem ile frajdy :) No i też początkowo robisz za ratrak na stoku ale z każdym zjazdem idzie już coraz lepiej. Ja od zeszłego sezonu oswajam się z parapetem :)

    hehe mnie to pupa boli bo dziecko wpadlo na mnie i glebe zaliczylam ;D

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka to jak się obawiasz to poduszkę na tyłek i do przodu ;)

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
‹‹ 645 646 647 648 649 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ