X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam :)

  • marinareczka Przyjaciółka
    Postów: 73 24

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny!

    Wybaczcie nieobecnosc, ale zeby nie myslec, staram sie tu zbyt wiele nie zagladac :)

    Miska, Ty tu wszystkich zarazaj! Tak, zeby kazda zalapala w krotkim czasie Fasolke :) Kiedy sie na USG wybierasz?


    Jak Wam mija dzien? :)
    U mnie dzis latania, ale to dobrze, Przynajmniej nie myslalam non stop czy mam jakies objawy. Wczesniej sie doszukiwalam i wariowalam, a teraz, co moge to zwalam na Progestan. Mysle, ze dzieki temu zal i rozczarowanie bedzie mniejsze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek mam wizytę:) o 18:20 :) ZARAŻAM!!!!!!

    Ewelina23, natasza82, Sylvka, marinareczka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane co u Was ??

    AniaR88, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Hej kochane co u Was ??
    <3

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co sie dzieje ale od wczoraj moje of zwariowalo. wszystko jest takie rozwalone dogadac sie nie moge z forum wykresem czymkolwiek... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    <3
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

    natasza82, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/78e18a8a2fed2.jpg.html

    Sylvka, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć,
    od jakiegoś czasu w ukryciu śledzę ten wątek i przyznam że podoba mi się zwłaszcza to, że nikogo nie zostawiacie bez pomocy. dlatego że dzisiaj po raz kolejny zostałam bez odpowiedzi na innym wątku odważyłam się napisać tu jaki mam problem. Chodzi o to, że byłam ponownie u gin (innego niż zwykle) i na prawym jajniku znowu mam dużo (nie wiem ile) małych pęcherzyków przez co nie dochodzi do owulacji. Czyli potwierdziło się to co mówił ten mój. Tamten kazał mi brać castangus i od 19 dc luteinę dopochwowo 2x2 tabletki. Zastanawiam się czy to ma pomóc na te pęcherzyki czy na coś innego? On mi dokładnie nie wyjaśnił, a ja oczywiście w gabinecie nie potrafię sensownego pytania tak na szybko wymyślić...
    wie ktoś coś na ten temat. (chcę zaznaczyć że nie mam do nikogo pretensji że mi nie odpisał na poprzednim wątku - po prostu jestem niecierpliwa a tu zawsze ktoś jest) :)

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki :) ja niedawno wróciłam do domu najpierw praca potem uczelnia :/
    Ewelinka świetny masz ten avatarek nie moge sie napatrzyć zwłaszcza jak jeszcze imię jest normalnie bosko :)
    Majka ja nie pomoge bo nie biore zadnych tabletek i nie mam problemu z ovulką ale może dziewczyny coś Ci doradzą :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko chętnie by Ci pomogła, ale kompletnie sie na tym nie znam :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka86 wrote:
    cześć,
    od jakiegoś czasu w ukryciu śledzę ten wątek i przyznam że podoba mi się zwłaszcza to, że nikogo nie zostawiacie bez pomocy. dlatego że dzisiaj po raz kolejny zostałam bez odpowiedzi na innym wątku odważyłam się napisać tu jaki mam problem. Chodzi o to, że byłam ponownie u gin (innego niż zwykle) i na prawym jajniku znowu mam dużo (nie wiem ile) małych pęcherzyków przez co nie dochodzi do owulacji. Czyli potwierdziło się to co mówił ten mój. Tamten kazał mi brać castangus i od 19 dc luteinę dopochwowo 2x2 tabletki. Zastanawiam się czy to ma pomóc na te pęcherzyki czy na coś innego? On mi dokładnie nie wyjaśnił, a ja oczywiście w gabinecie nie potrafię sensownego pytania tak na szybko wymyślić...
    wie ktoś coś na ten temat. (chcę zaznaczyć że nie mam do nikogo pretensji że mi nie odpisał na poprzednim wątku - po prostu jestem niecierpliwa a tu zawsze ktoś jest) :)
    witaj! z mojej wiedzy wynika na to, że to PCOS i stąd masz mnóstwo pecherzykow, ktore spowalniaja wzrost jakiegoś konkretnego pęcherzyka i nie dochodzi do jajeczkowania. ja na to bralam CLOSTYLBEGYT i PREGNYL i pomoglo! mam córke:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2014, 21:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maju. My juz dzis pisalysmy. A clo nida ci gin na przyrost pecherzyka.???



    Kasiu sama bylam w szoku ze znalazlam i to jeszcze z trafionym imieniem <3

    jutro mam wizyte dam znac jak wroce :-*

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka86 wrote:
    cześć,
    od jakiegoś czasu w ukryciu śledzę ten wątek i przyznam że podoba mi się zwłaszcza to, że nikogo nie zostawiacie bez pomocy. dlatego że dzisiaj po raz kolejny zostałam bez odpowiedzi na innym wątku odważyłam się napisać tu jaki mam problem. Chodzi o to, że byłam ponownie u gin (innego niż zwykle) i na prawym jajniku znowu mam dużo (nie wiem ile) małych pęcherzyków przez co nie dochodzi do owulacji. Czyli potwierdziło się to co mówił ten mój. Tamten kazał mi brać castangus i od 19 dc luteinę dopochwowo 2x2 tabletki. Zastanawiam się czy to ma pomóc na te pęcherzyki czy na coś innego? On mi dokładnie nie wyjaśnił, a ja oczywiście w gabinecie nie potrafię sensownego pytania tak na szybko wymyślić...
    wie ktoś coś na ten temat. (chcę zaznaczyć że nie mam do nikogo pretensji że mi nie odpisał na poprzednim wątku - po prostu jestem niecierpliwa a tu zawsze ktoś jest) :)

    ja luteine biorę bo nie mialam miesiaczek troche duzo bo wychodzi 4 tabletki dziennie dla Ciebie ja biore 2 od 16 do 25 dc mam mnostwo pecherzykow i tez mam PCOS . Naestepny cykl mam juz monitorowany bo tak to czekalam 7 miesiecy z nadzieja ze owulka byla a mam cykle bezowulacyjne . Pozdrawiam serdecznie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na PCOS bralam duphaston 2x1 od 16dc do 25dc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2014, 22:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamicia wrote:
    ja na PCOS bralam duphaston 2x1 od 16dc do 25dc :)

    Kamilka chciala napisac Duuphaston :D
    to odpowiednik luteiny ;D tylko Duuphaston nie podnosi temperatury ciala ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2014, 22:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Kamilka chciala napisac Duuphaston :D
    to odpowiednik luteiny ;D tylko Duuphaston nie podnosi temperatury ciala ;D
    tak wlasnie tak chciałam napisac ale cos poprzkręcało mi w nazwie :) teraz dojrzałam:) Duuphaston cena ok 29.99 (przynajmniej u mnie) a luteina chyba ta dopochwowa jest refundowana i ok 3,20 a zwykła pod język to się nie oriętuje w cenie. Ale zdecydowanie polecam Duuphaston, łyka się go i przynajmniej u mnie nie powodował żadnych skutków ubocznych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2014, 08:49

    Jackie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka <3

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • katy1986 Koleżanka
    Postów: 43 4

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka86 wrote:
    cześć,
    od jakiegoś czasu w ukryciu śledzę ten wątek i przyznam że podoba mi się zwłaszcza to, że nikogo nie zostawiacie bez pomocy. dlatego że dzisiaj po raz kolejny zostałam bez odpowiedzi na innym wątku odważyłam się napisać tu jaki mam problem. Chodzi o to, że byłam ponownie u gin (innego niż zwykle) i na prawym jajniku znowu mam dużo (nie wiem ile) małych pęcherzyków przez co nie dochodzi do owulacji. Czyli potwierdziło się to co mówił ten mój. Tamten kazał mi brać castangus i od 19 dc luteinę dopochwowo 2x2 tabletki. Zastanawiam się czy to ma pomóc na te pęcherzyki czy na coś innego? On mi dokładnie nie wyjaśnił, a ja oczywiście w gabinecie nie potrafię sensownego pytania tak na szybko wymyślić...
    wie ktoś coś na ten temat. (chcę zaznaczyć że nie mam do nikogo pretensji że mi nie odpisał na poprzednim wątku - po prostu jestem niecierpliwa a tu zawsze ktoś jest) :)


    Maju u mnie lekarz też stwierdził wiele małych pęcherzyków na jednym z jajników jako ,że staraliśmy się juz 6miesiecy naturalnie lekarz przepisał mi clostilbegyt na popedzenie owulacji.Wczesniej cykle miałam nawet ok 50dniowe wieć pewnie owu nie było. A jakie długie masz cykle??

    katy1986
  • marinareczka Przyjaciółka
    Postów: 73 24

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, nie zagladalam i mnie ominelo!! Gratuluje najmocniej! Dopiero dzis zauwazylam suwaczek :) Pieknie tutaj... juz Ty i Miska :)Teraz kolejna nas.

    Daj znac jak juz bedziesz po wizycie :)))

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

‹‹ 654 655 656 657 658 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ