X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 10 lutego 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie cykle 30-31 więc dużych różnic nie mam.

    Ida lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 lutego 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    ja w biegu i z doskoku dziś :-) do pracy mam na 14 ale jeszcze zawsze zbierze się mnóstwo drobnostek które muszę załatwić :-) jeszcze sprzątnę łazieneczkę a później to na mieście szaleję poczta księgowa zakupki :-)
    fajna pogoda się u nas robi już tak czuć wiosnę w powietrzu oby tak zostało.
    Powiem Ci, że ja od kilku dni już wiosnę czuję :) Pięknie słońce świeci :)
    Nooo, na wiosnę faktycznie mogłoby się coś zadziać.

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 lutego 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    u mnie cykle 30-31 więc dużych różnic nie mam.
    Ja podobnie, ostatnie 2 (i 2 na ovf) miałam właśnie 30-31, a teraz owulka przyszła mi wcześniej, więc pewnie będę miała krótszy, ale 2-3 dni. Zobaczymy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia dziewczyny:) ja jeszcze w pidżamie:)

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 10 lutego 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    miłego dnia dziewczyny:) ja jeszcze w pidżamie:)
    odpoczywaj sobie :-)

    Miska0811 lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 10 lutego 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam cykle między 28 a 32 dni wole te krótkie bo wtedy szybciej jest nowa szansa, ale cóż tego nie wybieram :/
    Landrynka ja dodatkowo w środe idę na podgląd jajeczka :) zresztą jak środa minie to już bliżej weekendu, szkoda tylko że tym razem jest moja sobota pracująca :/

    Jutro mamy kontrole z nfz :/ już się zastanawiam czego się przyczepią bo przecież czegoś muszą, nie może być tak że wszystko jest pięknie :/

    ale dobrze niech minie i znów na dwa lata pewnie będzie spokój ;)

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 10 lutego 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no te kontrole są super u nas sanepid co dwa lata i jeszcze drugo od rtg masakra :-/

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 10 lutego 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jak już mają przyjść to niech będą. Potem będzie znów trochę spokoju :)

    Uciekam dziewczyny do pracy, Miłego dnia!! wpadnę dopiero późnym wieczorem <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mija wam poniedziałek ? :)
    Ja właśnie jem jem i jem hehe i nie mogę się na jeść ;D mój mi mówi a co ty jeszcze sobie robisz jedzenie hehe :D

    Pa pa karmelku miłego dnia :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2014, 12:06

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 lutego 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi minął bardzo miło, w pracy tylko 4 h, a jutro wolne!!! :) (koleżanka mi odrabia). Tak więc pozytywnie :)
    A po owulce jakoś tak nie mam żadnych objawów, nic nie czuję, nic nie mnie kuje, nic mnie nie gniecie, nie narzekam na nic.
    Cieszę się, że cykl mi się skrócił te 2-3 dni, szybciej będzie wiadomo co i jak :) Poza tym w w dniu planowanej @ jedziemy na narty, a tak dowiem się czy mogę w ogóle jechać wcześniej :)

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 10 lutego 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ledwo, ale jakoś przeżyłam dzisiejszy dzień w pracy :/

    Ida ja też nie lubię tej niepewności, jak ma @przyjść niech przyjdzie, a nie się czai i nadzieję robi :/

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 lutego 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie tyle mam nadzieję na ciążę, co jestem mega ciekawa. Tak po prostu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Cześć dziewczyny, od grudnia czaiłam się na ovu aż w końcu jestem. Czytałam forum i zapragnęłam dzielić się z Wami moimi przeżyciami. Nie wiem dokładnie na którym temacie się przedstawić. Skorygujcie jeśli to nie na tym temacie. Chociaż tu wydawało by mi się na miejscu bo też czuję się olana. Cieszę się że wystartowałam na ovu w 2 cyklu starania. Pozdrawiam

    Ida lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 10 lutego 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elisse witaj! :)

    Ida ja już nie jestem ciekawa.. ja mam już dość czekania :/

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 lutego 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elisse wrote:
    Witajcie!
    Cześć dziewczyny, od grudnia czaiłam się na ovu aż w końcu jestem. Czytałam forum i zapragnęłam dzielić się z Wami moimi przeżyciami. Nie wiem dokładnie na którym temacie się przedstawić. Skorygujcie jeśli to nie na tym temacie. Chociaż tu wydawało by mi się na miejscu bo też czuję się olana. Cieszę się że wystartowałam na ovu w 2 cyklu starania. Pozdrawiam
    No to witaj w klubie :) Ja też nie mam dobrych niestety doświadczeń z niektórymi wątkami. Więc jak najbardziej możesz tu zagościć :)
    Jak tam? Jak staranka?

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 lutego 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Elisse witaj! :)

    Ida ja już nie jestem ciekawa.. ja mam już dość czekania :/
    Oj...:( Współczuję :(
    Ale kiedyś NA PEWNO się uda!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od grudnia zrobiłam 8 testów wszystkie negatywne. Odstawiłam antykoncepcje w grudniu po 9.12, wiec praktycznie teraz jest pierwszy czysty cykl. Mam nadzieje z pełną owulacją. Mam jedno dziecko syn ma 7 lat. Bardzo chce rodzeństwa a ja chcę przeżyć to jeszcze raz. Tym bardziej, że teraz ma kto o mnie dbać.

    Ida lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 lutego 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzymy powodzenia Kochana :) Nie wszystkim dziewczynom po antykoncepcji blokują się cykle. Ja jestem tego najlepszym przykładem :) Po odstawieniu (kilka lat temu) od razu wszystko było ok, cykle regularne, objawy owulacyjne też. Tak więc pozytywne nastawienie i będzie dobrze :)
    Podobno po tabsach następuje hiperpłodność i można szybciej zajść w ciążę :)
    Czego Ci życzę :)

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 11 lutego 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny miłego dnia życzę <3

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Jak humorki dziś?

‹‹ 665 666 667 668 669 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ