X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Humor dopisuje.

    Ida lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :)
    jutro lekarz ! już nie mogę się doczekać :D

    Ida lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    cześć :)
    jutro lekarz ! już nie mogę się doczekać :D
    Ja też mam wizytę :) I też jakoś tak cieszę się na nią, bo to pierwsza w ciągu starań :) Mam już całą listę pytań do gina ;)
    Powodzenia :)

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida a o co będziesz pytać ? może mi coś istotnego umknęło?
    moja to już chyba 4wizyta podczas starań :/

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 11 lutego 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześc dziewczynki<3 Mam do was pytanie. Nie wiecie czy to normalne ze bedac przed owulacja nie czuje jej objawow? Mam 14dc a nie czuje nic. zadnego bolu jajnika, podbrzusza itp. W poprzednim cyklu chyba od 11dc bolał mnie jajnik a teraz nic. Mam nadzieje ze to nic takiego, albo jeszcze poczuje owu ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 11 lutego 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    cześc dziewczynki<3 Mam do was pytanie. Nie wiecie czy to normalne ze bedac przed owulacja nie czuje jej objawow? Mam 14dc a nie czuje nic. zadnego bolu jajnika, podbrzusza itp. W poprzednim cyklu chyba od 11dc bolał mnie jajnik a teraz nic. Mam nadzieje ze to nic takiego, albo jeszcze poczuje owu ;)
    ja też czasem nic nie czuję a mam owulkę więc nie denerwuj się na pewno wszystko gra :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Ida a o co będziesz pytać ? może mi coś istotnego umknęło?
    moja to już chyba 4wizyta podczas starań :/
    Hm, ja takie podstawowe pytania. Typu - czy potrzeba jakieś badania zrobić, czy muszę brać jakieś suplementy i jakie, czy mąż też coś powinien brać i czy już musi się przebadać, co mam brać w trakcie migren, itd. A Ty co byś jeszcze poleciła?

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    cześc dziewczynki<3 Mam do was pytanie. Nie wiecie czy to normalne ze bedac przed owulacja nie czuje jej objawow? Mam 14dc a nie czuje nic. zadnego bolu jajnika, podbrzusza itp. W poprzednim cyklu chyba od 11dc bolał mnie jajnik a teraz nic. Mam nadzieje ze to nic takiego, albo jeszcze poczuje owu ;)
    Cześć Ezia :)

    Ja się nie orientuję za bardzo, ale tak jak mówi Kaśka - nie zawsze się czuje. A może tym razem owula przyjdzie później do Ciebie? Do mnie np przyszłą troszkę wcześniej tym razem ;)

    Ezia90 lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki :) Ja tak mam,że w tym miesiącu był odczuwalny ból jajników i ogólnie czułam, że coś się dzieje a np. miesiąc temu cisza i spokój. Męczyłam swoją gin.o to i mnie uspokoiła,że wszystko jest dobrze i mogę raz odczuwać a raz nie bo na to niestety nie ma reguły i mimo tego jak cykl jest regularny to co miesiąc zachodzą w nim różne zmiany i odczuwamy wszystko inaczej.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Kochane dziewczynki życzę wam z całego serca szczęśliwych Walentynek , owocnych przede wszystkim . Pełnych miłości , ciepła , radości z wspólnie spędzonych chwil namiętności . Niech cały Rok będzie dla Was tak piękny jak ten magiczny dzień zakochanych <3 :*

    cb0k.jpg



    Kaśka, Katha81 lubią tę wiadomość

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 14 lutego 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Witam dziewczynki :) Ja tak mam,że w tym miesiącu był odczuwalny ból jajników i ogólnie czułam, że coś się dzieje a np. miesiąc temu cisza i spokój. Męczyłam swoją gin.o to i mnie uspokoiła,że wszystko jest dobrze i mogę raz odczuwać a raz nie bo na to niestety nie ma reguły i mimo tego jak cykl jest regularny to co miesiąc zachodzą w nim różne zmiany i odczuwamy wszystko inaczej.

    To troszke mnie uspokoiłaś, ale i tak cos mi sie zdaje ze owulki nie bedzie. Juz pomijajac brak objawów owu, ale sadzac po niskiej i ciagle tej umiarkowanej temperaturze. No chyba ze faktycznie owulacja bd pozniej. Hmm

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 14 lutego 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa i jeszcze jedna rzecz ;) dzis rano o 7.30 zmierzyłam temp i było 36,29. Potem ponownie zmierzyłam o 8.00 ( mojej stałej godzinie) i było 36,21 czyli niższa... Dziwne bo ta pozniejsza zawsze jest wyzsza. Ale moze to dlatego ze przez te pół godzinki drzemałam pod samym kocykiem i temp ciała mi sie zmniejszyła. Ale podobno liczy sie ta pierwsza zmierzona to wpisałam ta pierwsza

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 19 lutego 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza...szkoda, ze forum upadło :(

    Katha81 lubi tę wiadomość

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 lutego 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    Ale tu cisza...szkoda, ze forum upadło :(
    nooo szkoda .. zapraszam na "dziewczyny starające sie o pierwsze maleństwo" niektóre z nas m.in ja sie tam przeniosły :) zapraszam :)

    Katha81 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 lutego 2014, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    nooo szkoda .. zapraszam na "dziewczyny starające sie o pierwsze maleństwo" niektóre z nas m.in ja sie tam przeniosły :) zapraszam :)

    ooo to ja tez sie przeniose :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry dziewczyny :)
    jak samopoczucie w czwartek??? cos się zmieniło od mojej nieobecności?? cos przybyło??
    buziaki

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proponuje reaktywoać ten wątek:D Przecież tu takim ciepłem biło:):):) Wracać mi i to zaraz!!! :)

    Kasiula09, Ezia90 lubią tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem za :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaglądam, ale wątek został 'olany' :D

    Sylvka lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Ja zaglądam, ale wątek został 'olany' :D

    Może nie tyle olany co przeniesiony na fb

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
‹‹ 666 667 668 669 670 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ